Fame MMA 8: Sobota – Filipek. Typy bukmacherskie, kursy na zakłady, analiza;

Jednym z najciekawszych starć gali Fame MMA 8 będzie pojedynek raperów. Jakie typy bukmacherskie wybrać na walkę Sobota – Filipek? Czy ich ciosy w klatce będą ważyć więcej niż liryczne punche na scenie? Zapraszam na analizę walki Sobota – Filipek, w której znajdziecie proponowane typy, kursy na zakłady, a także analizę szans obu zawodników. Zakłady na Fame MMA 8 dostępne są w Betclic. Szukasz typów na inne walki? Sprawdź nasz dział z analizami na FAME MMA – wytypowaliśmy celnie 7/7 walk na Fame MMA 7!

ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 ZŁ, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU! 

Kod promocyjny: TYPERIAPL
⚠️550 zł bez ryzyka⚠️

__________________________________________


Sobota vs Filipek – jak odebrać ekskluzywny bonus powitalny i
obstawiać typy na Fame MMA 8?

Zakłady na walkę Sobota – Filipek oferuje wyłącznie bukmacher Betclic. To jedyna strona, na której możesz legalnie postawić typy na sobotnią galę. Jak odebrać ekskluzywny bonus powitalny dla czytelników Typeria.pl i obstawiać zakłady na Fame MMA 8 bez ryzyka? Instrukcja działania jest banalnie prosta i mieści się w poniższych kilku krokach:

  1. Załóż konto w Betclic, korzystając z tego linku promocyjnego
  2. Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny TYPERIAPL, dzięki któremu aktywujesz  bonus powitalny podwyższony z 5̶0̶0̶ do 550 zł!
  3. Zweryfikuj swoje konto 
  4. Zrób pierwszą wpłatę (np. 100 zł) i postaw pierwszy kupon.
  5. Jeśli Twoje typy okażą się celne wygrywasz kasę. Jeśli kupon będzie przegrany, otrzymasz zwrot stawki maksymalnie aż do 550 zł!
  6. Szczegółowy opis promocji znajdziesz TUTAJ.

 

Sobota na Fame MMA 8 – kursy na zakłady i typy bukmacherskie

Sobota, a właściwie Michał Sobolewski to jedno z najgorętszych nazwisk na karcie walk Fame MMA 8. Polski raper urodzony Szczecinie działa na muzycznej scenie od blisko 20 lat, a jego produkcje wielokrotnie zajmowały czołowe miejsca na OLiSie. Kursy na walkę Sobota – Filipek faworyzują reprezentanta młodszego pokolenia. Występ w Fame MMA będzie dla 43-letniego Soboty oficjalnym debiutem w klatce.

Czy istnieją szanse, że muzyk będzie w stanie dotrzymać kroku o kilkanaście lat młodszemu i bardziej dynamicznemu rywalowi? Bukmacherzy mają co do tego poważne wątpliwości. Typy na starcie Sobota – Filipek wcale nie muszą być jednak oczywiste. Niewykluczone, że pomimo dość zaawansowanego wieku Sobota i tak postawi rywalowi warunki trudniejsze niże jego dotychczasowi przeciwnicy.

Raper twierdzi, że poza trenowanym za młodu filipińskim boksem nie miał przez ostatnie kilkanaście lat do czynienia ze sportami walki oraz regularnymi treningami. Z kolei niektóre źródła donoszą przez kilka lat widywany był w jednym ze szczecińskich klubów, w których trenował m.in. Michał Materla. Dodajmy, że nie chodzi tutaj o klub muzyczny. Tak naprawdę nie wiemy o poziomie Soboty kompletnie nic, a docierają do nas jedynie strzępki, trudnych do zweryfikowania informacji.

Proponowane typy na walkę Sobota – Filipek to bardzo twardy orzech do zgryzienia. Nie wiemy jaką kondycją i wydolnością może pochwalić się obecnie starszy z raperów, a to być może kluczowy czynnik dla losów tego pojedynku. Trzeba będzie po raz kolejny zabawić się we wróżenie z fusów i zdecydować na zakłady, które przynajmniej w teorii wydają się najbardziej logiczne i mające największe szanse powodzenia.

Filipek na Fame MMA 8 – kursy na zakłady i typy bukmacherskie

W sobotni wieczór Filip „Filipek” Marcinek stanie przed szansą na swoje drugie zwycięstwo w Fame MMA. Raper jak dotychczas stoczył dwie walki, z których udało mu się wygrać jedną. Co ciekawe, Filip po raz trzeci zmierzy się z reprezentantem środowiska muzycznego. Kursy bukmacherskie faworyzują urodzonego w Miliczu 25-latka.

Kluczowym pytaniem przez kolejną walką freestylera jest to, czy potrwa ona pełen dystans. Filipek zadebiutował na Fame MMA 3, gdzie jednogłośną decyzją przegrał z „Rybą”. Zwycięstwem zakończył się jego udział na gali Fame MMA 4, kiedy to na pełnym dystansie okazał się lepszy od „Tomba”.

Czy fakt, że Filipek nie potrafił zakończyć przed czasem żadnej ze swoich dotychczasowych walk może mieć tutaj znaczenie? Sądzę, że tym razem raper zdecyduje się pójść na całość, a niewykluczone, że ułatwi mu to starszy o kilkanaście lat rywal. Co prawda, Marcinek nie posiada nokautującego ciosu, jednak porusza się dynamiczne, szybko i jak na amatora wygląda w stójce naprawdę nieźle.

Filipek od wielu już miesięcy znajduje się w ciągu treningowym i przygotowań do walki z Sobotą nie zaczynał od zera. Potrafi przyjąć cios i stale rozwija swoją technikę bokserską, czyli płaszczyznę w której odnajduje się najlepiej. Może pochwalić się również całkiem solidną wydolnością. Kursy na zakłady dotyczące walki Filipek – Sobota faworyzują Filipka i trzeba przyznać, że właśnie za tym raperem przemawia więcej atutów.

 

Sobota vs Filipek – kursy na zakłady 

Kursy na wygraną Michała Sobolewskiego wycenione zostały na okrągłe 3.00. Biorąc pod uwagę jak mało wiemy o tym zawodniku, typy w kierunku Soboty mogą z pozoru wydawać się całkiem interesujące. Może się przecież okazać, że jest on na poziomie zbliżonym do Filipka, a przy takiej różnicy kursowej warto to wykorzystać. Mam jednak wrażenie, że udział rapera na Fame MMA to przede wszystkim chęć dorobienia paru „groszy” po ogłoszonym kilka miesięcy temu zakończeniu kariery muzycznej.

Znacznie ciekawiej wyglądają typy i zakłady dotyczące tego, czy walka zostanie rozstrzygnięta na punkty. Taki scenariusz miał miejsce w dwóch poprzednich występach Filipka na Fame MMA, jednak uważam, że tym razem się nie powtórzy. 25-latek powinien uporać się ze swoim rywalem przed czasem i wątpliwe jest, by 43-letni Sobota był w stanie przygotować się wystarczająco pod względem kondycji.

Za typami na brak rozstrzygnięcia na punkty przemawia również ograniczona wiedza dotycząca Soboty. Jeśli okaże się, że raper prezentuje nadspodziewanie wysoki poziom, to niewykluczone, że niespodziewanie to on zdoła „poskładać” Filipka przed czasem i również nie ujrzymy pełnego dystansu.

Sobota vs Filipek typy i zakłady – nasz werdykt:

Proponowane typy na walkę Sobota – Filipek to zakłady na to, że walka NIE skończy się na punkty. Pomimo tego, że poprzednie występy Filipka na Fame MMA trwały pełen dystans uważam, że tym razem będziemy mieli do czynienia z zupełnie inną sytuacją. Filipek jest mocny jak nigdy wcześniej, a dostaje rywala, który po latach kariery scenicznej i wyniszczającego organizm trybu życia musiałby w krótkim czasie przygotować bardzo dobrą kondycję.

SPRAWDŹ INNE TYPY FAME MMA 8!

Trzeba oczywiście pamiętać, że Filipek nie posiada nokautującego ciosu, a Sobota może okazać się nadspodziewanie dobrym parterowcem, ale mimo tego kolejna 3-rundowa walka w wykonaniu 25-latka wydaje mi się mało realna. Marcinek jest zbyt szybki i zbyt dobrze wyszkolony w technice bokserskiej, by w końcu nie zrobić z tego użytku i poważnie naruszyć, a następnie skończyć swojego rywala. Typy na brak wygranej na punkty dają nam również furtkę na wypadek gdyby okazało się, że Sobota pozytywnie zaskoczy swoim poziomem umiejętności.

Sobota vs Filipek typy:
Wygrana na pkt.? NIE
kurs 1.90

 

ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 ZŁ, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU! 

Kod promocyjny: TYPERIAPL
⚠️550 zł bez ryzyka⚠️