Fame MMA 7: Dawid Malczyński – Wojtek Gola. Typy bukmacherskie, kursy na zakłady, analiza;

Jednym z pojedynków, które pojawiły się na karcie walk Fame MMA 7 dosłownie w ostatniej chwili, będzie Dawid Malczyński – Wojtek Gola. Jakie typy bukmacherskie wybrać na starcie mistrza kategorii półśredniej przeciwko jednemu z założycieli Fame MMA? Czy Malczyński udowodni, że jego przegrana na Fame UK z Adrianem Polakiem była jedynie wypadkiem przy pracy? Zapraszam na zapowiedź walki Malczyński – Gola, w której znajdziecie proponowane typy, kursy na zakłady, a także analizę szans obu celebrytów. Zakłady na Fame MMA 7 dostępne są wyłącznie w Betclic. Walka zostanie rozegrana na dystansie 3 x 2 min. Dołącz do Grupy Typeria!

ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 ZŁ, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU! 

Kod promocyjny: TYPERIAPL
⚠️550 zł bez ryzyka⚠️

__________________________________________


Malczyński –  Wojtek Gola jak obstawiać typy na Fame MMA 7 i odebrać powiększony bonus powitalny?

Zakłady na walkę Malczyński – Gola oferuje tylko bukmacher Betclic. To jedyna strona, na której możesz legalnie postawić typy na sobotnią galę. Jak odebrać ekskluzywny bonus powitalny dla czytelników Typeria.pl i obstawiać zakłady na Fame MMA 7 bez ryzyka? Instrukcja działania jest banalnie prosta i mieści się w 4 poniższych krokach:

  1. Załóż konto w Betclic, korzystając z tego linku promocyjnego
  2. Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny TYPERIAPL, dzięki któremu aktywujesz  bonus powitalny podwyższony z 5̶0̶0̶ do 550 zł!
  3. Zweryfikuj swoje konto przed postawieniem kuponu
  4. Zrób pierwszą wpłatę (np. 100 zł) i postaw pierwszy kupon.
  5. Jeśli Twoje typy okażą się celne wygrywasz kasę. Jeśli kupon będzie przegrany, otrzymasz zwrot stawki maksymalnie aż do 550 zł!
  6. Szczegółowy opis promocji znajdziesz TUTAJ.


Malczyński na Fame MMA 7 – kursy na zakłady i typy bukmacherskie

Dawid Malczyński to 23-letni youtuber z Wrocławia, który szybko stał się jedną z najważniejszych postaci w Fame MMA. Jego debiut miał miejsce na drugiej odsłonie gali. Malczyński wygrał na punkty z Adrianem Polakiem zdobywając pas kategorii półśredniej, który później dwukrotnie obronił. Ostatni raz Dawid zaprezentował się w oktagonie podczas grudniowego Fame MMA UK. Poniósł tam swoją pierwszą porażkę, a jego pogromcą okazał się… Adrian Polak.

Panowie przystąpili wtedy do walki awaryjnie i bez większych przygotowań, ponieważ z karty wypadło kilka wcześniej planowanych starć. We wspomnianym pojedynku Malczyński nie bronił pasa mistrzowskiego, dlatego pomimo porażki wciąż może tytułować się królem kategorii półśredniej Fame MMA. Kursy na zakłady oferowane przez Betclic faworyzują Malczyńskiego.

To jeden z tych internetowych celebrytów, którzy dzięki MMA odmienili swoje życie i podjęli się regularnych treningów. Trenerem Dawida jest znany m.in. z KSW Grzegorz „Szuli” Szulakowski. Jak na standardy Fame MMA Malczyński może pochwalić się naprawdę solidnym wyszkoleniem. Typy na Dawida wydają się dość atrakcyjne, zwłaszcza że porażka Malczyńskiego na Fame UK była minimalna.

Wspomniany pojedynek miał poza tym dość niecodzienny i kontrowersyjny przebieg. Polak w ferworze walki kopnął swojego rywala w krocze, co mogło mieć spory wpływ na postawę Malczyńskiego w końcowych fragmentach starcia, a tym samym na jego rezultat. Na Fame MMA 7 Malczyński wystąpi ponownie bez długiego i solidnego okresu przygotowawczego, natomiast w klatce spotka się chyba z nieco mniej wymagającym rywalem.

Wojtek Gola na Fame MMA 7 – kursy na zakłady i typy bukmacherskie

Wojtek Gola to 32-letni poznaniak, który medialny fejm zdobył przede wszystkim dzięki występowi w reality show „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy”. Późniejsze działania na YouTube oraz przede wszystkim zaangażowanie się w Fame MMA i wciągnięcie do organizacji wielu poznanych w programie osób okazały się dla Goli wielkim sukcesem. Jako jeden z ojców założycieli oraz udziałowców spółki Fame MMA ma spory wpływ na rozwój całego projektu, a także (a może przede wszystkim) znaczne przychody z kolejnych gal.

Wojtek pomimo osiągnięcia sukcesu nie spoczywa jednak na laurach i występuje w kolejnych pojedynkach – czy to z pobudek ambicjonalnych, czy to z biznesowych. Na Fame MMA 7 Gola już po raz drugi wskakuje do karty w ostatniej chwili, aby uatrakcyjnić galę i zastąpić zawodników wykluczonych przez kontuzje. Kursy na zakłady oferowane przez bukmachera Betclic faworyzują rywala Goli i wydaje się, że taki rozkład szans jest w pełni uzasadniony.

Co prawda od debiutanckiej walki Goli w MMA (gala Night of Champions w Poznaniu w roku 2017) minęły już niemal 3 lata i umiejętności włodarza wyraźnie się rozwinęły, to wciąż trudno pozbyć się wrażenia, że poziom prezentowany przez Golę jest bardzo przeciętny. Od czasu debiutu Wojciech miał okazję dwukrotnie zawalczyć w Fame MMA. Na Fame MMA UK przegrał z potężnym, mierzącym 193 cm wzrostu Joelem „JMX” Morrisem, zaś na Fame MMA 6 okazał się lepszy od Marcina „Rafonixa” Krasuckiego.

Warunki fizyczne pierwszego ze wspomnianych rywali skutecznie uniemożliwiły Goli wyrównaną rywalizację. Rafonix z kolei nie sprostał swojej walce mentalnie i odklepał już po pierwszym mocniejszym ciosie Goli. Wszystko wskazuje na to, że w sobotni wieczór włodarz zmierzy się z rywalem nie tylko wyraźnie lepszym technicznie, ale posiadającym również spore serce do wali. Typy na walkę Malczyński – Gola są więc dla wielu oczywiste. Jednego z włodarzy Fame MMA zdaje się czekać naprawdę niełatwa przeprawa.

Malczyński – Gola kursy na zakłady

Aktualnie dostępne na tą walkę kursy bukmacherskie faworyzują Dawida Malczyńskiego. Jego wygrana została wyceniona na 1.68, podczas gdy na triumf Goli otrzymamy 2.00. Biorąc pod uwagę wszelkie okoliczności, kurs na Dawida bliski 1.70 może nieco niepokoić. Czy bukmacher wie coś, czego my nie wiemy?

Mimo wszystko trudno znaleźć konkretne argumenty przemawiające za tym, by oddać typy na Wojtka Golę. Poza bardziej atletyczną sylwetką oraz większą siłą fizyczną Gola przegrywa z Malczyńskim w niemal każdym elemencie fighterskiego rzemiosła.

Dosyć realnym scenariuszem wydaje się także wygrana Malczyńskiego na punkty. Kursy na taki scenariusz kształtują się na dokładnie takim samym poziomie, jak w przypadku tych dotyczących zwycięzcy walki. Jak dotychczas Dawid nie pokazał nokautującego uderzenia i niewiele wskazuje, by miał je zaprezentować w sobotę.

Malczyński pokazał w stoczonych walkach, że stylem prowadzenia pojedynku przypomina bardziej zawodowca niż freaka. Nie idzie w szalone wymiany, nie daje się ponieść emocjom i potrafi regulować tempo. Z kolei dzięki swoim warunkom fizycznym, zasięgowi i groźnym kopnięciom umie trzymać rywali na dystans.

SPRAWDŹ INNE TYPY NA FAME MMA 7

Malczyński – Gola typy i zakłady – nasz werdykt

Sposób poruszania się, wyprowadzania ciosów i „elektryczność” prezentowane przez Golę w poprzednich walkach sugerują, że nieco brakuje mu do poziomu umiejętności Dawida Malczyńskiego. Gola pokazał dużą wolę walki z JMX’em, jednak z większym i silniejszym rywalem na nic się to zdało. Typy przeciwko Goli uzasadnia jednak przede wszystkim jego walka z Marcinem „Rafonixem” Krasuckim.

Znany z dość słabego „mentalu” streamer na walkę z Golą wyszedł bardzo spięty. Krasucki padł po przypadkowym ciosie zadanym w chaotycznej wymianie jeszcze w pierwszej rundzie. Rafonix zamiast próbować powrócić do pojedynku zwyczajnie odpuścił i odklepał, czego z pewnością nie spodziewałbym się po Malczyńskim.

Wydaje się, że Dawid oprócz wyższego poziomu umiejętności posiada także większe serce do walki. Dzięki trzymaniu rywala na dystans, nie powinien również wdać się w nieskładną wymianę latających „cepów”. Kursy na zakłady przewidujące wygraną Malczyńskiego są wystarczająco wysokie, aby dodać je do kuponu. Dawid jest od swojego rywala szczuplejszy i posiada mniejszą siłę fizyczną, ale nie sądzę, by właśnie te elementy miały zadecydować w klatce o końcowym triumfie.

Malczyński – Gola typy:
Malczyński, kurs 1.68

 

ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 ZŁ, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU NA FAME MMA 7! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY PROMOCJI

Kod promocyjny: TYPERIAPL
>>550 ZŁ bez ryzyka<<