Fame MMA 7: Tyburski – Tańcula. Typy bukmacherskie, kursy na zakłady, analiza;

Jedną z najtrudniejszych do wytypowania walk gali Fame MMA 7 będzie starcie Paweł Tyburski – Arkadiusz Tańcula. Jakie typy bukmacherskie wybrać na ten pojedynek? Czy były piłkarz Polonii Warszawa pokona sensacyjnego pogromcę Alana Kwiecińskiego? Zapraszam na zapowiedź walki Tyburski – Tańcula, w której znajdziecie proponowane typy, kursy na zakłady, a także analizę szans obu celebrytów. Zakłady na Fame MMA 7 dostępne są wyłącznie w Betclic.

ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 ZŁ, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU! 

Kod promocyjny: TYPERIAPL
⚠️550 zł bez ryzyka⚠️

__________________________________________


Tyburski vs Tańcula – jak obstawiać typy na Fame MMA 7 i odebrać powiększony bonus powitalny?

Zakłady na walkę Tyburski – Tańcula oferuje tylko bukmacher Betclic. To jedyna strona, na której możesz legalnie postawić typy na sobotnią galę. Jak odebrać ekskluzywny bonus powitalny dla czytelników Typeria.pl i obstawiać zakłady na Fame MMA 7 bez ryzyka? Instrukcja działania jest banalnie prosta i mieści się w 4 poniższych krokach:

  1. Załóż konto w Betclic, korzystając z tego linku promocyjnego
  2. Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny TYPERIAPL, dzięki któremu aktywujesz  bonus powitalny podwyższony z 5̶0̶0̶ do 550 zł!
  3. Zweryfikuj swoje konto przed postawieniem kuponu
  4. Zrób pierwszą wpłatę (np. 100 zł) i postaw pierwszy kupon.
  5. Jeśli Twoje typy okażą się celne wygrywasz kasę. Jeśli kupon będzie przegrany, otrzymasz zwrot stawki maksymalnie aż do 550 zł!
  6. Szczegółowy opis promocji znajdziesz TUTAJ.


Tyburski na Fame MMA 7 – kursy na zakłady i typy bukmacherskie

Paweł „Tybori” Tyburski to pochodzący z Elbląga 26-latek, który medialny rozgłos zdobył przede wszystkim dzięki występowi w show Polsatu „Love Island – Wyspa Miłości„. Tyburski brał udział w programie razem ze swoim bratem bliźniakiem Piotrem i nie była to jedyna aktywność medialna łącząca obu panów. Bliźniacy Tyburscy mieli również okazję wystąpić na gali Fame MMA 2 w wyjątkowej walce przeciwko innymi bliźniakom – Piotrowi i Pawłowi Klukom. Tyburscy – zgodnie z tym, co sugerowały kursy na zakłady – przekonująco pokonali swoich imienników, prezentując przy tym całkiem wysoki poziom umiejętności. Po blisko dwóch latach od tego wydarzenia Paweł ponownie stanie w oktagonie Fame MMA. Co ciekawe, pierwotnie do walki szykowany był Piotr, jednak udział w gali uniemożliwiła mu kontuzja.

Paweł mierzy sobie 192 cm wzrostu i waży około 90 kilogramów. Jest dumnym reprezentantem Uniq Fight Club Warszawa i był nim również 2 lata temu, kiedy występował na Fame MMA 2. Jego przygoda ze sportami walki poprzedzona była ponad 10-letnią karierą piłkarską, która w pewnym momencie wydawała się naprawdę dobrze rokująca. Tyburski zamiast w Ekstraklasie wylądował ostatecznie w showbiznesie, a nogi którymi wcześniej kopał piłkę w sobotni wieczór posłużą mu do zupełnie innych celów. Historia braci Tyburskich to nie tylko instagram, występy w reality show oraz szeroko pojęty medialny lans. Piotr i Paweł wychowali się jednym z elbląskich domów dziecka, gdzie zostali twardo zahartowani przez życie. Typy bukmacherskie na walkę Tyburski – Tańcula są bardzo ryzykowne. Uważam natomiast, że faworyzowanie rywala Tyburskiego nie ma żadnego konkretnego zdecydowanego uzasadnienia.

Tańcula na Fame MMA 7 – kursy na zakłady i typy bukmacherskie

Arkadiusz „Aroy” Tańcula zasłynął jako odnoszący sukcesy trener personalny. Prawdziwy medialny rozgłos przyniosły mu jednak dopiero występy w serialu „Lombard” oraz na gali Fame MMA 6. Tańcula zmierzył się tam z faworyzowanym Alanem Kwiecińskim i udało mu się sensacyjnie pokonać znacznie bardziej doświadczonego rywala. Postawa Tańculi w poprzednim występie ma spory wpływ na to, jak kształtują się kursy na zakłady dotyczące jego walki z Pawłem Tyburskim na Fame MMA 7. „Aroy” na sali treningowej znalazł się po raz pierwszy po ukończeniu 12 roku życia. Przez 5 lat trenował boks, następnie MMA – sporty walki nie są mu więc zupełnie obce, co odróżnia go od wielu celebrytów rozpoczynających swoją przygodę w Fame MMA.

Wracając jednak do walki Tańculi na Fame MMA 6. Typy bukmacherskie na wygraną Alana Kwiecińskiego, który stoczył już kilka zawodowych walk, wyceniane były na…1,17! Bukmacherzy nie dawali Tańculi żadnych szans, a ten mimo wszystko zdołał odnieść zwycięstwo. Swój debiut w MMA Tańcula zaliczył we wrześniu 2019 roku. Jego pierwsza walka odbyła się na gali Silesian MMA Challenge 2. Zmierzył się w niej z „Hejterem Akopa Szostaka”, czyli Dariuszem Sierhejem. Pojedynek ten wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Starcie na Fame MMA 7 z Pawłem Tyburskim będzie więc już trzecim występem Tańculi w klatce. Gwiazda „Lombardu” marzy o KSW i ma nadzieję, że sobotni występ przybliży go największej polskiej federacji MMA.


Tyburski – Tańcula kursy na zakłady

Jak już wyżej wspomniano, kursy na zakłady dotyczące walki Tyburski – Tańcula faworyzują tego drugiego. Przyczyn takiego stanu rzeczy należy doszukiwać się przede wszystkim w parterze Tańculi oraz podobno nie najlepszej kondycji i wydolności Tyburskiego. Zwycięstwo trenera personalnego i aktora wyceniane jest na 1,58, podczas gdy na byłego piłkarza otrzymamy kurs 2,10.

Wśród zwracających uwagę zakładów dostępnych na tą walkę, opłacalne mogą okazać się te, które dotyczą liczby rund. Pogłoski o słabej kondycji Tyburskiego, a jednocześnie jego ewidentnie wysoki poziom umiejętności stójkowych mogą sugerować, że 3 rundy nie wydają się tutaj najbardziej prawdopodobną opcją.

Typy na czas trwania pojedynku są jednak sporą niewiadomą, ponieważ kompletnie nie wiadomo czego spodziewać się po Tyburskim w przypadku obalenia. To, czy będzie potrafił odnaleźć się w parterze może mieć wielki wpływ na ilość rund.

Osoby zainteresowane próbą przewidzenia sposobu zakończenia walki powinny rozważyć powyższe zakłady, których kursy są niewątpliwie bardzo kuszące. Jak widać, bukmacherzy spodziewają się, że walka raczej nie będzie rozstrzygana decyzją sędziowską i powinna zakończyć się przed czasem.


Tyburski – Tańcula analiza szans

W sparingu z Kajuszem „Don Kasjo” Życińskim Tyburski potwierdził, że nie jest nowicjuszem w sportach walki. Momentami potrafił dominować byłego boksera, pokazał również, że jego ciosy ważą całkiem sporo. Wielu obserwatorów tego starcia zwracało uwagę na szybkie „spompowanie się” Pawła. Warto jednak pokreślić, że pojedynek toczony był w szaleńczym tempie, przez co przypominał klasyczną bójkę na ulicy. Kondycję i siły odbierały Tyburskiemu również ciosy Kasjusza, którego wyszkolenie bokserskie jest przecież wciąż na poziomie nieosiągalnym dla wszystkich zawodników z federacji Fame MMA. Celność zadawanych przez niego uderzeń sprawiła, że Tyburski stracił wiele zdrowia i siił, ale mimo tego wytrwał, co powinno budzić szacunek. Wystarczy tylko przypomnieć sobie w jakim stanie po bombach „Don Kasjo” znajdowali się Adrian „Polak” Polański, czy też Dawid „Ambro” Ambroziak.

Tyburski po trafieniach Kasjusza wciąż pozostawał w walce, a w jej końcowych fragmentach był w stanie doprowadzić do kontuzji, która ostatecznie wykluczyła kontrowersyjnego celebrytę z udziału w Fame MMA 7. Tańcula nie dysponuje choć w połowie tak wysokim wyszkoleniem bokserskim i jego ciosy będą ważyć zdecydowanie mniej. Nawet biorąc pod uwagę, że zadawane będą w rękawicach do MMA, a nie używanych przez Kasjusza na sparingu bokserskich. Tyburski po swojej walce na Fame MMA 2 chwalony był przez samego Marcina Różalskiego i nie ma w tym przypadku. Uważam, że wyciąganie wniosków na temat kondycji Pawła tylko na podstawie chaotycznego i spontanicznego sparingu jest bezcelowe. Proponowane typy na tą walkę zakładają scenariusz, w którym Tyburski może dość szybko rozstrzygnąć pojedynek na swoją korzyść.


Tyburski – Tańcula typy i zakłady – nasz werdykt

W sensacyjnie wygranej walce z Alanem Kwieciński Tańcula pokazał sporo niezłego wyszkolenia i dobrą wytrzymałość. W mojej opinii większe znaczenie dla końcowego rezultatu miała wtedy jednak rozczarowująca postawa rywala. Kwieciński zamiast prowadzić walkę w swojej ulubionej płaszczyźnie, jakby na siłę chciał udowodnić, że potrafi sobie poradzić również w niebędącym jego domeną parterze. „Alanik” wytrącił sobie z ręki największe atuty, czyli umiejętności kick-bokserskie. Tańcula nie mógł wymarzyć sobie lepszego scenariusza i przystał na proponowane warunki.

SPRAWDŹ INNE TYPY NA FAME MMA 7

Proponowane typy bukmacherskie na walkę Tyburski – Tańcula to zakłady na wygraną Tyburskiego. Uważam, że reprezentant Uniq Fight Club Warszawa nie popełni tego samego błędu co Kwieciński i będzie szukał przede wszystkim rywalizacji w stójce. Sparing z „Don Kasjo”, czy też walka na Fame MMA 2 pokazały, że Paweł odnajduje się w wymianie ciosów naprawdę nieźle. Jeśli tylko nie zabraknie mu tlenu, powinien odnieść zwycięstwo z faworyzowanym rywalem. Ma przewagę warunków fizycznych, jest o niemal 10 cm wyższy, posiada większy zasięg ramion i wyższe wyszkolenie w stójce. Przygotowania spędzone w pod okiem Przemysława Szyszki i Radka Paczuskiego w klubie Uniq Fight Club gwarantują, że „Tybori” pokaże w oktagonie wysoką jakość. Przemawia za nim mimo wszystko nieco więcej atutów i dlatego kieruję swoje typy właśnie na Tyburskiego.

Tyburski – Tańcula typy:
Tyburski, kurs 2,10


ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 ZŁ, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU NA FAME MMA 7! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY PROMOCJI

Kod promocyjny: TYPERIAPL
>>550 ZŁ bez ryzyka<<