Gotowe Kupony: dubel CS:GO na potrojenie stawki w ESL Pro League!

Faza grupowa ESL Pro League powoli dobiega końca. W środę, 21 września, rozpoczną się bowiem starcia w ostatniej już grupie tych rozgrywek. Co powiecie na dubel na potrojenie stawki na mecze otwierające grupę D? Gramy w Fuksiarzu! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł na swój pierwszy kupon + dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport z najlepszymi sportowymi kanałami! Nie trafisz pierwszego kuponu? Otrzymasz zwrot połowy stawki, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez obrotu!

Zakład bez ryzyka 500 zł w Fuksiarzu:
Wypłata zwrotu bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!

Eternal Fire – FURIA (16:00)

Eternal Fire jest obecnie już tak nieciekawym projektem, że aż szkoda tracić klawiatury na jego opisywanie. Turecki superteam powstał w sierpniu zeszłego roku i przez ten czas nie zdołał nawet wybić się ponad tier 2. XANTARES postanowił więc wrócić do korzeni, wskrzeszając w 2022 roku legendarny skład Space Soldiers. Szkoda tylko, że MAJ3R nie grał już profesjonalnie w CS:GO od dłuższego czasu, a paz ostatnie miesiące spędził w Valorancie. O dziwo nie idzie im tak słabo, jakbym się spodziewał, gdyż w przeciągu ostatniego tygodnia ograli oni np. Entropiq, Sprout, czy ForZe, ale tym drużynom jest bardzo daleko od czołówki. Czołówki, do której trzeba mimo wszystko zaliczyć FURIĘ, która dotychczas w tym roku prezentowała się nadzwyczaj słabo. Brazylijczycy mieli jednak ponad 2 miesiące przerwy, aby zrestrukturyzować swoją grę i wierzę, że wykorzystali ten czas produktywnie. Na kupon wrzucam więc ich wygraną.

Eternal Fire – FURIA typy:
FURIA wygra, kurs 1.45

Team Liquid – Movistar Riders (19:30)

Zespół Liquid od momentu pozyskania Yekindara nie tylko przestał być memem, ale w ekspresowym tempie powrócił na sam szczyt drabiny CS:GO. A to nie jest jeszcze ich ostateczna forma, bo z każdym kolejnym eventem wyglądają coraz groźniej. Dopiero co zajęli miejsce na podium podczas BLAST Premier Fall, a od tego turnieju minął już prawie miesiąc. Aż nie mogę się doczekać tego, co zaprezentują nam w Pro League! Z pewnością jednym z ich głównych celów będzie zrewanżowanie się Movistar Riders, którzy w lipcu wyeliminowali ich z IEM Cologne. Co prawda nie są to już ci sami Ridersi, gdyż gwiazda zespołu Sunpayus powędrowała do ENCE, a jej miejsce zajął zupełnie nieopierzony Martinez, ale liczy się sentyment. Zresztą wtedy MR zaliczało formę życia, do której jestem pewien, że już nigdy nawet się nie zbliżą. Nie widzę tu innej opcji, jak szybkie 2-0 Liquid i taki typ też ląduje na moim kuponie.

Team Liquid – Movistar Riders typy:
Liquid wygra 2:0, kurs 2.20

Postaw ten kupon w Fuksiarzu i odbierz zwrot do 500 zł z wypłatą bez konieczności obrotu!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!