Fame MMA 7: Marcin „Mielonidas” Makowski – Łukasz Lupa. Typy bukmacherskie, kursy na zakłady, analiza;

Jednym z największych hitów gali Fame MMA 7 miał być pojedynek Don Kasjo z Łukaszem Lupą. Ze względu na kontuzję odniesioną przez Kasjusza w sparingu z Pawłem Tyburskim, do walki ostatecznie nie dojdzie, a byłego boksera zastąpi Marcin „Mielonidas” Makowski. Jakie typy bukmacherskie wybrać na pojedynek Mielonidas – Lupa? Czy awaryjnie dodany do karty walk Makowski odniesie drugie zwycięstwo z rzędu? Zapraszam na zapowiedź walki Mielonidas – Lupa, w której znajdziecie proponowane typy, kursy na zakłady, a także analizę szans obu zawodników. Zakłady na Fame MMA 7 dostępne są wyłącznie w Betclic.

ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 ZŁ, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU! 

Kod promocyjny: TYPERIAPL
⚠️550 zł bez ryzyka⚠️

__________________________________________


Mielonidas vs Lupa – jak obstawiać typy na Fame MMA 7 i odebrać powiększony bonus powitalny?

Zakłady i kursy na walkę Mielonidas – Lupa oferuje tylko bukmacher Betclic. To jedyna strona, na której możesz legalnie postawić typy na sobotnią galę. Jak odebrać ekskluzywny bonus powitalny dla czytelników Typeria.pl i obstawiać zakłady na Fame MMA 7 bez ryzyka? Instrukcja działania jest banalnie prosta i mieści się w poniższych krokach:

  1. Załóż konto w Betclic, korzystając z tego linku promocyjnego
  2. Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny TYPERIAPL, dzięki któremu aktywujesz  bonus powitalny podwyższony z 5̶0̶0̶ do 550 zł!
  3. Zweryfikuj swoje konto
  4. Zrób pierwszą wpłatę (np. 100 zł) i postaw pierwszy kupon.
  5. Jeśli Twoje typy okażą się celne wygrywasz kasę. Jeśli kupon będzie przegrany, otrzymasz zwrot stawki maksymalnie aż do 550 zł!
  6. Szczegółowy opis promocji znajdziesz TUTAJ.

Mielonidas – Lupa kursy na zakłady i typ bukmacherskie

W swoim debiucie na Fame MMA 4 Mielonidas niespodziewanie pokonał rapera Kizo. Czy Lupa będzie kolejnym rywalem, który zmuszony zostanie do uznania wyższości „Mielony”? Kursy na zakłady dostępne w Betclic sugerują, że typy na wygraną Makowskiego mają o wiele większe szanse powodzenia.

Obaj panowie mieli okazję już się ze sobą zmierzyć, jednak pojedynek nie odbywał się na zasadach MMA. Na gali Punchdown, gdzie uczestnicy rywalizują ze sobą na „liście”, Lupa uderzył na tyle celnie, że nieprzytomny Mielonidas osunął się na ziemię. Walki w klatce, a uderzenie otwartą dłonią w statyczny cel to jak wiemy zupełnie inna bajka. Potwierdzają to również kursy wystawione przez analityków.

Mielonidas posiada bardzo wysoki poziom niezwykle przydatnych w MMA zapasów, zaś  Lupa niemal cały okres przygotowawczy poświęcił na trening kick-boxerski. Pojedynek z Don Kasjo miał się odbywać na zasadach K1 i właśnie na stójce głównie skupiał się w swoich treningach Lupa. Rywal Mielonidasa wystąpił jak dotychczas na dwóch galach Fame MMA, a jego bilans to 1 wygrana i 1 porażka. Wiele wskazuje na to, że w przypadku przegranej z Mielonidasem dalsza przyszłość Lupy w Fame MMA może zawisnąć na włosku. Warto o tym pamiętać zastanawiając się jakie typy bukmacherskie postawić w tym pojedynku. Lupa walczy o swoją przyszłość w federacji i kolejne intratne pojedynki.


Mielonidas – Lupa
typy Fame MMA 7 – nasz werdykt

Mielonidas trenuje na co dzień w poznańskim Czerwonym Smoku. Możemy spodziewać się jego przewagi w parterze, jednak wielką niewiadomą pozostaje przebieg tej walki w stójce. Lupa potwierdził już, że dysponuje mocnym uderzeniem, a przed Fame MMA 7 odbył naprawdę solidny 3-miesięczny okres przygotowawczy. Schudł podczas niego 12 kilogramów, poprawił swoją kondycję i wydolność, a do walki z Mielonidasem przystępuje pewien swoich umiejętności. Wydaje się, że można byłoby uzasadnić typy bukmacherskie zakładające wygraną Lupy, jak i Mielonidasa.

Kursy na zakłady faworyzują Makowskiego, jednak nie można wykluczać, że huraganowy atak Lupy na początku pojedynku skończy się dla Mielonidasa tragicznie. W swojej pierwszej walce na Fame MMA, Makowski został silnie trafiony i „podłączony” przez Kizo właśnie w pierwszej rundzie. Tylko sobie znanym sposobem przetrwał kryzys i sprowadził walkę do parteru. Biorąc pod uwagę, że Lupa dysponuje lepszymi warunkami fizycznymi, mocniejszym uderzeniem i lepszą kondycją niż Kizo, starcie może potoczyć się naprawdę różnie.

SPRAWDŹ INNE TYPY NA FAME MMA 7

Typy bukmacherskie na wygraną Lupy są ze względu na wysokie kursy niezwykle kuszące. Wybieram tą opcję, choć w pełni zdaje sobie sprawę, że w potrzebne będzie tu trochę szczęścia. Poziom umiejętności mimo wszystko przemawia za Mielonidasem, jednak w stójce może zdarzyć się tu dosłownie wszystko. W mojej opinii aż tak wielka różnica kursów nie jest do końca uzasadniona, dlatego proponuję za SYMBOLICZNĄ stawkę zagrać typy na Łukasza Lupę.

Mielonidas – Lupa typy:
Lupa wygra, kurs 2,90

ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 ZŁ, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU NA FAME MMA 7! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY PROMOCJI

Kod promocyjny: TYPERIAPL
>>550 ZŁ bez ryzyka<<