Fame MMA 7: Tomasz Olejnik – Mariusz „Hejter” Słoński. Typy bukmacherskie, kursy na zakłady, analiza;

W pojedynku, który poziomem sportowym ustąpi prawdopodobnie nawet walce kobiet, zmierzą się Tomasz Olejnik i Mariusz „Hejter” Słoński. Jakie typy bukmacherskie wybrać na to starcie? Czy stosowane przez Hejtera gierki psychologiczne okażą się skuteczne i odniesie on niespodziewane zwycięstwo? Zapraszam na zapowiedź walki Olejnik – Hejter, w której znajdziecie proponowane typy, kursy na zakłady, a także analizę szans obu youtuberów. Zakłady na Fame MMA 7 dostępne są wyłącznie w Betclic.

ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 ZŁ, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU! 

Kod promocyjny: TYPERIAPL
⚠️550 zł bez ryzyka⚠️

__________________________________________


Olejnik vs Hejter – jak obstawiać typy na Fame MMA 7 i odebrać powiększony bonus powitalny?

Zakłady i kursy na walkę Olejnik – Hejter oferuje tylko bukmacher Betclic. To jedyna strona, na której możesz legalnie postawić typy na sobotnią galę. Jak odebrać ekskluzywny bonus powitalny dla czytelników Typeria.pl i obstawiać zakłady na Fame MMA 7 bez ryzyka? Instrukcja działania jest banalnie prosta i mieści się w poniższych krokach:

  1. Załóż konto w Betclic, korzystając z tego linku promocyjnego
  2. Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny TYPERIAPL, dzięki któremu aktywujesz  bonus powitalny podwyższony z 5̶0̶0̶ do 550 zł!
  3. Zweryfikuj swoje konto
  4. Zrób pierwszą wpłatę (np. 100 zł) i postaw pierwszy kupon.
  5. Jeśli Twoje typy okażą się celne wygrywasz kasę. Jeśli kupon będzie przegrany, otrzymasz zwrot stawki maksymalnie aż do 550 zł!
  6. Szczegółowy opis promocji znajdziesz TUTAJ.


Olejnik – Hejter kursy na zakłady i typ bukmacherskie

Olejnik i Hejter to twórcy wywodzący się z tej samej części YouTube’a. Obaj współpracowali, bądź wciąż współpracują z Łukaszem „Kamerzystą” Wawrzyniakiem, odpowiedzialnym m.in. za narodziny postaci kontrowersyjnego Lorda Kruszwila. Olejnik miał już okazję zaprezentować się na gali Fame MMA. W starciu z Dawidem Malczyńskim wytrzymał w oktagonie nieco ponad 40 sekund, a zabójcze okazało się dla niego kopnięcie na wątrobę. Kursy na zakłady dotyczące tego pojedynku dość wyraźnie faworyzują Olejnika, jednak trudno zrozumieć dlaczego typy na jego triumf mają zdaniem analityków tak duże szanse powodzenia. Tomasz sprawia wrażenie osoby bojącej się własnego cienia, ma słabą koordynację ruchową i wygląda na wiecznie zjadanego przez presję. Czy stawianie takiej osoby w roli faworyta da się uzasadnić czymś innym, niż bardzo skąpa ilość informacji o jego rywalu?

Hejter jest wielką niewiadomą, a w sobotni wieczór zaliczy debiut w oktagonie. W wywiadach wspominał co prawda, że przez 7 lat trenował judo, jednak miało to miejsce już wiele lat temu. Nie sposób stwierdzić kiedy youtuber odgrywa w swoją rolę, kiedy żartuje, a kiedy mówi na poważnie. Istnieje możliwość, że nie wie tego nawet on sam. W mojej opinii zakłady na walkę Olejnik – Hejter to prawdziwa rosyjska ruletka. Na temat Olejnika wiemy tylko, że prezentuje się w klatce wręcz fatalnie, ale z jego instagramowych relacji można przynajmniej wywnioskować, że odbywał jakiekolwiek przygotowania. O wiele mniej wylewny był w social mediach Hejter. Słoński szykuje na Fame MMA 7 coś specjalnego albo po prostu stara się odwrócić uwagę od faktu, że jego przygotowania do walki w ogóle nie istniały.

Olejnik – Hejter typy Fame MMA 7 – nasz werdykt

Śledząc medialne wypowiedzi Olejnika i Hejtera można odnieść wrażenie, że panowie umówili się na wytworzenie sztucznego konfliktu. Trudno przecież o lepszy pretekst do spotkania się w oktagonie Fame MMA. Jak zgodnie twierdzą, jeszcze niedawno byli przyjaciółmi, tymczasem w sobotę staną przeciwko sobie w oktagonie. Być może nieco zahaczamy tu o teorie spiskowe, natomiast istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że mamy do czynienia ze stuprocentową ustawką.

Prezentowane przez nich zachowanie obliczone jest na zwiększenie rozgłosu, zasięgów, a tym samym „podbicie” fejmu, który przełoży się na dochody. Kursy na zakłady oferowane przez Betclic nie dają Hejterowi żadnych szans, jednak ta walka od początku „śmierdzi”. Olejnik i Hejter są mniej więcej tego samego wzrostu, jednak Hejter przy 184 cm waży zaledwie 68 kg. Olejnik nie należy do osób imponujących muskulaturą, jednak na tle swojego rywala wygląda na o wiele lepiej zbudowanego.

SPRAWDŹ INNE TYPY NA FAME MMA 7

Czy będzie to miało jakiekolwiek znaczenie w walce? Proponowane typy na walkę Olejnik – Hejter to zakłady na wygraną Hejtera. Nie mamy na jego temat właściwie żadnych konkretnych informacji, jednak o Olejniku wiemy, że prezentuje się bardzo słabo. Istnieje szansa, że Hejter wniesie do klatki nieco więcej atutów. W walce dwóch zawodników o prawdopodobnie tak samo niskim poziomie umiejętności idę w typy mające wyższe kursy. Starcie zapowiada się na klasyczny pojedynek 50/50, dlatego jedyne rozsądne wyjście to zakłady na Hejtera, bądź nie dodawanie tej walki do kuponu.

Olejnik – Hejter typy:
Hejter wygra, kurs 2,45

ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 ZŁ, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU NA FAME MMA 7! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY PROMOCJI

Kod promocyjny: TYPERIAPL
>>550 ZŁ bez ryzyka<<