Fame MMA 7: Adrian Polak – Amadeusz Ferrari. Typy bukmacherskie, kursy na zakłady, analiza;

W co-main evencie gali Fame MMA 7 zmierzą się Adrian „Polak” Polański i Amadeusz „Ferrari” Roślik. Będzie to już ich drugie spotkanie w oktagonie. Pierwsze miało miejsce na Fame MMA 4, a minimalnie lepszy okazał się wtedy Adrian Polak. Jakie typy bukmacherskie wybrać na tą walkę? Czy Ferrari udowodni w klatce, że jego pewność siebie ma tym razem podparcie w umiejętnościach? Zapraszam na zapowiedź walki Polak – Ferrari II, w której znajdziecie proponowane typy, kursy na zakłady, a także analizę szans obu celebrytów. Zakłady na Fame MMA 7 dostępne są wyłącznie w Betclic. Dołącz do Grupy Typeria!

ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 ZŁ, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU! 

Kod promocyjny: TYPERIAPL
⚠️550 zł bez ryzyka⚠️

__________________________________________


Polak vs Ferrari – jak odebrać ekskluzywny bonus powitalny i
obstawiać typy na Fame MMA 7?

Zakłady na walkę Adrian Polak – Amadeusz Ferrari oferuje tylko bukmacher Betclic. To jedyna strona, na której możesz legalnie postawić typy na sobotnią galę. Jak odebrać ekskluzywny bonus powitalny dla czytelników Typeria.pl i obstawiać zakłady na Fame MMA 7 bez ryzyka? Instrukcja działania jest banalnie prosta i mieści się w poniższych kilku krokach:

  1. Załóż konto w Betclic, korzystając z tego linku promocyjnego
  2. Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny TYPERIAPL, dzięki któremu aktywujesz  bonus powitalny podwyższony z 5̶0̶0̶ do 550 zł!
  3. Zweryfikuj swoje konto przed postawieniem kuponu
  4. Zrób pierwszą wpłatę (np. 100 zł) i postaw pierwszy kupon.
  5. Jeśli Twoje typy okażą się celne wygrywasz kasę. Jeśli kupon będzie przegrany, otrzymasz zwrot stawki maksymalnie aż do 550 zł!


Adrian Polak na Fame MMA 7 – kursy na zakłady i typy bukmacherskie

Adrian Polański śmiało może być nazywany prawdziwym weteranem Fame MMA. Celebryta walczył dotychczas aż na pięciu galach, odnosząc 3 zwycięstwa oraz notując 2 porażki. Ostatni raz mieliśmy okazję oglądać go na Fame UK, czyli pierwszej odsłonie brytyjskiej edycji tego wydarzenia. Polański z każdą kolejną walką poprawiał swój poziom umiejętności, przechodząc zauważalną metamorfozę.

Rozpoczynał na Fame MMA 1 od absurdalnego pojedynku bokserskiego z patostreamerem Danielem Magicalem. Miesiące treningów w poznańskim Czerwonym Smoku i kolejne przygotowania  ( w tym m.in. obóz w Tajlandii) sprawiły, że obecnie Polak prezentuje się jak na warunki freak-fightów całkiem solidnie. Udział w wykuwaniu formy Polańskiego brał m.in. znany z KSW Anzor Azhiev. Typy na walkę Polak – Ferrari warto obstawiać mając w pamięci poprzednie spotkanie obu panów.

Polak - Ferrari

Na Fame MMA 4 Adrian Polak przez większą część pojedynku punktował wściekle nacierającego Amadeusza Ferrari, pokazując kilka całkiem składnych akcji. Sił zabrakło mu dopiero w ostatniej rundzie, w której do głosu doszedł jego rywal. Walka była bardzo wyrównana, jednak końcowy zryw Amadeusza okazał się niewystarczający, aby zniwelować przewagę osiągniętą przez Adriana w pierwszej części pojedynku.

SPRAWDŹ INNE TYPY NA FAME MMA 7

Na konferencjach prasowych i w wywiadach Polak sprawia wrażenie w pełni opanowanego i skoncentrowanego na walce. 24-latek unika również wszelkiego trash-talku i nie wdaje się w słowne potyczki z szukającym zaczepki Ferrarim. Czyżby był pewien swojego zwycięstwa? Być może zdaje sobie sprawę, że o trzecią wygraną z rzędu w Fame MMA może być mu niezwykle trudno, a o końcowym rezultacie pojedynku ponownie zadecydują detale.


Amadeusz Ferrari na Fame MMA 7 – kursy na zakłady i typy bukmacherskie

Przed Amadeuszem „Ferrari” Roślikiem pojedynek o być albo nie być w Fame MMA. Zawodnik ze Słupska przegrał swoje dwie poprzednie walki, ale trzeba przyznać, że przyszło mu mierzyć się z bardzo wymagającymi rywalami. Na Fame MMA 3 Ferrari musiał uznać wyższość trenującego z Grzegorzem Szulakowskim Dawida Malczyńskiego. Ostatnia przegrana Amadeusza, to wspomniany pojedynek z Adrianem Polakiem. Kursy na zakłady dotyczące opisywanego starcia faworyzują Polaka.

Ferrari zarzeka się, że analitycy Betclic są w błędzie i to typy na niego powinny okazać się dobrą inwestycją. Czy należy wierzyć osobie, która już przy okazji poprzednich gal zapowiadała formę życia, a w klatce prezentowała styl „spod remizy”? Zanim zdecydujemy się jakie zakłady wybrać na walkę Polak – Ferrari, należy wziąć pod uwagę ewidentne skłonności mitomańskie Amadeusza. Ferrari ponoć ma za sobą świetny okres przygotowawczy, jednak przez długi czas nie było nawet wiadomo gdzie i z kim trenował…

Polak - Ferrari

Ferrari chce udowodnić wszystkim niedowiarkom, że jest w stanie powrócić na zwycięską ścieżkę. Kursy na zakłady dostępne w Betclic co prawda sugerują triumf jego rywala, jednak nie przekreślają szans Amadeusza. Przed napisaniem tego tekstu dwukrotnie obejrzałem pierwszą walkę Polaka z Ferrarim i wnioski jakie mi się nasuwają mogą być nieco zaskakujące. Gdyby pojedynek trwał dłużej, Amadeusz faktycznie mógłby wykończyć swojego rywala, który w trzeciej rundzie zaczął opadać z sił.

Oczywiście, Ferrari nie trzymał gardy i dyszał niczym lokomotywa o wiele wcześniej niż Adrian, natomiast nie przeszkadzało mu to w nieustannym parciu do przodu. Szaleństwo jakie wnosi do oktagonu Amadeusz Ferrari może okazać się jego największym atutem. Jeśli dojdą do niego choć trochę poprawione umiejętności techniczne, Adrian Polak może znaleźć się w sporych opałach. Typy na walkę Polak – Ferrari to twardszy orzech do zgryzienia niż mogłoby się z pozoru wydawać. Wierzę, że Amadeusz po raz kolejny nie rzuca słów na wiatr i tym razem faktycznie zaliczył jakieś przygotowania. Mogłyby na to wskazywać m.in. zdjęcia zamieszczane na fanpage’u sekcji MMA klubu „Czarni Słupsk”. Na kilku z nich możemy dostrzec właśnie Amadeusza Ferrari, co sugeruje, że jego treningi przed walką z Polakiem były o wiele bardziej zaawansowanej niż przy okazji poprzednich gal.


Polak – Ferrari kursy na zakłady

Kursy oferowane na wygraną Adriana Polaka to 1,55. Zwycięstwo Amadeusza Ferrari wycenione zostało na 2,20. Przed walką obu panów na Fame MMA 4 za minimalnego faworyta uznawany był Amadeusz, na którego oferowano około 1.80, podczas gdy za typy na wygraną Polańskiego płacono około 2,00.

Osoby spodziewające się powtórki z rozrywki i wygranej Polaka na punkty powinny zwrócić uwagę na zakłady dotyczące sposobu zakończenia walki. Bukmacher oferuje nam tutaj cztery całkiem atrakcyjne opcje. Za najmniej prawdopodobną spośród nich uznawana jest wygrana Amadeusza Ferrari przez decyzję sędziowską.

Fame MMA 7

Bardzo interesujące wydają się również typy na zakończenie walki przed czasem. Przed ostatnim pojedynkiem Polak – Ferrari wiele osób spodziewało się, że walka w pełnym dystansie jest bardzo mało realna, a mimo tego zawodnicy przewalczyli pełen dystans. Tym razem wydaje się, że jeśli głośny w całym internecie konflikt ma w końcu zostać rozwiązany, wygrana któregoś z celebrytów musi być przekonująca. Czy Ferrari lub Polak zdecydują się na pójście „all-in”? Nokaut z pewnością nie pozostawiłby już żadnego pola do jakichkolwiek dywagacji. Kursy na koniec walki przed czasem są takie same jak te na decyzję sędziowską i wynoszą 1,85.

Fame MMA 7


Polak – Ferrari analiza szans

Za Adrianem Polakiem przemawia większe doświadczenie w klatce oraz dotychczas prezentowany poziom umiejętności. Technika, wyćwiczone kilka prostych, ale skutecznych kombinacji, brak skłonności do „podpalania się”. Wszystko to zadecydowało o wygranej z Ferrarim w pierwszej walce. Typy na starcie Polak – Ferrari powinny zakładać, że raczej nie nastąpiła gigantyczna metamorfoza w stylu obu zawodników. Polak w klatce szuka przede wszystkim kontry, nie wychyla się i póki ma siły stara trzymać się wysoko uniesione ręce. Na papierze to Adrian ma lepsze predyspozycje mentalne do MMA. Nieobce są mu podstawy taktyki, wyczekania rywala, potrafi zachować w miarę chłodną głowę.

Zupełnie innym typem zawodnika był dotychczas Amadeusz Ferrari i właśnie dlatego kursy na zakłady dotyczące jego wygranej są wyższe. Bukmacherzy nigdy nie będą widzieć w roli faworyta kogoś, kto stawia głównie na siłę, chaos i eksplozywność. Rywale posiadający nieco większą fighterską ogładę będą potrafili bezlitośnie wykorzystywać luki defensywne Amadeusza. Bardzo ważnym pytaniem przed walką jest to, czy Ferrari tym razem rzeczywiście odbył porządne przygotowania. Biorąc pod uwagę, że jego waga była optymalna już na wiele dni przed galą, a także regularnie (najprawdopodobniej…) uczęszczał na treningi w „Czarnych Słupsk” wydaje się to bardzo realne. Ferrari powinien być lepszy niż w swoim poprzednim występie, jednak Polański również nie próżnował.

SPRAWDŹ INNE TYPY NA FAME MMA 7

Polak – Ferrari typy i zakłady – nasz werdykt

Uważam, że Amadeusz Ferrari jest w stanie wygrać z Adrianem Polakiem. Na Fame MMA 4 pomimo licznych braków technicznych doszedł do głosu w 3 rundzie i zaczął przeważać. Gdyby walka potrwała jeszcze kilka minut, miałby szanse na rozstrzygnięcie jej na swoją korzyść. Kursy na zakłady dotyczące starcia Polak – Ferrari potwierdzają, że nie ma tutaj pewniaków. Możemy spodziewać się kolejnego bardzo wyrównanego pojedynku. Adrian Polak posiada spore jak na freaka doświadczenie, jednak nie zapominajmy, że wciąż mamy do czynienia z amatorami. Różnica w poziomie ich umiejętności nie jest na tyle duża, by móc skreślać któregoś z nich.

Dołącz do Grupy TYPERIA na FB

Obaj celebryci twierdzą, że mają siebie już serdecznie dosyć, a temperatura ich konfliktu przestała być tak wysoka jak wcześniej. Proponowane typy bukmacherskie na walkę Polak – Ferrari to zakłady na to, że nie będzie wygranej na punkty, a tym samym walka skończy się przed czasem. Adrian Polak jest spokojny i nie odgraża się, że „zniszczy” swojego rywala.  Ferrari wielokrotnie stawiał się na treningach „Czarnych Słupsk”, jednak próby znalezienia jakiegokolwiek sparingu „nowego” i lepszego Roślika  kończą się fiaskiem. Myślę, że spokój Polaka oraz brak nakręcania medialnego hype’u wokół trenującego nieco na uboczu Amadeusza gwarantują, że któryś z nich szykuje na Fame MMA 7 coś specjalnego. Kolejna przegrana na punkty nie dałaby Amadeuszowi kompletnie nic, dlatego spodziewam się emocji, krwi i braku pełnego dystansu.

Polak – Ferrari typy:
Nie będzie wygranej na punkty
kurs 1,85

ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 ZŁ, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU NA FAME MMA 7! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY PROMOCJI

Kod promocyjny: TYPERIAPL
>>550 ZŁ bez ryzyka<<