Fame MMA 8: Piotr Pająk – Alan Kwieciński. Typy bukmacherskie, kursy na zakłady, analiza;

Drugą walką na karcie sobotniej gali będzie starcie Piotr Pająk – Alan „Alanik” Kwieciński. Jakie typy bukmacherskie wybrać na ten pojedynek? Czy prowadzący kanał „Podróże Wojownika” zaliczy udany debiut w oktagonie Fame MMA? Zapraszam na zapowiedź walki Piotr Pająk – Alan Kwieciński, w której znajdziecie proponowane typy, kursy na zakłady, a także analizę szans obu zawodników. Zakłady na Fame MMA 8 oferuje tylko bukmacher Betclic. Szukasz typów na inne walki? Sprawdź nasz dział z analizami na FAME MMA – wytypowaliśmy celnie 7/7 walk gali Fame MMA 7!

ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 ZŁ, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU! 

Kod promocyjny: TYPERIAPL
⚠️550 zł bez ryzyka⚠️

__________________________________________

 

Pająk – Kwieciński – jak odebrać ekskluzywny bonus powitalny i obstawiać typy na Fame MMA 8?

Zakłady na walkę Piotr Pająk – Alan Kwieciński oferuje tylko bukmacher Betclic. To jedyna strona, na której możesz legalnie postawić typy na sobotnią galę. Jak odebrać ekskluzywny bonus powitalny dla czytelników Typeria.pl i obstawiać zakłady na Fame MMA 8 bez ryzyka? Instrukcja działania jest banalnie prosta i mieści się w poniższych kilku krokach:

  1. Załóż konto w Betclic, korzystając z tego linku promocyjnego
  2. Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny TYPERIAPL, dzięki któremu aktywujesz  bonus powitalny podwyższony z 5̶0̶0̶ do 550 zł!
  3. Zweryfikuj swoje konto 
  4. Zrób pierwszą wpłatę (np. 100 zł) i postaw pierwszy kupon.
  5. Jeśli Twoje typy okażą się celne wygrywasz kasę. Jeśli kupon będzie przegrany, otrzymasz zwrot stawki maksymalnie aż do 550 zł!
  6. Szczegółowy opis promocji znajdziesz TUTAJ.

__________________________________________

 

Piotr Pająk na Fame MMA 8 – kursy na zakłady i typy bukmacherskie

Piotr Pająk to jedna z nowych twarzy, które zagoszczą na gali Fame MMA 8. Mieszkający i trenujący w Tajlandii zawodnik prowadzi na YouTube kanał „Podróże Wojownika„, który posiada aktualnie 118 tysięcy subskrypcji. Kursy na walkę Piotr Pająk – Alan Kwieciński sugerują, że typy na Pająka powinny okazać się zwycięskie. Warto podkreślić, że pojedynek odbędzie się w formule K-1.

Pająk zaczął trenować w 2011 roku, kiedy to wyruszył na swój pierwszy obóz do Tajlandii. Od tego czasu nieprzerwanie zajmuje się różnymi sportami walki, które wraz z podróżami stanowią jego wielką pasję. Zawodnik odwiedził w swoim życiu już blisko 60 krajów, a po Fame MMA planuje kolejne wojaże. Jego doświadczenie jest naprawdę spore, ale czy sprawia to automatycznie, że należy uznawać go za murowanego faworyta?

Pająk posiada purpurowy pas w brazylijskim jiu jitsu. Podczas swojej przygody ze sportami walki wywalczył m.in. tytuł amatorskiego mistrza świata MMA. Stoczył za granicą (również w Anglii, w której mieszkał) dziesiątki walk, jednak aż tak wyraźne faworyzowanie Piotra przez bukmacherów i graczy nie jest dla mnie w pełni zrozumiałe. W walce zawodników o tak dobrym wyszkoleniu technicznym szanse rozkładać powinny się mniej więcej po połowie lub dawać tylko nieco większe szanse Pająkowi.

Alan Kwieciński posiada naprawdę wysoki poziom umiejętności i nie sądzę, by znacznie ustępował swojemu najbliższemu rywalowi. Wydaje się, że będziemy mieli do czynienia ze starciem dwóch zawodników o wcale nie tak mocno odbiegającym od siebie poziomie umiejętności, a tymczasem kursy na zakłady sugerują, że typy na „Alanika” niemal nie mają szans powodzenia. Być może Pająk jest tutaj faworytem, ale jestem daleki od spisywania Kwiecińskiego na straty.

 

Alan Kwieciński na Fame MMA 8 – kursy na zakłady i typy bukmacherskie

Nie da się ukryć, że w swoim poprzednim występie na Fame MMA Alan Kwieciński zawiódł. W walce ze znanym z serialu „Lombard” Arkadiuszem Tańculą kursy faworyzowały go jeszcze mocniej niż te, które wystawiono na Piotra Pająka. Alanik ewidentnie nie wytrzymał presji bycia faworytem, a podczas walki w niewytłumaczalny sposób uciekał ze swojej ulubionej stójki do parteru.

Myślę, że w walce Pająk – Alanik typy na Kwiecińskiego można uznać za atrakcyjne. Znany m.in. z programu „Warsaw Shore” 28-latek ma spore osiągnięcia w sportach walki. Jest m.in. podwójnym wicemistrzem świata w K1, brał również udział galach zawodowych, na których mierzył się z profesjonalistami. Obstawianie na Alana to zawsze spore ryzyko, jednak w przypadku aż tak wysokiego kursu chyba warto spróbować.

Głównym problemem Kwiecińskiego w debiutanckiej walce na Fame MMA była głowa. Mówiąc potocznie „psycha siadła”, a świadomość bycia murowanym faworytem sprawiła, że Alan w klatce kompletnie nie był sobą. Tym razem, to typy na Pająka znajdują się na niemal wszystkich kuponach, a wokół przybysza z dalekiej Azji unosi się magiczna aura potężnego wojownika, który przyjechał do Polski niemal jak po swoje.

Kwieciński nie będzie miał tym razem presji, co było widać choćby po jego media treningu i ważeniu. Alanik uśmiechał się, nie był spięty i sprawiał wrażenie osoby bardziej wyluzowanej niż jego rywal. Typy i kursy na wygraną Kwiecińskiego wydają się tym bardziej atrakcyjne, że przygotowuje się on pod okiem byłego mistrza FEN i DSF Dominika Zadory. To jedna z tych walk Fame MMA 8, w której kurs wydaje się być wystawiony nie do końca adekwatnie w stosunku do prezentowanych przez zawodników umiejętności.

Piotr Pająk – Alan Kwieciński kursy na zakłady 

Jak już wyżej wspomniałem, kursy na walkę Pająk – Kwieciński powinny faworyzować Piotra, ale nie aż tak mocno! Widać, że ostatnia porażka z Tańculą miała spory wpływ na notowania Alana. Konstrukcja psychiczna tego zawodnika jest tymczasem bardzo specyficzna. Alanik może zaskoczyć pozytywnie w najmniej spodziewanym momencie i zawieść wtedy, kiedy wszyscy na niego stawiają.

Należy spodziewać się, że walka najprawdopodobniej potrwa cały dystans. Biorąc pod uwagę klasę techniczną obu zawodników, a także ich zbliżone warunki fizyczne nic nie wskazuje na to, aby typy na koniec pojedynku przed czasem mogły być tu opłacalne. Po raz kolejny warto podkreślić, że starcie odbędzie się w K-1, a więc w dużych rękawicach.

Piotr Pająk – Alan Kwieciński typy – nasz werdykt

W walce Piotr Pająk – Alan Kwieciński decyduję się na bardzo ryzykowny, a może i wręcz szaleńczy typ na wygraną Alanika. Trenujący w Tajlandii Pająk być może posiada wyższy poziom umiejętności i wyszkolenie, natomiast po raz pierwszy będzie walczył w oktagonie przed idącą w setki tysięcy osób widownią. Youtuber występował dotychczas w raczej małych lokalizacjach, bez wielkiego zaplecza telewizyjnego i oprawy technicznej. Jak sam przyznaje, stres odczuwał nawet podczas konferencji prasowej. Można było dostrzec, że nie prezentował pełnego luzu również podczas ważenia.

SPRAWDŹ INNE ANALIZY FAME MMA 8!

Kwieciński z kolei jest we wszystkich wywiadach bardzo pozytywnie naładowany. Alanik zna już ponadto atmosferę klatki Fame MMA, a także presję występu przed kamerami. Brak ciężaru oczekiwań w połączeniu z całkiem niezłym poziomem umiejętności i podobno świetnymi przygotowaniami mogą sprawić, że Kwieciński w końcu przeniesie swój potencjał z treningów na walkę. Proponowane typy na walkę Piotr Pająk – Alan Kwieciński polecam tylko ryzykantom. Sądzę jednak, że kurs 3.30 w starciu, o którego rezultacie mogą zadecydować detale, to propozycja z której warto skorzystać.

Pająk – Alan Kwieciński typy:
Kwieciński wygra, kurs 3.30

 

ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 ZŁ, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU! 

Kod promocyjny: TYPERIAPL
⚠️550 zł bez ryzyka⚠️