Spotkanie 13. kolejki polskiej Ekstraklasy. Górnik Zabrze podejmie u siebie zespół Lecha Poznań. Czy Zabrzanie wykorzystają napięty terminarz Kolejorza? Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Górnik Zabrze – Lech Poznań, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, a także przewidywane składy.

Odbierz cashback 600 + freebet 60!
Zarejestruj się -> tutaj!

Kod bonusowy: TYPERIA

Górnik Zabrze – Lech Poznań typy bukmacherskie

Górnik zawodzi w tym sezonie i jednym z głównych problemów niezmiennie pozostaje formacja defensywna. Zabrzanie stracili już aż 20 bramek i niewiele wskazuje na to, by w najbliższym czasie doszło do jakiegoś przełomu w tym aspekcie. Kolejnym problemem jest brak lidera w zespole i brak liczb m. in. ze strony Lukasa Podolskiego. Rywalem jest Lech Poznań, który także ma problemy z regularnością i dodatkowo musi grać na kilku frontach.

W ostatnich latach Zabrzanie niezbyt dobrze wspominają bezpośrednie konfrontacje z Lechem przed własną publicznością. Dość powiedzieć, że w 10 ostatnich meczach na stadionie w Zabrzu – Górnik triumfował zaledwie raz, w 2017 roku. W tym momencie trudno dostrzec okoliczności, które w jakikolwiek sposób faworyzują gospodarzy przed jutrzejszym hitem kolejki. Niewykluczone jednak, że fani miejscowych zrobią na trybunach ogromny kocioł, co może pomóc Górnikowi w przełamaniu. Jakie typy bukmacherskie warto wziąć pod lupę w 13. kolejce Ekstraklasy

Zagraj kurs 100.0 na El Clasico!

 

Górnik Zabrze – Lech Poznań typy dnia

Kolejorz jest jedyną drużyną z polskiej ligi, która gra w europejskich pucharach. Póki co świetnie odnajduje się w tych realiach i jest naprawdę bliski awansu do fazy pucharowej w Lidze Konferencji Europy. Sytuacja w Ekstraklasie jest jednak nieco bardziej skomplikowana i strata do lidera (Rakowa) wynosi już aż 11 punktów. Należy jednak zaznaczyć, że Poznaniacy mają o dwa mecze rozegrane mniej od podopiecznych Marka Papszuna.

Nie ma wątpliwości, że bez względu na formę obu zespołów czeka nas uczta dla koneserów polskiej piłki. Górnik z pewnością nie będzie narzekał na doping swoich zagorzałych Ultrasów, którzy tłumnie zjawią się jutro na stadionie. Myślę, że miejscowi podejdą do tej konfrontacji nieco bardziej zmobilizowani niż w ostatnich tygodniach. Proponowany typ zakłada, że Zabrzanie zdobędą powyżej 1.5 rzutów rożnych w każdej z połów.

Górnik Zabrze – Lech Poznań typy:
Gosp. +1.5 rz. rożnych w obu poł @2.40

Górnik Zabrze – Lech Poznań składy:

Górnik: Broll; Olkowski, Bergstrom, Jensen, Dadok; Kotzke, Pacheco, Janza, Okunuki; Włodarczyk, Podolski.

Lech: Bednarek; Żukowski, Dagerstal, Satka, Rebocho; Kvekveskiri, Murawski, Skóraś; Amaral, Velde, Ishak.

Odbierz cashback 600 + freebet 60!
Zarejestruj się -> tutaj!

Kod bonusowy: TYPERIA