Fame MMA 8: Paweł „Tybori” Tyburski – Gabriel „Arab” Al Sulwi. Typy bukmacherskie, kursy na zakłady, analiza;

Jednym z najbardziej wyczekiwanych pojedynków gali Fame MMA 8 będzie starcie Tyburski – Arab. Jakie typy bukmacherskie wybrać na tą walkę? Czy Arab sprawi niespodziankę i pokona faworyzowanego rywala? Zapraszam na analizę pojedynku Tyburski – Arab, w której znajdziecie proponowane typy, kursy na zakłady, a także analizę szans obu zawodników. Zakłady na Fame MMA 8 dostępne są w Betclic. Szukasz typów na inne walki? Sprawdź nasz dział z analizami na FAME MMA – wytypowaliśmy celnie 7/7 walk na Fame MMA 7!

ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 ZŁ, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU! 

Kod promocyjny: TYPERIAPL
⚠️550 zł bez ryzyka⚠️

__________________________________________


Tyburski – Arab – jak odebrać ekskluzywny bonus powitalny i
obstawiać typy na Fame MMA 8?

Zakłady na walkę Tyburski – Arab oferuje wyłącznie bukmacher Betclic. To jedyna strona, na której możesz legalnie postawić typy na sobotnią galę. Jak odebrać ekskluzywny bonus powitalny dla czytelników Typeria.pl i obstawiać zakłady na Fame MMA 8 bez ryzyka? Instrukcja działania jest banalnie prosta i mieści się w poniższych kilku krokach:

  1. Załóż konto w Betclic, korzystając z tego linku promocyjnego
  2. Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny TYPERIAPL, dzięki któremu aktywujesz  bonus powitalny podwyższony z 5̶0̶0̶ do 550 zł!
  3. Zweryfikuj swoje konto 
  4. Zrób pierwszą wpłatę (np. 100 zł) i postaw pierwszy kupon.
  5. Jeśli Twoje typy okażą się celne wygrywasz kasę. Jeśli kupon będzie przegrany, otrzymasz zwrot stawki maksymalnie aż do 550 zł!
  6. Szczegółowy opis promocji znajdziesz TUTAJ.

__________________________________________

Tyburski na Fame MMA 8 – kursy na zakłady i typy bukmacherskie

Paweł „Tybori” Tyburski został uznany za jedną z najjaśniejszych gwiazd wrześniowej gali Fame MMA 7. Były piłkarz Polonii Warszawa medialny rozgłos zdobył między innymi dzięki występowi w reality show „Love Island: Wyspa Miłości”. Zawodnik ten debiutował w klatce na gali Fame MMA 2, gdzie wraz ze swoim bratem bliźniakiem rozprawił się z inną parą bliźniaków – Piotrem i Pawłem Klukiem.

Na Fame MMA 7 Tyburski w świetnym stylu pokonał znanego z serialu „Lombard” Arkadiusza Tańculę. Wrażenie mogły zrobić zwłaszcza zaprezentowane przez celebrytę potężne kopnięcia. W przeciwieństwie do poprzedniej gali, tym razem kursy bukmacherskie zdecydowanie opowiadają się za reprezentantem warszawskiego Uniq Fight Club. Typy na wygraną Tyburskiego z Arabem wyceniane są na 1.33

Czy aż tak wyraźne faworyzowanie Pawła jest uzasadnione? Z jednej strony tak, ponieważ potwierdził, że jego świetna budowa i warunki fizyczne przekładają się na dyspozycje w klatce i siłę ciosów. Tybori z miejsca został uznany za czołowego zawodnika federacji Fame MMA, a przez swoją pewność siebie i nieco narcystyczny styl bycia zyskał liczne grono sympatyków oraz hejterów.

Z drugiej strony warto pamiętać, że Paweł Tyburski to przede wszystkim stójka. Dodatkowo trzeba zwrócić uwagę, że rywal z którym przyjdzie mu się mierzyć na Fame MMA 8 będzie stanowił zdecydowanie większe wyzwanie niż Tańcula. Arab zajmuje się sportami walki od kilku lat i jest bardzo dobrym (jak na freaka) parterowcem, dlatego typy i zakłady na starcie Tyburski – Arab wcale nie są oczywiste.


Arab
na Fame MMA 8 – kursy na zakłady i typy bukmacherskie

Gabriel Al-Sulwi, powszechnie znany jako Arab, to persona doskonale znana wszystkim fanom polskiego rapu. Muzyk zyskał rozgłos w 2013 roku dzięki udziałowi w programie „Żywy Rap”. Co prawda, nie udało mu się go wygrać, jednak zaskarbił sobie wtedy sympatię rzeszy fanów i stopniowo zaczął rozwijać muzyczną karierę. Kursy na walkę z Tyburskim nie dają Arabowi większych szans na wygraną.

Występ Araba na Fame MMA, to dla niego swoiste odrodzenie oraz próba powrotu na internetowe szczyty. Podczas swojej muzycznej działalności raper popadł w uzależnienie od narkotyków, które nie tylko zrujnowało jego świetnie rozwijającą się karierę, ale zaprowadziło go nawet na skraj bezdomności. Oddając typy na walkę Tyburski – Arab warto pamiętać, że Al Sulwi przeszedł wielką przemianę, aby stanąć w oktagonie Fame MMA.

Rezygnacja z używek sprawiła, że Arab zmienił swoją rzeczywistość o 180 stopni. Jak sam twierdzi, sport uratował mu życie. Gabriel posiada całkiem spore jak na freaka doświadczenie w MMA – zaliczył m.in. dwa wygrane występy w organizacji FEN. Klasa sportowa jego rywali nie należała wtedy do najwyższych, więc trudno wyciągać na tej podstawie daleko idące wnioski. Fakty są jednak takie, że Arab to utalentowany parterowiec, który ma za sobą kilka lat treningów brazylijskiego jiu jitsu.

Będziemy mieli więc do czynienia z klasycznym pojedynkiem stójkowicza z parterowcem. Arab ustępuje swojemu rywalowi pod względem warunków fizycznych, ale za to może być groźny w płaszczyźnie, w której Tyburski nie czuje się najlepiej. Decydując się na typy dotyczące walki Tyburski – Arab warto wziąć pod uwagę scenariusz, w którym pojedynek kończy się niespodzianką. Zachęcają do tego naprawdę pokaźne kursy.


Tyburski – Arab –
kursy na zakłady 

Wygrana Pawła Tyburskiego została wyceniona w Betclic na 1.33, podczas gdy kursy na triumf Araba wynoszą 2.75. Przynajmniej na papierze za faworyta uchodzi Tyburski i trudno nie zgodzić się tutaj z bukmacherem. Sądzę jednak, że typy na Gabriela mają nieco większe szanse powodzenia, niż sugerują to notowania. W pojedynkach parterowców ze stójkowiczami bardzo często górą bywają ci pierwsi.

Jeśli kurs 2.75 na Araba wydaje się niewystarczający do podjęcia ryzyka, to z pewnością nie można tego powiedzieć o zakładach na zwycięstwo Al-Sulwiego przed czasem. Kurs 3,45 na takie rozwiązanie naprawdę zachęca. Jeśli faktycznie doszłoby tutaj do niespodzianki, to niemal na pewno Tyburski nie przegra tej walki na punkty, a właśnie przez poddanie.

 

Tyburski – Arab typy i zakłady – nasz werdykt:

Tyburski – Arab to kolejny pojedynek na Fame MMA 8, w którym niespodzianka wisi w powietrzu. Raper z pewnością będzie dążył do obaleń, a wieloletnie doświadczenie w brazyliskim jiu jitsu przy odrobienie szczęścia może pozwolić mu na zastosowanie techniki kończącej w parterze. Arab to zawodnik którego trudno nie lubić. Darzący szacunkiem rywala i unikający spięć oraz wywoływania sztucznych konfliktów, a jednocześnie zmagający się w swoim życiu z wieloma problemami. Uzależnienie od narkotyków i bezdomność to być może konsekwencja traumatycznych przeżyć sprzed lat. W jednym z wywiadów raper zdradził, że w dzieciństwie on i jego bracia byli katowani przez matkę.

SPRAWDŹ INNE TYPY FAME MMA 8!

Istnieją spore szanse na to, że Arab położy kolejną cegłę na drodze do odbudowy swojego życia i kariery muzycznej. Paweł Tyburski jest przekonany prezentowanej przez siebie klasie, jednak szaleńczy atak i mordercza siła to w MMA nie zawsze klucz do sukcesu. Cenny jest również spokój i nieuleganie emocjom, chłodna głowa, a także umiejętność wykorzystania zdobytego doświadczenia. Proponowane typy na walkę Tyburski – Arab to wygrana Araba przed czasem z potężnym kursem 3.45. Liczę, że Gabriel w krytycznym momencie będzie w stanie przenieść walkę do parteru, a tam „poskręcać” swojego butnego rywala.

Tyburski – Arab typy:
Arab przed czasem, kurs 3.45

 

ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 ZŁ, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU! 

Kod promocyjny: TYPERIAPL
⚠️550 zł bez ryzyka⚠️