Gotowe Kupony: dubel CS:GO na podwojenie stawki w turnieju BLAST!

Ostatnim większym turniejem przed Majorem w Rio są rozgrywki BLAST Premier. Przygotowałem zatem skromny kupon na podwojenie stawki na mecze otwarcia. Gramy w Fuksiarzu! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł na swój pierwszy kupon + dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport z najlepszymi sportowymi kanałami! Nie trafisz pierwszego kuponu? Otrzymasz zwrot połowy stawki, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez obrotu!

Odbierz 500 zł bez ryzyka – zwrot bez obrotu!
Załóż konto -> Rejestracja

Astralis – Eternal Fire (19:30)

Nie wierzę w to, że gram cokolwiek w stronę Eternal Fire, ale oglądałem większość ich spotkań podczas ESL Challenger w Rotterdamie i muszę przyznać, że byłem pozytywnie zaskoczony. Znaczy się, wiadomo, poprzeczka była nisko zawieszona, ale przynajmniej teraz widzę sens w wyrzuceniu MAJ3RA. Wymiana na xfl0uda monstrualnie polepszyła ich grę po CT i tu właśnie upatruje ich szans w starciu z Astralis. Z Astralis, które nie dość, że na pewno wciąż nie otrząsnęło się po kompromitacji w kwalifikacjach do Majora, to jeszcze musi zmagać się teraz ze sprzątaniem po k0nfigu. Eternal Fire powinni w takiej sytuacji na spokojnie zgarnąć co najmniej mapę.

Astralis – Eternal Fire typy:
EF +1.5, kurs 1.40

Complexity – Sharks (22:30)

Ten turniej to istne zbawienie dla tego składu Complexity, bo może dzięki niemu dostaną jeszcze przepustkę od Jasona Lake’a na dalszą grę w tej organizacji. Complexity musi zwyczajnie wygrać ten turniej po takim blamażu w RMR – nie ma innej opcji. Zwłaszcza gdy na start dostają najsłabszego rywala z całej stawki, o którym ciężko w ogóle coś powiedzieć. Sharks obecnie to jeden z wielu brazylijskich średniaków, który nawet na rodzimej scenie się nie wyróżnia. W otwartych kwalifikacjach RMR odpadli z Akademią Furii, przegrywając 16-4! To musi być szybkie 2-0 dla Complexity.

Complexity – Sharks typy:
Complexity wygra 2-0, kurs 1.50

Postaw ten kupon w Fuksiarzu i odbierz zwrot do 500 zł z wypłatą bez konieczności obrotu!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!