W sobotnie popołudnie, 15 października, na Craven Cottage zawitają zawodnicy Bournemouth. Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Fulham – Bournemouth, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, a także przewidywane składy.

Odbierz cash back 600 + freebet 60!
Zarejestruj się -> tutaj!

Kod bonusowy: TYPERIA

Fulham – Bournemouth typy bukmacherskie

Jedenastka kolejka Premier League przyniesie nam spotkanie starych znajomych z boisk Championship, którym udało się razem awansować z dwóch pierwszych miejsc z powrotem na najwyższy szczebel piłkarski w Anglii. I tak do tej pory pozostają nierozłączni, gdyż po 1/4 sezonu ponownie zajmują lokaty tuż obok siebie.

Bournemouth jest obecnie na ósmym miejscu w tabeli, gdy zespół Fulham jest tuż za ich plecami na dziewiątym. Mało kto spodziewał się tak dobrego wejścia w sezon choćby jednego z beniaminków, a co dopiero dwóch! Niezwykle zaskakująca jest zwłaszcza postawa Wisienek w ostatnich tygodniach, którzy po zwolnieniu Scotta Parkera po przegranej 9-0 z Liverpoolem, nagle przeżywają wręcz niewytłumaczalny renesans. Jakie zatem typy bukmacherskie warto mieć na uwadze przy obstawianiu meczu Fulham – Bournemouth?

Oglądaj El Clasico za darmo w Fuksiarzu!

Fulham – Bournemouth typy dnia

Gdy Bournemouth przeżywa właśnie najlepsze tygodnie w Premier League od dawien dawna, to zespół Marco Silvy wpadł ostatnio w niemały kryzys. Kryzys ten głównie spowodowany jest kontuzjami kilku ważnych zawodników, w tym największej gwiazdy zespołu – Alexandara Mitrovicia. Serb powoli dochodzi do zdrowia, ale jego występ z Bournemouth wciąż stoi pod sporym znakiem zapytania. Poza tym niedostępni są również Tete, Solomon i Kurzawa, a także Chalobah pauzujący za czerwoną kartkę z meczu z Newcastle.

Dlatego też powstrzymuję się od typowania zwycięzcy, bo bez wiedzy o faktycznej formie Mitrovicia ciężko podjąć tu jakąś logiczną decyzję. Skupię się natomiast na overze kartkowym, gdyż w tym aspekcie na Fulham zawsze można liczyć. The Cottagers w tym sezonie obejrzeli już bowiem 26 żółtych i 1 czerwoną kartkę. Wisienki trochę rzadziej są upominani przez arbitrów, bo mają 16 żółtych, ale za to średnio popełniają o 1 faul więcej od Wieśniaków na mecz. Warto też zwrócić uwagę na to, że spotkania pomiędzy tymi ekipami w zeszłym sezonie Championship były nadzwyczaj gorączkowe – raz pokazano 9 żółtych kartek, raz 10! Arbitrem tego meczu będzie Graham Scott, który do tej pory sędziował wyłącznie 1 mecz w PL, gdzie pokazał 5 kartoników. Na mecz Fulham – Bournemouth wybieram zatem typ na over 3.5 kartek.

Fulham – Bournemouth typy:
powyżej 3.5 kartek @ 1.67

Fulham – Bournemouth składy:

Fulham: Leno; Decordova-Reid, Adarabioyo, Ream, Robinson; Palhinha, Reed; James, Pereira, Kebano; Vinicius

Bournemouth: Neto; Smith, Mepham, Senesi, Zemura; Christie, Cook, Lerma, Tavernier; Billing; Solanke

Odbierz cashback 600 + freebet 60!
Zarejestruj się -> tutaj!

Kod bonusowy: TYPERIA