Fame MMA 7: Popek – Stifler. Typy bukmacherskie, kursy na zakłady, analiza;

W walce wieczoru sobotniej gali FAME MMA 7 zmierzą się Paweł „Popek” Mikołajuw i Damian „Stifler” Zduńczyk. Jakie typy bukmacherskie wybrać na ten pojedynek? Czy Popek potwierdzi, że zaczynający swoją przygodę ze sportami walki Stifler nie ma czego szukać w oktagonie? Zapraszam na zapowiedź walki Popek – Stifler, w której znajdziecie proponowane typy, kursy na zakłady, a także analizę szans obu celebrytów. Zakłady na Fame MMA 7 oferuje tylko bukmacher Betclic. Dołącz do Grupy Typeria!

ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 ZŁ, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU! 

Kod promocyjny: TYPERIAPL
⚠️550 zł bez ryzyka⚠️

__________________________________________


Popek vs Stifler – jak obstawiać typy na Fame MMA 7 i odebrać powiększony bonus powitalny?

Zakłady na walkę Popek – Stifler oferuje tylko bukmacher Betclic. To jedyna strona, na której możesz legalnie postawić typy na sobotnią galę. Jak odebrać ekskluzywny bonus powitalny dla czytelników Typeria.pl i obstawiać zakłady na Fame MMA 7 bez ryzyka? Instrukcja działania jest banalnie prosta i mieści się w poniższych kilku krokach:

  1. Załóż konto w Betclic, korzystając z tego linku promocyjnego
  2. Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny TYPERIAPL, dzięki któremu aktywujesz  bonus powitalny podwyższony z 5̶0̶0̶ do 550 zł!
  3. Zweryfikuj swoje konto przed postawieniem kuponu
  4. Zrób pierwszą wpłatę (np. 100 zł) i postaw pierwszy kupon.
  5. Jeśli Twoje typy okażą się celne wygrywasz kasę. Jeśli kupon będzie przegrany, otrzymasz zwrot stawki maksymalnie aż do 550 zł!
  6. Szczegółowy opis promocji znajdziesz TUTAJ.


Popek na Fame MMA 7 – kursy na zakłady i typy bukmacherskie

Paweł Mikołajuw, znany szerszej publiczności jako „Popek”, swoim doświadczeniem w sportach walki bije na głowę większość zawodników występujących w Fame MMA. Kursy na zakłady przewidujące wygraną 42-latka są więc niezwykle niskie, a bukmacherzy uznają Popka za zdecydowanego faworyta starcia ze Stiflerem.

Kontrowersyjny raper zadebiutował w 2008 roku , występując w największej ówcześnie brytyjskiej organizacji Cage Rage. Wygrał tam dwie pierwsze walki, a trzecia zakończyła się jego porażką oraz skandalem, który zamknął brytyjski epizod Popka w MMA. Kibice wspierający Polaka wywołali zamieszki, a sam Popek został ukarany zakazem odbywania oficjalnych walk MMA na terenie Wielkiej Brytanii.

Popek - Stifler

Po 8 latach, już po powrocie do Polski, „Król Albanii” znowu stanął w klatce, a kontrakt podpisała z nim największa polska organizacja KSW. Dyspozycja prezentowana przez rapera była daleka od choćby dostatecznej. Zniszczony latami nadużywania narkotyków i alkoholu organizm nie radził sobie z wyzwaniem kondycyjnym jakim były walki w klatce, a Popek przegrał 3 z 4 pojedynków w KSW.

Muzyk musiał uznać wyższość nie tylko Mariusza Pudzianowskiego i Erko Juna, ale nawet znanego z filmów Patryka Vegi, podstarzałego aktora Tomasza Oświecińskiego. Czy w walce Popek – Stifler warto wybrać typy przewidujące wygraną Popka? Kursy na takie zakłady nie wydają się zbyt opłacalne…


Stifler na Fame MMA 7
– kursy na zakłady i typy bukmacherskie

Damian „Stifler” Zduńczyk to jeden z najpopularniejszych polskich celebrytów. Na wrześniowej gali Fame MMA 7 29-latek zaliczy swój debiut w klatce. Stifler jest bliskim znajomym Wojtka Goli, będącego jednym z włodarzy i mniejszościowych udziałowców organizacji. Co ciekawe, wizerunek Goli przedstawia nawet jeden z posiadanych przez Stiflera tatuaży. Medialną sławę i rozgłos przyniósł Zduńczykowi (oraz Goli) udział w telewizyjnym reality show „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy”. Kursy na walkę Popek – Stifler nie dają temu drugiemu właściwie żadnych szans na wygraną.

SPRAWDŹ INNE TYPY NA FAME MMA 7

Warto jednak zastanowić się, czy kumpel Stiflera celowo rzuciłby go na pożarcie przez o wiele bardziej doświadczonego Popka? Kto wie, czy nie należy spodziewać się tu jakiejś mini niespodzianki, ponieważ o treningach i przygotowaniach Stiflera wiemy naprawdę niewiele. Z organizacją związanych jest wielu byłych lub obecnych uczestników Warsaw Shore, którego największą gwiazdą był właśnie Stifler. Czyżby „Stifi” był szykowany na nowego „konia pociągowego” Fame MMA?

Popek - Stifler

Powyższe dywagacje to oczywiście delikatne puszczenie wodzy fantazji oraz doszukiwanie się teorii spiskowych. Fakty są jednak takie, że zakłady na wygraną Popka nie nadają się do gry. Kursy na Stiflera są ewidentnie zawyżone, a w starciach freak-fighterów zdarzyć może się przecież wszystko. Stifler w swojej medialnej działalności nie imponuje co prawda zbyt wielką elokwencją, a popularność zawdzięcza miłości do ostrej zabawy, ryzyka i kobiet.

Zduńczykowi nie można odmówić jednak imponującej, atletycznej sylwetki oraz sporej siły fizycznej. Kilka miesięcy temu Stifler gościł na kanale Warszawski Koks, gdzie potwierdził swoją moc, wyciskając na ławeczce 135 kilogramów. Stifler jest największym underdogiem Fame MMA 7, dlatego typy na walkę Popek – Stifler dla wielu osób mogą wydawać się oczywiste. Sądzę jednak, że szanse na niespodziewany wynik są tutaj nieco większe, niż mogłyby to sugerować oferowane kursy na zakłady. Mówiąc o niespodziewanym wyniku mam również na myśli chociażby przetrwanie przez Stiflera 1 rundy.


Popek  – Stifler kursy na zakłady

Jak już wyżej wspomniano, kursy bukmacherskie na walkę Popek – Stifler w sposób zdecydowany faworyzują tego pierwszego. Typy na wygraną Popka są wycenianie na 1,10, zaś na triumf Stiflera dostajemy aż 6,00 (!)

Zdecydowanie bardziej zachęcająco wyglądają kursy na zakłady dotyczące rundy, w której zostanie przerwana walka. Większość kibiców i ekspertów spodziewa się raczej dość szybkiego końca walki i błyskawicznej wygranej Popka. W takim przypadku idealne powinny okazać się poniższe typy:

Osoby przewidujące w walce Popek – Stifler scenariusz, w którym „Król Albanii” demoluje swojego rywala już w pierwszych 60 sekundach, mogą wybrać zakłady zgodnie z którymi walka nie potrwa dłużej niż minutę. Właśnie taki przebieg miała walka Popka z „Hardkorowym Koksem” na KSW 39. Burneika został zasypany gradem ciosów, a Mikołajuw wygrał już po 45 sekundach I rundy.

Popek – Stifler analiza szans

Popek zapowiadał w wywiadach, że pojedynek nie powinien wyjść poza pierwszą rundę. Raper z pewnością nie obraziłby się na taki scenariusz. Zwłaszcza dlatego, że im dłużej będzie przebywał w klatce, tym mniejsze będą stawać się jego szanse na wygraną. Popek chwalił się, że tym razem jego okres przygotowawczy był diametralnie inny niż wcześniejsze. Alkohol i narkotyki poszły w odstawkę, a zastąpił je rzetelny trening w Sidorenko Boxing w podwarszawskich Łomiankach. Warto jednak zadać pytanie, czy kilkanaście lat zaniedbań i fatalnego wręcz stylu życia, da się nadrobić kilkoma miesiącami przygotowań?

W początkowych fragmentach pojedynku Popek powinien chcieć jak najszybciej „ubić” rywala. Młodszy, posiadający lepszą wydolność i kondycję Stifler z pewnością za główny cel weźmie sobie przetrwanie pierwszej fazy walki. Typy i zakłady na Popka wiele osób traktuje jako największe pewniaki gali Fame MMA 7. Od razu przypomina się KSW 41 i walka Popek – Oświeciński. Kursy na rapera oscylowały wtedy wokół 1.30, a zakłady na jego wygraną znajdowały się na niemal każdy kuponie. Po początkowej przewadze Popek stracił jednak cały tlen, kompletnie wysiadł kondycyjnie i mówiąc potocznie „odcięło mu „prąd”.

Nawet jeśli muzyk faktycznie znacznie poprawił swoją wydolność i kondycję, to trudno uwierzyć, by w przypadku niemożności szybkiego wykończenia Stiflera, miało mu wystarczyć „paliwa” na pełen dystans. Stifler od 3 miesięcy trenuje w poznańskim Ankosie i choć poziom jego umiejętności owiany jest tajemnicą możemy spodziewać się, że będzie miał nad Popkiem przewagę szybkości i kondycji. Czy Zduńczyk zdecyduje się na bieganie wokół klatki i męczenie swojego rywala, tak jak robił to Dawid Ozdoba w walce z Robertem Burneiką? Pewne jest, że Stifler jak ognia musi wystrzegać się walki w parterze, ponieważ w porównaniu z Popkiem nie ma w tej płaszczyźnie żadnego doświadczenia.

SPRAWDŹ INNE TYPY NA FAME MMA 7

Popek vs Stifler typy i zakłady – nasz werdykt

Za Popkiem przemawia niemal wszystko – siła ciosu, partner, doświadczenie w sportach walki oraz (wszystko na to wskazuje) bardzo dobry okres przygotowawczy i znaczna poprawa wydolności. Stifler jest jednak o ponad 10 lat młodszy, prowadzi się o wiele zdrowiej, ma lepszą kondycję. Jego rywal to człowiek z wyniszczonym organizmem, a problemy z brakiem tlenu i „puchnięcie” można było dostrzec również w walkach toczonych przez Popka jeszcze kilkanaście lat temu. Jeśli chodzi o umiejętności czysto fighterskie oraz technikę trudno przewidywać, by Stifler mógł zagrozić Popkowi w jakimkolwiek elemencie. Sama młodość i lepsza kondycja to zdecydowanie za mało, by rozważać typy bukmacherskie na triumf Stiflera.

Dołącz do Grupy TYPERIA na FB

Kursy na zakłady dotyczące wygranej Popka są jednak żałośnie niskie! 1.10 na zwycięstwo, czy też 1.15 na zwycięstwo przed czasem to propozycje, które trudno uznać za opłacalne. Zakłady na walkę Popek – Stifler kuszą, by dodać je do kuponu i w łatwy sposób podbić jego ogólny kurs. Mogą się jednak również okazać sporą pułapką. Ze względu na tak niskie kursy oferowane na zwycięstwo Popka sugeruję odpuścić wrzucanie tego pojedynku na kupon. Myślę, że to jedna z walk, których przebieg może zaskoczyć wielu obserwatorów. Typy na wygraną Popka przed czasem warto rozważyć tylko w przypadku wzrostu kursów.

Jeśli jednak musiałbym zdecydować na jakieś typy mające w sobie choć namiastkę opłacalności, byłyby to zakłady na to, że walka nie zakończy się w pierwszej minucie z kursem 1,45.

Popek – Stifler typy:
NO BET – bez zakładu

ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 ZŁ, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU NA FAME MMA 7! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY PROMOCJI

Kod promocyjny: TYPERIAPL
>>550 ZŁ bez ryzyka<<