Fame MMA 12: Ryba – Koro. Typy, kursy, analiza.

Jedną z pierwszych walk na karcie gali Fame MMA 12 jest pojedynek Ryba – Koro. Który z freestyle’owców pokaże się z lepszej strony? Kursy bukmacherskie na tę walkę sugerują, że za wyraźnego faworyta należy uznawać Rybę. Czy to właściwa wycena szans? Zapraszam Was na szybkie omówienie starcia Ryba – Koro, a także proponowane typy bukmacherskie. Sprawdźcie również omówienie pozostałych walk z gali Fame MMA 12!
Fame MMA można obstawiać tylko u legalnego bukmachera Betclic. Nie masz konta? Zarejestruj się z kodem promocyjnym TYPERIAPL i odbierz ekskluzywny bonus: zwrot stawki aż do 550 zł za pierwszy nietrafiony kupon.

Odbierz zwrot do 550 PLN za pierwszy nietrafiony kupon na Fame MMA 12!
Odbierz cashback 550 -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIAPL

_________________________________________

Fame MMA 12 – jak odebrać ekskluzywny bonus powitalny i obstawiać typy na walkę Ryba – Koro bez ryzyka?

Zakłady na Fame MMA 12 oferuje wyłącznie bukmacher Betclic. To jedyna strona, na której możesz legalnie postawić typy na sobotnią galę. Jak odebrać ekskluzywny bonus powitalny? Jak obstawiać zakłady na Fame MMA bez ryzyka? Instrukcja działania jest banalnie prosta i mieści się w poniższych kilku krokach:

  1. Załóż konto w Betclic, korzystając ze specjalnego linku promocyjnego
  2. Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny TYPERIAPL, dzięki któremu otrzymasz cashback powiększony z 5̶0̶0̶ do 550 zł!
  3. Zweryfikuj swoje konto 
  4. Zrób pierwszą wpłatę (min. 60 zł) i postaw pierwszy kupon.
  5. Jeśli Twoje typy okażą się celne wygrywasz kasę. Jeśli kupon będzie przegrany, otrzymasz zwrot swojej stawki do 550 zł w formie bonusu!

_________________________________________


Ryba – Koro kursy bukmacherskie

Angaż kolejnego przedstawiciela rap sceny w Fame MMA stał się faktem. Kornel „Koro” Regel (nie mylić z Korasem z legendarnego ZIP Składu) pierwszą wygraną bitwę z Rybą ma już za sobą. Czy w klatce poradzi sobie równie dobrze jak we freestyle’u na konferencji prasowej? Kursy wystawione na tę walkę przez Betclic dość znacząco faworyzują Rybę, jednak nie mam przekonania, czy jest to w pełni uzasadnione. Trzeba oczywiście pamiętać, że staż treningowy Ryby jest znacznie dłuższy niż jego rywala. Karaś nie trenuje również z byle kim, za jego przygotowania odpowiada bowiem Robert Roszkiewicz.

Sobotni występ będzie dla Ryby szansą na odniesienie trzeciego zwycięstwa z rzędu. Jak dotychczas, sposobu na Karasia nie potrafili znaleźć Filipek oraz Oleg Riaszenczew, choć ten drugi był naprawdę bliski wygranej i przez sporą część pojedynku posiadał inicjatywę. Trudna była dla Karasia również debiutancka walka z Filipkiem. W przypadku obecności Patryka w Fame MMA trudno nie wyzbyć się wrażenia, że póki co nie pokazał on nic wyjątkowego. Zarówno walki, jak i jego aktywność w szeroko rozumianej sferze medialnej, nie generują zbyt dużego poruszenia, czy też rekordowych zasięgów.


Ryba – Koro typy bukmacherskie

Walka Koro – Ryba miała odbyć się pierwotnie na Fame MMA 11, jednak ostatecznie została odwołana niemal tuż przed samym wydarzeniem. Dodatkowy czas, jaki otrzymał na przygotowania Koro, może okazać się dla niego bezcenny. Co prawda, Ryba i tak będzie dominować nad swoim rywalem doświadczeniem i obyciem w klatce, natomiast warunki fizyczne Kora sugerują, że Karaś może mieć naprawdę twardy orzech do zgryzienia. Koro jest od swojego rywala młodszy o 5 lat, może pochwalić się bardziej atletyczną sylwetką i konkretnie zarysowaną muskulaturą, ma także większy o prawie 10 cm zasięg ramion. Całkiem prawdopodobne, że Regel zaprezentuje na tle Ryby wyższy poziom zwinności i koordynacji ruchowej. Zwłaszcza że w swoich poprzednich występach Karaś poruszał się nieco topornie. Wielokrotnie wykorzystywał to chociażby dobrze ruszający się Oleg. Koro trenuje już od wielu tygodni w klubie Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów, gdzie swoją formę do gal wykuwa również m.in. Piotr Szeliga.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Koro (@koroo97)

Najważniejsze jednak, że Regel nie jest zupełnym nowicjuszem w sportach walki, ponieważ od czasów licealnych związany jest z capoeirą, której jest nawet instruktorem. Oczywiście trzeba pamiętać, że umiejętności nabyte podczas treningu copoeiry nie muszą w żaden sposób pomagać w oktagonie MMA. Wierzę jednak, że w przypadku tak elementarnego i niemal zupełnie amatorskiego poziomu zawodników, płynący w żyłach Kora sport, nabyta koordynacja ruchowa i kondycja, będą istotnymi czynnikami i pozwolą przeciwstawić się bardziej doświadczonemu rywalowi.

Ryba – Koro jak obstawiać?

Walka może potoczyć się w obie strony, jednak kurs 2.75 na Kora jest zawyżony. Typy na wygraną młodszego z freestyle’owców z pewnością trudno nazywać pewniakami, natomiast  ewentualnej porażki Ryby nie można byłoby nazywać też wielką sensacją. Nie ma żadnych wątpliwości, że 1.35 na Rybę to kurs bardzo daleki od opłacalnego. 2.75 na amatora w starciu z drugim, tylko nieco bardziej doświadczonym amatorem, to po prostu klasyczne bukmacherskie value. Karaś nie pokazał dotychczas nic na tyle wyjątkowego, aby zasłużyć na miano tak wyraźnego faworyta. Warto w związku z tym odpuścić typowanie starcia Ryba – Koro, bądź też symboliczną stawką poszukać niespodzianki po całkiem solidnym kursie.

Ryba – Koro typy:
Koro wygra, kurs 2.75

Odbierz zwrot do 550 PLN za pierwszy nietrafiony kupon na Fame MMA 12!
Odbierz zakład bez ryzyka -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIAPL