cs_summit 6: druga kolejka

Przed nami kolejne spotkania grupowe podczas cs_summit 6. Tym razem skupiamy się na drużynach, które przegrały swoje mecze otwierające. Przegrani dzisiejszych pojedynków pożegnają się definitywnie z turniejem, tak więc przed nami bardzo emocjonująca rywalizacja. Zapraszam Was więc na zapowiedzź i analizę dwóch pojedynków: FaZe – Heretics oraz Chaos – Gen.G. Podpowiem Wam jakie typy bukmacherskie na te mecze wybrać i przedstawię kursy oferowane przez bukmacherów, a także proponowane typy dnia z CS GO. Warto postawić ten kupon u nowego bukmachera BETFAN i odebrać prezent dla czytelników Typeria.pl –zwrot stawki aż do 100 zł za pierwszy przegrany kupon. Trafisz? Wygrywasz. Nie trafisz? Otrzymujesz zwrot i możesz grać dalej lub od razu wypłacić środki – nie musisz obracać otrzymanym zwrotem!

Załóż konto na Betfan.pl z kodem TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 zł bez ryzyka⚠️

FaZe – Heretics typy CS GO

Jak już wyżej pisałem – obie drużyny nie rozpoczęły najlepiej tego turnieju. Jednak przeciwnicy, z którymi się musieli zmierzyć, to dwie różne bajki. FaZe natrafili na rozpędzony pociąg, jakim niewątpliwie stał się ostatnimi czasy BIG Clan (aspirujący aktualnie do top3 drużyn na świecie), gdy Heretycy grali przeciw bardzo nierównym i mającym mnóstwo problemów OG. I jak plusów moglibyśmy się doszukiwać w grze FaZe, to u tych drugich już nie za bardzo.

 

Drużyna francuska może i zdobyła mapę w tamtym spotkaniu, ale to wszystko dzięki fatalnej postawie OG na nuke, którzy zapomnieli jak się bronić. Na pozostałych dwóch mapach zostali wręcz zmiażdżeni. Łącznie zdołali zdobyć tylko 6 rund na inferno i mirage. Heretycy są bez wątpienia w kryzysie, parę dni wcześniej przegrali finał Orange Unity League z portugalskim zespołem sAw. OG czy sAw, to jednak półka niżej niż ich dzisiejsi przeciwnicy. NiKo i spółka pomimo kolejnej przegranej na swoim koncie, w każdym z tych meczów wyglądali naprawdę solidnie. Zresztą chwilę przed tą czarną serią zdołali ograć Vitality czy Natus Vincere, nie tracąc przy tym żadnej mapy.

 

Map pool to spora bolączka francuskiej drużyny, szczególnie gdy ich oponenci nie grają w ogóle vertigo. Wtedy pozostaje im tylko inferno bądź nuke do wyboru. Mając naprzeciw siebie FaZe woleliby raczej uniknąć konfrontacji na którejkolwiek z tych map, ale przez ban na vertigo niestety nie będą mieli innej opcji. Czy zatem ponownie wybiorą inferno, gdzie dostali lanie od OG, czy jednak zdecydują się na nuke’a, którego przegrali z sAw? Na mirage bowiem nie będą mieli absolutnie żadnych szans. FaZe powinni bezproblemowo poradzić sobie w tym spotkaniu. Przewiduję zwycięstwo bez straty mapy.

FaZe – Heretics esport typy CS GO
FaZe 2:0, kurs 1.89

 

Chaos – Gen.G typy esport

Wygrana Gen.G to jak dla mnie świetny wybór do podbicia kursu. Zespół Chaos zdołał pokonać w kwalifikacjach dwa brazylijskie zespoły, co odbija im się czkawką do tej pory. Tysiące pogróżek i oskarżeń o cheatowanie od brazylijskich fanów, to aktualnie dla nich chleb powszedni. Wszystko to odbija swoje piętno na zawodnikach, co było widać w ich grze, zwłaszcza głównego poszkodowanego – 16-letniego leafa. Był cieniem samego siebie w spotkaniu z 100Thieves.

Chaos i tak wystarczająco ma i bez tego pod górkę. Zmuszeni są przecież do gry ze swoim trenerem zamiast swojego głównego prowadzącego. Chodzi tu oczywiście o ‚steela’, zbanowanego przez Valve za ustawianie meczy. Drużyna przez to traci bardzo dużo, mają za mało siły rażenia żeby rywalizować z drużynami z wyższej półki. GenG do tego ma wielką przewagę dzięki mapom. Nie ma szans na overpassa – zdecydowanego ulubieńca Chaos. Mogą więc powalczyć tylko i wyłącznie na nuke i jedna mapa to jest maksimum na co będzie ich stać w tym spotkaniu.

Chaos Esports – Gen.G typy CS GO
wygrana Gen.G, kurs 1.39

⚠️Postaw bez ryzyka⚠️

 

ZASADY 100 ZŁ BEZ RYZYKA:

  • Promocja 100 zł bez ryzyka jest dostępna dla wszystkich osób, które założą konto u bukmachera Betfan rejestrując się z kodem TYPERIA.
  • Zakład bez ryzyka dotyczy kwoty do 100 zł na pierwszy zakład po rejestracji
  • W razie porażki, bukmacher zwróci naszą stawkę na konto główne. NIE TRZEBA wykonywać żadnego obrotu i można od razu wypłacić środki!
  • Z promocji wykluczone są zakłady wirtualne oraz zakłady na MATCHDAY BOOST
  • W Betfan istnieje również bonus od depozytu 3000 zł ( 3 x po 1000 zł od 3 pierwszych wpłat na konto gracza)

Dołącz do Grupy Typeria