Gotowe Kupony: dubel z kursem 2.40 na Ekstraklasę!

9. kolejka polskiej Ekstraklasy, a w niej dwa hity. W pierwszej konfrontacji Raków podejmie u siebie zespół Legii. W Szczecinie czeka nas natomiast potyczka miejscowej Pogoni z mistrzem Polski – Lechem Poznań. Czy dojdzie do niespodziewanych rozstrzygnięć w pojedynku ligowej czołówki?? Gramy w Fuksiarzu! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł na swój pierwszy kupon + dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport z najlepszymi sportowymi kanałami! Nie trafisz pierwszego kuponu? Otrzymasz zwrot połowy stawki, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez obrotu!

Zakład bez ryzyka 500 zł w Fuksiarzu:
Wypłata zwrotu bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!

Pogoń Szczecin – Lech Poznań (15:00)

Na pierwszy ogień Pogoń – Lech, czyli pojedynek dwóch ekip, które prezentują wysoki poziom na boiskach Ekstraklasy. Co prawda Kolejorz miał niemrawy początek, ale trzy ostatnie mecze tej drużyny to komplet zwycięstw. Dodatkowo warto docenić gości za świetny bój z Villarreal w fazie grupowej Ligi Konferencji Europy, ostatecznie przegrany 3-4. Pogoń to zespół z aspiracjami mistrzowskimi, jednak brakuje tutaj mentalności i regularności. Pokazują to przede wszystkim wymagające rywalizacje, jak ta z Rakowem Częstochowa czy Wisłą Płock. Myślę że Kolejorz będzie mieć ciężko w dzisiejszym meczu, ale gol gości to coś jak najbardziej w ich zasięgu. Pierwszy z proponowanych typów na dzisiaj to gol Lecha Poznań ze skromnym kursem 1.35.

Pogoń Szczecin – Lech Poznań typy:
gol Lecha, kurs 1.35

 

Raków – Legia Warszawa (17:30)

Konfrontacja Rakowa i Legii to zdecydowanie najciekawsze spotkanie 9. kolejki Ekstraklasy. Wojskowi wrócili na właściwe tory po katastrofalnym ostatnim sezonie. Świetnym ruchem okazało się być ponowne sprowadzenie Carlitosa, który był bardzo zdeterminowany do powrotu do Łazienkowską. W przypadku Rakowa można mówić o nierównej formie i dziwnych porażkach jak ta z Cracovią w ostatnim meczu. Myślę jednak, że nie będziemy narzekać na brak emocji w dzisiejszej konfrontacji. Oba zespoły mogą się pochwalić niezłymi na papierze kadrami i świetnie obsadzonymi formacjami ofensywnymi. Proponowany na dzisiaj typ i główny element naszego kuponu to gole z obu stron w tej konfrontacji.

Raków – Legia Warszawa typy:
Obie strzelą, kurs 1.78

Postaw ten kupon w Fuksiarzu i odbierz zwrot do 500 zł z wypłatą bez konieczności obrotu!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!