W jednym ze spotkań inaugurujących rozgrywki bułgarskiej pierwszej ligi zmierzą się ze sobą FC Vereya oraz  Septemvri Sofia. Początkowy kurs na gospodarzy wynosił około 2.35, jednak w ostatnich dniach podskoczył aż do 4.20! Jakie są tego przyczyny i czy warto inwestować w to spotkanie? Zapraszam na typy bukmacherskie oraz zapowiedź meczu.

Singiel
FC Vereya – Septemvri Sofia
Bułgaria 1 liga
23.07.2018 godz. 19:30
Typ: gospodarze strzelą
Kurs: 1.65
Stawka: 8/10

Singiel
FC Vereya – Septemvri Sofia
Bułgaria 1 liga
23.07.2018 godz. 19:30
Typ: over 2,5
Kurs: 2.25
Stawka: 3/10

?Postaw te typy w Forbet. Odbierz 1250 zł na start???

Łapać okazję?

Gospodarze zakończyli poprzedni sezon w bardzo słabym stylu. Odnieśli sukces w postaci awansu do grupy mistrzowskiej, przegrali w niej jednak wszystkie mecze i uplasowali się w końcowej tabeli na 6 pozycji. Goście z Sofii w sezonie zasadniczym uzbierali zbyt małą liczbę punktów, aby móc zagrać w grupie mistrzowskiej i finiszowali w środku tabeli, pozostawiając po sobie jednak nieco lepsze wrażenie. Na papierze spotykają się więc dwie równe drużyny i spotkanie to nie powinno mieć wyraźnego faworyta. Podobne zdanie mieli bukmacherzy, którzy wystawili kursy sugerujące, że to gospodarze są lekkim faworytem. Wszystko zmieniło się jednak w momencie, w którym wielu graczy zaczęło obstawiać w kierunku gości – kursy na gospodarzy bardzo wzrosły, a w tej chwili możemy z nich wywnioskować, że zdecydowanym faworytem meczu są goście. Typy bukmacherskie na to spotkanie muszą więc skupić się na przyczynie tego kursowego zamieszania, a są nią problemy finansowe zespołu FC Vereya.

Wyprzedaż

Gospodarze w związku z brakiem stabilności finansowej, musieli w ostatnich tygodniach pozbyć się sporej liczby zawodników. Z zespołem pożegnało się kilku graczy, którzy w minionym sezonie regularnie wychodzili w pierwszym składzie. Szczególnie odczuwalna może być strata dwóch napastników – Valeri Domovchiyski oraz Georgi Andonov zdobyli w minionym sezonie łącznie 10 bramek. Poza nimi z klubu odeszło paru innych graczy tworzących trzon zespołu. W ich miejsce sprowadzono kilku piłkarzy pozostających bez pracodawcy, bądź odrywających w swoich drużynach role drugoplanowe. Niektórzy z nich to piłkarski „szrot”, inni zaś dysponują nieco lepszym CV i umiejętnościami, które w zupełności powinny wystarczyć do walki o środek tabeli. Vereya jest obecnie w przebudowie, wciąż trwają prace nad kolejnymi transferami, a zawodnicy grać będą bez większej presji, ponieważ wiedzą, że w tym momencie oczekiwania wobec nich nie należą do najbardziej wygórowanych. 

Typy bukmacherskie i prognoza

Typujący bardzo „rzucili się” na wysokie kursy, które bukmacherzy oferowali na zwycięstwo gości. Sądzę jednak, że aż tak wielkie wahania kursowe, to w tej sytuacji przesada. Septemvri jest faworytem spotkania, ale nie aż tak zdecydowanym – to zespół do bólu przeciętny, transfery dokonane w lecie tylko tą przeciętność potwierdziły. Nie widzę powodu, by kurs na gospodarzy tego meczu wynosił aż ponad 4,00. W związku z powyższym wszelkie typy bukmacherskie proponowałbym kierować na FC Vereya, bądź bramki. Mecz ten jest oczywiście tykającą bombą, dlatego stawki powinny być dość niskie i rozważne. Myślę, że braki kadrowe gospodarzy oraz niezła forma strzelecka gości spowodują, że nie zobaczymy meczu defensywnego oraz drużyn ostrożnych i czyhających na błąd rywala. Uważam , że warto spróbować dość wysokich kursów na bramkę dla gospodarzy, Totolotek wystawił na nią kurs 1.65.

Równie interesująco prezentuje się zakład na powyżej 2,5 gola w meczu. Wystawiony na to zdarzenie kurs oscyluje w Totolotku wokół 2,25.

Odmłodzony zespół gospodarzy, powinien dziś mimo swoich problemów postawić się przyjezdnym.

?Postaw ten typ w Forbet. Odbierz 1250 zł na start???