Gotowe Kupony: dubel z kursem 2.57 na drugi dzień z NBA!

Otwarcie nowego sezonu nie było zbyt udane ze względu na wysoką przegraną 76ers, ale nie poddajemy się. Na drugi dzień rozgrywek przygotowałem bowiem kupon z kursem 2.57.Gramy w Fuksiarzu! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł na swój pierwszy kupon + dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport z najlepszymi sportowymi kanałami! Nie trafisz pierwszego kuponu? Otrzymasz zwrot połowy stawki, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez obrotu!

Odbierz 500 zł bez ryzyka – zwrot bez obrotu!
Załóż konto -> Rejestracja

San Antonio Spurs – Charlotte Hornets (02:00)

Czas na debiut Jeremiego Sochana w NBA w meczu z Charlotte Hornets. Prosiłbym tylko bardzo się nie podpalać, bo San Antonio Spurs w tym sezonie nie w ogóle ma zamiaru wygrywać spotkań – Victor Wembanyama sam się nie wylosuje w drafcie. Dziwię się zatem kursom wystawionym na to spotkanie. Rozumiem, że Hornets bez Melo i Bridgesa to nie jest mocny zespół, aczkolwiek piątka Rozier-Hayward-Oubre-McDaniels-Plumlee to wciąż solidna ekipa na NBA. A przynajmniej na najsłabszy teoretycznie zespół w lidze. Na Spurs wystawiono najniższą linię O/U zwycięstw – 22.5. I będzie to murowany under! Jak uda im się zgarnąć nawet 20, to będzie to ogromna porażka całej organizacji.

Spurs – Hornets typy:
2, kurs 1.90

Utah Jazz – Denver Nuggets (03:00)

Jak dziwią mnie kursy na mecz San Antonio z Charlotte, to tutaj jestem w niemałym szoku. Po solidnych Utah Jazz z kilku poprzednich sezonów ślad już bowiem dawno zaginął, teraz w Salt Lake City są tylko zgliszcza. I Danny Ainge, który dumnie przewodzi projektowi kompletnej przebudowy. Utah oczywiście również dołącza do wyścigu o Wembanyamę, tak więc nie ma co liczyć na ich zwycięstwa w tym sezonie. A już na pewno nie z Nuggets, którzy wzmocnieni powrotami MPJ i Jamala Murraya, znów włączą się w walkę o mistrzostwo.

Utah Jazz – Denver Nuggets typy:
2, kurs 1.35

Postaw ten kupon w Fuksiarzu i odbierz zwrot do 500 zł z wypłatą bez konieczności obrotu!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!