Gotowe Kupony: dubel na podwojenie na start NBA!

Nareszcie powracają rozgrywki NBA! Z tej okazji przygotowałem dla Was kupon na mecze otwarcia – Boston Celtics vs. Philadelphia 76ers oraz Golden State vs. Los Angeles Lakers. Gramy w Fuksiarzu! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł na swój pierwszy kupon + dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport z najlepszymi sportowymi kanałami! Nie trafisz pierwszego kuponu? Otrzymasz zwrot połowy stawki, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez obrotu!

Odbierz 500 zł bez ryzyka – zwrot bez obrotu!
Załóż konto -> Rejestracja

Boston Celtics – Philadelphia 76ers (01:30)

Sezon 2022/2023 w NBA rozpoczniemy spotkaniem pomiędzy Boston Celtics a Philadelphia 76ers. Spodziewam się niezwykle zaciętego spotkania, tak jak to zawsze bywa w zwyczaju przy starciach tych ekip, z lekkim wskazaniem na gości. Po pierwsze – mamy do czynienia z najlepszą Philadelphią od wielu, wielu lat. No i wreszcie zobaczymy zdrowego Jamesa Hardena w koszulce 76ers. Po drugie jesteśmy dopiero co po aferze z Ime Udoką, która na pewno odbije się na postawie Bostonu na parkiecie. Po trzecie Celtics nie mają nikogo, kto mógłby zatrzymać Embiida, gdyż Robert Williams jest kontuzjowany. Na kupon zatem wrzucam handicap +5.5 na gospodarzy.

Boston Celtics – Philadelphia 76ers typy:
2 (+5.5), kurs 1.57

Golden State – Los Angeles Lakers (04:00)

Los Angeles Lakers rozpoczynają sezon w swoim stylu – z prawie całym składem na liście kontuzjowanych z dopiskiem day-to-day. Pewnie ostatecznie zobaczymy większość z nich na parkiecie, ale to niezbyt dobrze świadczy o ich przygotowaniu do sezonu. Zresztą nawet gdyby byli w 100% zdrowi, to nie daję im większych szans w starciu z GSW w Chase Center. Ten geriatryczny skład, wciąż użerający się z Westbrookiem, nie ma szans w starciu z mistrzami NBA. Mistrzami, którzy w tym off-season jeszcze się wzmocnili! Nie ma co niepotrzebnie kombinować, na kupon wjeżdża więc czyste zwycięstwo Golden State Warriors.

Golden State Warriors – Los Angeles Lakers typy:
1, kurs 1.38

Postaw ten kupon w Fuksiarzu i odbierz zwrot do 500 zł z wypłatą bez konieczności obrotu!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!