Bukmacherski weekend zaczynamy od meczu Serie A, w którym Frosinone podejmie u siebie Fiorentinę. Faworyta tego spotkania nie trzeba nikomu przestawiać, warto jednak rzucić okiem, jakie typy bukmacherskie na dziś proponujemy.

Single
Frosinone – Fiorentina
Serie A
09.11.2018 godz. 20:30

Typ: powyżej 3,5 żółte kartki
kurs: 1,50
stawka: 6/10⛔6

Single
Frosinone – Fiorentina
Serie A
09.11.2018 godz. 20:30

Typ: 2
kurs: 1,74
stawka: 6/10⛔6

?1000zł za rejestrację w Etoto!?

Frosinone – Fiorentina typy bukmacherskie

Zgodnie z przedsezonowymi oczekiwaniami Frisonone walczy w każdym meczu o życie, choć już teraz można powiedzieć, że ich ewentualne utrzymanie się w lidze będzie sporą niespodzianką. Zawodnicy ze Stadio Benito Stripe dysponują kadrą, która pozwala na walkę o najwyższe cele Serie B, jednak nie jest wystarczająca na rywalizację w najwyżej klasie rozgrywkowej. Gospodarze przeżywają dobry okres, ponieważ są niepokonani od 3 kolejnych spotkań.

Były to jednak mecze z ligowymi słabeuszami – Parmą, Spal i Empoli. Typy bukmacherskie na bój z Fiorentiną po prostu nie mogą zakładać wygranej Frosinone. Zespół ten, będzie musiał mieć naprawdę sporo szczęścia, aby wywalczyć choćby punkt. Podobnie szanse Kanarków oceniają bukmacherzy, których kursy na wieczorną potyczkę wyraźnie wskazują, że to przyjezdni powinni zgarnąć dziś 3 punkty.

Frosinone – Fiorentina pewne typy bukmacherskie

Fiorentina ma serię 3 remisów z rzędu i nie mogła chyba wymarzyć sobie „lepszego” rywala na przełamanie. Goście nie radzili sobie ostatnio zbyt dobrze w delegacjach, jednak warto pamiętać o klasie rywali, z którymi musieli się mierzyć. Viola grała w tym sezonie na wyjazdach m.in. z Lazio, Interem i Napoli, więc ich marny dorobek na boiskach rywali może być po części usprawiedliwiony. Typy bukmacherskie na przełamanie Fiorentiny i ich pierwszą wyjazdową wygraną w tym sezonie, powinny przynieść nam zysk. Nieco zniechęcające do tego zakładu są stosunkowo niskie kursy wystawione przez bukmacherów, jednak biorąc pod uwagę dzisiejszą ofertę, postawienie na wygraną gości będzie opcją umiarkowanie ryzykowną. Kurs na Fiorentinę wynosi w Etoto 1.74.

Frosinone – Fiorentina typy bukmacherskie na kartki

Pewniejsze typy bukmacherskie na dziś, to moim zdaniem zakłady na over kartkowy. Mecze Frosinone na własnym stadionie obfitują w kary indywidualne. W tym sezonie Serie A i Coppa Italia, sędziowie pokazali na boisku dzisiejszych gospodarzy łącznie 26 kartek w 6 spotkaniach. Daje to średnią ponad 4 żółtych kartoników na mecz. Równie imponująco wygląda kartkowa statystyka Fiorentiny, w której 5 wyjazdowych meczach pokazano aż 28 kartoników, składających się na średnią ponad 5 kartek na mecz.

Typy bukmacherskie na kartki, będą w tym spotkaniu właściwym wyborem nie tylko ze względu na statystyki. Taktyka i styl gry obu zespołów również sugerują, że arbiter powinien sięgnąć kilka razy do swojej kieszonki. Frosinone broni się całym zespołem i nie boi się faulować rywali w celi przerwania ich akcji. Gospodarze będą próbowali zawiązywać szybkie kontrataki, które mogą z kolei skutkować faulami taktycznymi ze strony gości. Dwa lata temu starcie Frosinone – Empoli zakończyło się bezbramkowym remisem, a sędzia pokazał aż 8 żółtych kartek. Dziś spodziewam się scenariusza nawiązującego do tamtego starcia. Typ na powyżej 3,5 żółtych kartek wyceniony został w Totolotku na 1,50.

Jeszcze bardziej atrakcyjny wydaje się zakład na powyżej 4,0 „żółtka” jaki oferuje nam LV Bet. W przypadku padnięcia dokładnie 4 żółtych kartek bukmacher zwraca naszą stawkę. Kurs na to zdarzenie wynosi 1,78.

?1000zł za rejestrację w Etoto!?