Fame MMA 7: Marcin Najman – Dariusz „Lew” Kaźmierczuk. Typy bukmacherskie, kursy na zakłady, analiza;

Starcie Marcin Najman – Dariusz „Lew” Kaźmierczuk od tygodni elektryzuje fanów sportów walki na całym świecie. Jakie typy bukmacherskie wybrać na ten pojedynek? Czy mistrz WKU poradzi sobie z niezwykle groźnym rywalem, który może pochwalić się bilansem 1-8?Zapraszam na zapowiedź walki Najman – Lew Kaźmierczuk, w której znajdziecie proponowane typy, kursy na zakłady, a także analizę szans obu legendarnych wojowników. Zakłady na Fame MMA 7 dostępne są wyłącznie w Betclic. Dołącz do Grupy Typeria!

ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 ZŁ, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU! 

Kod promocyjny: TYPERIAPL
⚠️550 zł bez ryzyka⚠️

__________________________________________


Najman vs Lew Kaźmierczuk – jak obstawiać typy na Fame MMA 7 i odebrać powiększony bonus powitalny?

Zakłady i kursy na walkę Marcin Najman – Dariusz Lew Kaźmierczuk oferuje tylko bukmacher Betclic. To jedyna strona, na której możesz legalnie postawić typy na sobotnią galę. Jak odebrać ekskluzywny bonus powitalny dla czytelników Typeria.pl i obstawiać zakłady na Fame MMA 7 bez ryzyka? Instrukcja działania jest banalnie prosta i mieści się w poniższych krokach:

  1. Załóż konto w Betclic, korzystając z tego linku promocyjnego
  2. Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny TYPERIAPL, dzięki któremu aktywujesz  bonus powitalny podwyższony z 5̶0̶0̶ do 550 zł!
  3. Zweryfikuj swoje konto
  4. Zrób pierwszą wpłatę (np. 100 zł) i postaw pierwszy kupon.
  5. Jeśli Twoje typy okażą się celne wygrywasz kasę. Jeśli kupon będzie przegrany, otrzymasz zwrot stawki maksymalnie aż do 550 zł!
  6. Szczegółowy opis promocji znajdziesz TUTAJ.


Najman – Lew Kaźmierczuk kursy na zakłady i typ bukmacherskie

Po walce z Bonusem BGC i Piotrem „Bestią” Piechowiakiem Marcin Najman przystąpi do swojego trzeciego pojedynku w federacji Fame MMA. Popularny „El Testosteron” jak na razie ma na swoim koncie 1 zwycięstwo oraz 1 porażkę. Były bokser jest wyraźnym faworytem sobotniego starcia, co dobitnie potwierdzają kursy na zakłady oferowane przez Betclic.

Warto przypomnieć, że czeka nas walka prawdziwych gigantów. Dariusz Kaźmierczuk – podobnie jak Najman – uchodzi za zawodnika, który w przyszłości może zawojować nie tylko UFC, ale być może również Pride. Typy bukmacherskie na wygraną Najmana wycenione zostały na 1.38, podczas gdy za triumf Lwa bukmacher zapłaci nam aż 2,60. Zakłady na hitową potyczkę Najman – Lew Kaźmierczuk powinny moim zdaniem skupiać się na scenariuszu, w którym pojedynek kończy się przed czasem.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę jak potężne „kowadła” mają w rękach obaj fighterzy.  Trudno w związku z tym przewidywać byśmy mieli oglądać tutaj pełen dystans. Dariusz Kaźmierczuk przystąpi do starcia z Najmanem niezwykle zmotywowany, a w jego przygotowaniach bierze udział nie kto inny jak legenda polskiego MMA Mirek Okniński. Czy Lew przerwie swoją serię zupełnie przypadkowych porażek i w końcu potwierdzi, że nie na darmo przez wielu uznawany jest za nadzieję polskiego sportu?


Najman – Lew Kaźmierczuk
typy Fame MMA 7 – nasz werdykt

Żarty żartami, ale przejdźmy teraz do nieco poważniejszej analizy. Wszystko wskazuje na to, że Marcin Najman w końcu będzie miał okazję zmierzyć się ze słabszym od siebie rywalem. Kaźmierczuk to typowy boom, który służył za mięso armatnie już na kilku mniejszych i większych galach. Lew liczy sobie 44 lata i jest starszy nawet od Najmana. Już samo to powinno o nim powiedzieć całkiem sporo. Jeszcze więcej mówi jednak dramatyczny rekord 1-8. Jedyna odniesiona przez Lwa wygrana miała miejsce w starciu z rywalem legitymującym się obecnie bilansem 0 zwycięstw i…20 porażek. Wydaje się, że w walce z przeciwnikiem o kompletnie innej charakterystyce niż Piotr Piechowiak, doświadczenie bokserskie Najmana powinno wziąć górę.

SPRAWDŹ INNE TYPY NA FAME MMA 7

Kaźmierczuk od dawna kręcił się wokół Marcina chcąc wyprosić u niego walkę i w końcu osiągnął swój cel. Dla El Testosterona sobotni występ będzie jednak tylko przetarciem przed pojedynkiem z Don Kasjo. Lew jest od Najmana starszy, niższy, lżejszy o ponad 20 kilogramów i gorzej wyszkolony. Jego jedyną przewagą może być lepsza kondycja i szybkość. Inna sprawa, że niewiele wskazuje na to, by element wytrzymałościowy miał odegrać w tym starciu kluczową rolę. Najman deklaruje, że od dłuższego czasu uczęszcza na treningi MMA u Damiana Herczyka i wyraźnie poprawił dzięki nim swoje umiejętności parterowe. Obalenie w walce z Bonusem BGC zdaje się sugerować, że słowa te nie musiały być kompletnie wyssane z palca.

Najwłaściwsze typy bukmacherskie na walkę Najman – Lew, to zakłady skupiające się na triumfie El Testosterona przed czasem. Dariusz Kaźmierczuk sprawia wrażenie osoby w desperacki sposób chcącej wkręcić się do Fame MMA. Myślę natomiast, że jego moment na budowanie kariery freaka już dawno minął. Marcin Najman powinien udowodnić w sobotę, że walki z zawodnikami prezentującymi aż tak żenująco niski poziom to dla niego środowisko naturalne i czuje się w nich jak ryba w wodzie.

Najman – Lew Kaźmierczuk typy:
Najman przed czasem, kurs 1.48

ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 ZŁ, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU NA FAME MMA 7! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY PROMOCJI

Kod promocyjny: TYPERIAPL
>>550 ZŁ bez ryzyka<<