Gotowe Kupony: kupon na podwojenie stawki z CS:GO!

Ostatnio moje gotowe kupony rozliczane są na zielono, tak więc postaram się podtrzymać tę dobrą passę. Na piątek, 14 października, przygotowałem zatem dla Was dubel CS:GO na podwojenie stawki. Mecze z kuponu znajdziecie pod zakładkami CCT North oraz ESEA ESL Challenger League. Gramy w Betfan! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 600 zł na swój pierwszy kupon + 60zł Freebet!

Odbierz cashback 600 + freebet 60!
Zarejestruj się -> tutaj!

Kod bonusowy: TYPERIA

 

Copenhagen Flames – Nemiga (16:00)

Zarządzający organizacją Copenhagen Flames robią to po raz kolejny! Znowu za pół darmo stworzyli naprawdę interesujący skład, praktycznie od zera, który po ciężkim starcie, miesiąc później jest już maszynką do wygrywania na poziomie tier 2-3. A będzie jeszcze lepiej, bo birdfromsky to fachowiec nad fachowcami. Aktualnie CPH pod jego wodzą wygrało 6 kolejnych spotkań BO3, w których stracili tylko 1 mapę. Powinni tę passę przedłużyć do 7, gdyż ich następnym rywalem jest Nemiga, której teraz daleko jest do tej solidnej drużyny z lollipopem21k w składzie sprzed kilku miesięcy. Dla pewnego unaocznienia – CPH swoją passę zwycięstw zaczęło od wygranej 2:0 (16-1, 16-6) z EC Brugge. Trzy dni wcześniej, to samo EC Brugge wygrało 2:0 z Nemigą (16-9, 16-14).

Copenhagen Flames – Nemiga typy:
Copenhagen Flames wygra, kurs 1.46

Oglądaj El Clasico za darmo w Fuksiarzu!

Entropiq – Sprout (19:00)

Niecały miesiąc temu te dwie drużyny mierzyły się ze sobą w kwalifikacjach do ESL Rotterdam. Wtedy górą byli gracze Entropiq, którzy wygrali 2:1 po niezłym thrillerze (25-23, 10-16, 16-13). Od tego czasu Entropiq znów zmieniło snajpera (który zagrał łącznie 3 mecze przez 2 tygodnie), organizacja wystawiła całą piątkę na sprzedaż, a Sprout udało się zakwalifikować na majora w Rio po pokonaniu na swej drodze forZe, Spirit oraz B8. Czyli 3 zespołów z CIS, które aktualnie można plasować wyżej niż Entropiq. Stawiam więc na Sprout, gdyż kto wie, jak z motywacją Entropiq po wystawieniu na listę transferową, a do tego nie wiadomo, czy w ogóle zagra mir.

Entropiq – Sprout typy:
Sprout wygra, kurs 1.67

Postaw ten kupon w Betfan i odbierz cashback 600 + freebet 60!
Zarejestruj się -> tutaj!

Kod bonusowy: TYPERIA