Gotowe Kupony: dubel NBA na podwojenie stawki!

W nocy z środy na czwartek odbędzie się wiele ciekawych pojedynków w NBA. Z tej okazji przygotowałem skromny kupon z kursem 2.35 na dwa hitowe mecze – Milwaukee Bucks vs. Brooklyn Nets oraz Denver Nuggets vs. Los Angeles Lakers. Gramy w Betfan! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 600 zł na swój pierwszy kupon + 60zł Freebet!

Odbierz cashback 600 + freebet 60!
Zarejestruj się -> tutaj!

Kod bonusowy: TYPERIA

 

Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets (01:30)

Milwaukee zaczęło sezon od dwóch zwycięstw, oczywiście głównie dzięki fantastycznym występom Giannisa. Natomiast jednym z cichych bohaterów Bucks jest obecnie Grayson Allen, który przy absencjach Khrisa Middletona oraz Pata Connaughtona stał się niekwestionowaną opcją nr 3 w ofensywie. Dzięki czemu widzimy dość spory wzrost oddanych przez niego rzutów (4-8 FG w sezonie 21/22 – teraz 10-11 FG). Dlatego stawiam zakład na +10 (czyli over 9.5) punktów Allena przeciw Nets – w tym sezonie miał 11 oraz 12 pkt, co może nie napawa optymizmem, ale przekraczał tę linie pomimo fatalnej skuteczności – 28.5%. A jest znacznie lepszym rzucającym, tak więc liczę na poprawę skuteczności, bo rywal jest do tego idealny. Nets są bowiem posiadaczami najgorszej defensywy w lidze.

Milwaukee – Brooklyn typy:
Grayson Allen +10 pkt, kurs 1.48

Odbierz zwrot do 500 zł za nietrafiony kupon na puchary!

Denver Nuggets – Los Angeles Lakers (04:00)

Brooklyn Nets ma obecnie najgorszą defensywą w lidze, a tą drugą najgorszą pochwalić się może Denver Nuggets. Los Angeles Lakers zaś jest najszybciej grającym zespołem w stawce (ciekawe jak długo utrzymają takie tempo). Denver natomiast sklasyfikowane jest na 8. pozycji w tej kategorii. Tak „zabójcze” połączenie sprawia, że Denver straciło 123 pkt z Utah i GSW, 117 vs. OKC czy też 135 w ostatnim meczu z Portland. Stawiam zatem na over w tym meczu, bo Lakersi zagrają bez Westbrooka, czyli powinni znacznie lepiej punktować. W zeszłym sezonie drużyny te grały ze sobą trzykrotnie – najmniej punktów było 229.

Denver – LA Lakers typy:
powyżej 224.5, kurs 1.59

Postaw ten kupon w Betfan i odbierz cashback 600 + freebet 60!
Zarejestruj się -> tutaj!

Kod bonusowy: TYPERIA