Fame MMA 7: Sebastian „Ztrolowany” Nowak – Maciej Rataj. Typy bukmacherskie, kursy na zakłady, analiza;

W jednej z najciekawszych walk gali Fame MMA 7 zmierzą się Sebastian „Ztrolowany” Nowak i Maciej Rataj. Jakie typy bukmacherskie wybrać na ten pojedynek? Czy czekający niemal 2 lata na swój kolejny występ Ztrolowany zaliczy udany powrót? Zapraszam na zapowiedź walki Ztrolowany – Rataj, w której znajdziecie proponowane typy, kursy na zakłady, a także analizę szans obu zawodników. Zakłady na Fame MMA 7 dostępne są wyłącznie w Betclic.

ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 ZŁ, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU! 

Kod promocyjny: TYPERIAPL
⚠️550 zł bez ryzyka⚠️

__________________________________________


Ztrolowany vs Rataj – jak obstawiać typy na Fame MMA 7 i odebrać powiększony bonus powitalny?

Zakłady i kursy na walkę Ztrolowany – Rataj oferuje tylko bukmacher Betclic. To jedyna strona, na której możesz legalnie postawić typy na sobotnią galę. Jak odebrać ekskluzywny bonus powitalny dla czytelników Typeria.pl i obstawiać zakłady na Fame MMA 7 bez ryzyka? Instrukcja działania jest banalnie prosta i mieści się w poniższych krokach:

  1. Załóż konto w Betclic, korzystając z tego linku promocyjnego
  2. Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny TYPERIAPL, dzięki któremu aktywujesz  bonus powitalny podwyższony z 5̶0̶0̶ do 550 zł!
  3. Zweryfikuj swoje konto
  4. Zrób pierwszą wpłatę (np. 100 zł) i postaw pierwszy kupon.
  5. Jeśli Twoje typy okażą się celne wygrywasz kasę. Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot stawki maksymalnie aż do 550 zł!
  6. Szczegółowy opis promocji znajdziesz TUTAJ.

Ztrolowany – Rataj kursy na zakłady i typ bukmacherskie

Czekał, czekał i się doczekał. Tak można byłoby podsumować ostatnie kilkanaście miesięcy z życia Ztrolowanego. 20-latek jest jak dotychczas jednym z nielicznych zawodników, który wystąpił na na Fame MMA dwukrotnie, a nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Ztrolowany debiutował w pierwszej odsłonie gali, na której pokonał Michała „Bogasa” Bogawskiego. Następnie na Fame MMA 2 youtuber uporał się z Bonusem BGC. Nieobecność Sebastiana na kolejnych galach wynikała z prostej przyczyny – chłopak nie dawał wystarczająco dużych zasięgów i cieszył się zbyt małym „fejmem”.

Na kartę walk Fame MMA 7 Ztrolowany dodany został w ostatniej chwili i z pewnością będzie chciał wykorzystać tą szanse od losu, ponieważ kolejnej może już nie otrzymać. Youtuber zmierzy się z Maciejem Ratajem, który na poprzedniej odsłonie Fame MMA został pokonany przez Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego. Kursy na zakłady dotyczące walki Ztrolowany – Rataj faworyzują Nowaka, jednak zmieniały się wielokrotnie na korzyść jednego, jak i drugiego. Typy bukmacherskie na powyższe starcie obarczone są naprawdę sporym ryzykiem, a szanse obu panów wydają się bardzo wyrównane.

Ztrolowany przez niemal cały 2019 rok regularnie uczęszczał na treningi do klubu Kick Boxing Małpka Zawiercie. Jak sam twierdzi, okres pandemii spowodował u niego lekkie rozluźnienie i odpuszczenie rygoru treningowego, jednak progres w jego umiejętnościach w porównaniu z ostatnimi występami jest ewidentny. Przed Fame MMA 7 Ztrolowany trenował w Czerwonym Smoku, będącym bez wątpienia czołowym klubem w Polsce. Czy wyraźny wzrost umiejętności i ogromna motywacja pozwolą mu na zwycięstwo z o 11 lat starszym i posiadającym większą siłę fizyczną rywalem?

Ztrolowany – Rataj typy Fame MMA 7 – nasz werdykt

Maciej Rataj w swoim poprzednim pojedynku musiał uznać wyższość „Don Kasjo”. Warto jednak zwrócić uwagę, że dopóki walka odbywała się w parterze, uczestnik programu „Warsaw Shore” radził sobie naprawdę dobrze. Rataj dysponuje całkiem niezłym jak na freaka poziomem umiejętności zapaśniczych i parterowych. W starciu ze Ztrolowanym może to dać mu ogromną przewagę. Typy bukmacherskie na pojedynek Ztrolowany – Rataj powinny uwzględniać, że Sebastian nie dysponuje choć w 10% tak wysokim poziomem umiejętności stójkowych jak niedawny pogromca Rataja.

SPRAWDŹ INNE TYPY NA FAME MMA 7

Myślę, że kursy na zakłady oferowane przez Betclic nieco przeceniają Ztrolowanego. Oficjalne ważenie i media trening pokazały, że zawodnik ten jest nieco „zalany” tłuszczem i posiada sylwetkę mocno odbiegającą od sportowej. Ztrolowanemu na pewno nie pomoże również desperacka próba zrobienia limitu wagowego na dobę przed oficjalnym ważeniem. Odwodnienie i przemęczenie organizmu w przeddzień walki mogą okazać się katastrofalne w skutkach. Wygrane pojedynki Ztrolowanego na Fame MMA 1 i 2 miały mocno kuriozalny przebieg i raczej niewiele wspólnego ze sportami walki. Nawet przy założeniu, że poziom wyszkolenia Ztrolowanego wystrzelił w ciągu ostatnich 2 lat zdecydowanie w górę, wciąż wydaje się, że szanse obu zawodników są tutaj bardzo wyrównane.

Rataj może wydawać się dość mizernym zawodnikiem, jednak dotychczas mieliśmy okazję oglądać go tylko na tle rewelacyjnego Don Kasjo. W starciu z rywalem o wiele słabszym pod względem umiejętności stójkowych i siły fizycznej, szanse Macieja powinny być znacznie większe. Proponowane typy na walkę Ztrolowany – Rataj są dość ryzykowne, ale kursy zachęcają, aby postawić na Rataja. Myślę, że pojedynek ten oddzieli chłopców od mężczyzn, a Ztrolowany będzie musiał przełknąć gorzką pigułkę. W starciach parterowców/zapaśników ze stójkowiczami bardzo często górą bywają ci pierwsi i myślę, że nie inaczej będzie w tym przypadku.

Ztrolowany – Rataj typy:
Rataj wygra, kurs 2.05

ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 ZŁ, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU NA FAME MMA 7! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY PROMOCJI

Kod promocyjny: TYPERIAPL
>>550 ZŁ bez ryzyka<<