Gotowe Kupony: dubel CS:GO z kursem 2.83 na pierwszy dzień Majora w Rio!

Ruszamy z Majorem w Rio De Janeiro! Wpadajcie regularnie na stronę, gdyż planuje wrzucać typy każdego dnia! Gramy w Betfan! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 600 zł na swój pierwszy kupon + 60zł Freebet!

Odbierz cashback 600 + freebet 60!
Zarejestruj się -> tutaj!

Kod bonusowy: TYPERIA

 

Outsiders – MOUZ (15:00)

Startujemy z Majorem w Rio De Janeiro! Jednym ze spotkań otwierających ten turniej będzie pojedynek pomiędzy Outsiders a MOUZ. W tym meczu nie ma klarownego faworyta – kursy na zwycięstwo są niemal identyczne. Zanosi się więc na dość wyrównany pojedynek i jak dla mnie jedyną sensowną opcją na ten mecz jest over rund. Te dwie ekipy mierzyły się ze sobą lekko ponad dwa tygodnie temu, górą wtedy byli Outsiders po 3 mapach (16-14 inferno dla MOUZ, potem 16-9 mirage i 16-12 ancient dla Outsiders). Tutaj gramy BO1, czyli najprawdopodobniej zobaczymy znowu inferno, a jest to idealna mapa do stawiania overków.

Outsiders – MOUZ typy:
over 26.5 rund, kurs 1.84

BIG – FURIA (17:30)

Normalnie nie tykałbym tego meczu, a już na pewno nie grał przeciw BIG, ale FURIA w tym matchupie ma dwa dość spore asy w rękawie. Po pierwsze gramy w Brazylii, tak więc wsparcie dla chłopaków z FURII będzie ogromne. Po drugie dla BIG będzie to kolejny turniej z rzędu, w którym nie wystąpi faven, a jego zastąpi gracz z akademii – s1n. Chłopak trzeba przyznać, że do tej pory radził sobie całkiem nieźle, aczkolwiek inaczej się gra online czy w pomniejszym turnieju, a inaczej na Majorze, kiedy kilkanaście tysięcy ludzi będzie całym sercem przeciw tobie. Nie ma szans, że młodzieniec ten zachowa zimną krew w tak ważnym spotkaniu. A 4v5 jednak nie gra się tak fajnie.

BIG – FURIA typy:
wygra FURIA, kurs 1.54

Postaw ten kupon w Betfan i odbierz cashback 600 + freebet 60!
Zarejestruj się -> tutaj!

Kod bonusowy: TYPERIA