Już dziś padnie pierwsze rozstrzygnięcie półfinału siatkarskiej Champions League. Stawką dwumeczu uczestnictwo w berlińskim finale. W Stambule miejscowe Fenerbahce podejmuje włoskie Conegliano. W pierwszym spotkaniu zwyciężyły Włoszki 3-0 i do szczęścia brakuje im wygrania dwóch setów. Czy Fenerbahce zdoła się podnieś po wysokiej porażce i doprowadzić do „złotego seta”? Przed nami zapowiedź tego spotkania, analiza oraz darmowe typy bukmacherskie.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET ! 

Single
FENERBAHCE – CONEGLIANO
Siatkarska Liga Mistrzów
09.04.2019, 18:00
Typ: 1 (AH-1,0 seta)
kurs: 2,0
stawka: 6/10 ⛔

 

Siatkówka Typy Dnia: Fenerbahce – Conegliano

Pierwsze spotkanie rozgrywane przed tygodniem w Treviso co prawda zakończyło się wynikiem 3-0, lecz nie odzwierciedla on zaciętości i wyrównania jakie mogliśmy obserwować podczas gry. Conegliano wcale nie miało takiej przewagi. W drugim secie to Fenerbahce długo prowadziło i straciło przewagę w samej końcówce. Trzecia odsłona zakończyła się  dopiero po tie-breaku 26-24. Zespołowi ze Stambułu zabrakło trochę szczęścia i koncentracji w końcówkach setów. Ażeby zachować szansę awansu muszą wygrać w rewanżu stosunkiem 3-0 lub 3-1 i następnie rozegrać „złoty set”. Nie jest to wcale „mission impassible”, ponieważ Fenerbahce ma w swoich szeregach znakomite siatkarki oraz świetnego stratega w sztabie szkoleniowym. W końcu Milan Terzić to trener mistrzyń świata, a najlepszą atakującą jest niespełna 20-letnia Kubanka Melissa Vargas. Do tego jeszcze występująca w poprzednim sezonie w Conegliano Meksykanka Samantha Bricio Ramos. Siatkarskie typy na dziś kierujemy więc w stronę Turczynek.

Siatkówka Typy Dnia: Fenerbahce – Conegliano

W pierwszym półfinale Conegliano miało wyraźną przewagę przede wszystkim na siatce. Zespół włoski zdobył 13 punktów blokiem, a para środkowych De Kruijf – Danesi łącznie 14 punktów. Fenerbahce blokowało tylko 6 razy, za to dużo lepiej zagrywało (6 asów) i przyjmowało (51%). W ataku królowały Fabris i Vargas – chociaż indywidualnie więcej punktów na koncie Kubaki, to jednak ogólnie Conegliano nieco lepsze w tym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Przewaga Conagliano to również rozegranie, za które odpowiada nasza reprezentacyjna rozgrywająca Joanna Wołosz.

W Stambule jednak role mogą się odwrócić. Uważam, że Fenerbahce doprowadzi do „złotego seta”, dlatego jako siatkarskie typy na dziś proponuję handicap azjatycki na zwycięstwo gospodyń co najmniej dwoma setami. W przypadku zwycięstwa jednym setem nastąpi zwrot postawionej stawki. Taką ofertę wśród legalnych bukmacherów internetowych ma tylko LV Bet.

Odważniejszą opcją jest handicap na zwycięstwo Fenerbahce -1,5 seta, za który ETOTO oferuje  kurs 2,53. Nie ma w niej co prawda zabezpieczenia w postaci zwrotu stawki, ale rekompensuje to ryzyko wyższy kurs. Opcja ta jest dla bardziej odważnych.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO