Gotowe Kupony: dubel CS:GO z kursem 2.58 na czwartek!

Kontynuujemy obstawianie turnieju BLAST Premier. Tym razem jednak wybiorę tylko jeden mecz z tych rozgrywek, a do kuponu dorzucę jeszcze mecz z ESL Challenger. Gramy w Betfan! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 600 zł na swój pierwszy kupon + 60zł Freebet!

Odbierz cashback 600 + freebet 60!
Zarejestruj się -> tutaj!

Kod bonusowy: TYPERIA

 

1WIN – Bluejays (19:00)

Bluejays to dla mnie jedna wielka enigma. Pamiętam ich początki i byłem wręcz zafascynowany ich błyskawicznym rozwojem na międzynarodowej scenie. Ale do swojego sufitu dobili bardzo szybko, bo w sumie surowego potencjału w tym składzie jest niewiele. Gdyby nie Cacanito, to już dawno popadliby w zapomnienie. Jednak najgorsze w tej drużynie jest to, że są cholernie nierówni w swojej grze. Przecież dopiero co dostawali łomot od CPH, Alternate Attax czy Eyeballers, a tu nagle włączają się do walki o slot w Pro League. Ale mieli tyle szczęścia, że do tej pory trafiali na równie nierówne ekipy – teraz przyjdzie im się zmierzyć z prawdziwym rywalem. I tu już nie daję im zbyt wielkich szans, bo 1WIN wygląda fenomenalnie w ostatnich tygodniach, zwłaszcza deko. 1WIN w takiej formie jest niekwestionowanym faworytem do wygranej całego Challengera.

1WIN – Bluejays typy:
wygra 1WIN, kurs 1.70

Heroic – ECSTATIC (19:30)

To jedno z tych spotkań, które najzwyczajniej w świecie można uznać za „darmowe” pieniądze. ECSTATIC to po prostu słabiutki zespół. Swój żenujący poziom Duńczycy zaprezentowali szerszej publiczności w kwalifikacjach do majora, gdzie zostali najgorszą drużyną w całej stawce (0-3 i bilans -37 rund). Przez ostatni tydzień jeszcze zdołali przegrać 2-0 z takimi csowymi potęgami jak EYEBALLERS, PROSPECTS, Sangal, czy wczoraj z IKLA. No nie ma absolutnie żadnych szans, że te miernoty wygrają choćby mapę z Heroic, czyli zespołem aspirującym do bycia w TOP5. Kurs 1.52 biorę więc z pocałowaniem rączki i dziękuję za taką promocję.

Heroic – ECSTATIC typy:
Heroic 2:0, kurs 1.52

Postaw ten kupon w Betfan i odbierz cashback 600 + freebet 60!
Zarejestruj się -> tutaj!

Kod bonusowy: TYPERIA