Gotowe Kupony: kupon z kursem 2.05 na czwarty dzień RMR na Majora w Rio!

Poznaliśmy już pierwszych szczęśliwców, którzy dostali się na Majora oraz tych, których na pewno już w Brazylii nie zobaczymy. W piątek, 7 października, poznamy kilku następnych. Z tej okazji zapraszam więc do zapoznania się z moim kuponem deblowy na czwarty dzień RMR. Gramy w Fuksiarzu! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł na swój pierwszy kupon + dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport z najlepszymi sportowymi kanałami! Nie trafisz pierwszego kuponu? Otrzymasz zwrot połowy stawki, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez obrotu!

Zakład bez ryzyka 500 zł w Fuksiarzu:
Wypłata zwrotu bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!

Fnatic – Eternal Fire (18:00)

Powtórzę to po raz setny – Eternal Fire to nie jest dobry zespół. Ich jedyną szansą na wygraną jest odpalenie się kogoś z pary woxic-XANTARES. Tutaj ta dwójka gra „tylko” przyzwoicie, przez co turecki superteam ma ogromne kłopoty. Przegrali najpierw z BNE, a potem ze słabiutkim Astralis, z którymi chwilę później BNE się po prostu zabawiło na ancient. W meczu eliminacyjnym zaś trafili na drugi najsłabszy zespół w całej stawce i potrzebowali 80 fragów XANTARESa i 3 map, aby ich pokonać. Nie daję im większych szans z fnatic, którzy w BO3 zjedzą ich po prostu mappoolem, albowiem ich permaban to najlepsza mapa EF. Fnatic pokazali w meczu z FaZe, przegranym ostatecznie po dogrywce, że ich sufit jest kilka poziomów wyżej niż EF.

fnatic – Eternal Fire typy:
wygra fnatic, kurs 1.55

Astralis – forZe (18:00)

Wow, tego w jak żenującym stanie jest teraz Astralis, to aż się nie da nawet opisać. W tych kwalifikacjach każdy z nich – oprócz MistR, dla którego jest to życiowa szansa na pokazanie się na większej scenie – wygląda tak, jakby miał już wszystkiego dość. Tutaj nawet powrót dev1ce nie pomoże. Duńczycy w takim zestawieniu, w takiej formie i z takim nastawieniem nie mają żadnych szans na Majora. Jak coś im nie przeskoczy nagle w głowach, to myślę, że nawet nie przejdą forZe. Rosjanie może i zaczęli od 0-2, ale to wyłącznie na ich własne życzenie. Najpierw zaprzepaścili przewagę 14-5 ze Sprout, potem przegrali 16-14 z 1WIN, które chwilę później ograło nawet G2.

Astralis – forZe typy:
forZe (+1.5), kurs 1.32

Postaw ten kupon w Fuksiarzu i odbierz zwrot do 500 zł z wypłatą bez konieczności obrotu!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!