Gotowe Kupony: dubel NBA na podwojenie stawki!

Kupon na podwojenie stawki na mecze NBA odbywające się w nocy środy na czwartek. Pod lupę biorę dwa spotkania: Atlanta Hawks – Boston Celtics oraz Dallas Mavericks – Houston Rockets. Gramy w Betclic! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 200 zł na swój pierwszy kupon!

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy

Atlanta Hawks – Boston Celtics (01:30)

Atlanta Hawks po dość słabym początku sezonu zdaje się wreszcie faktycznie grać na miarę swoich możliwości. W ostatnich dniach udało im się  np. dwukrotnie pokonać ekipę Milwaukee Bucks, czy też Philadelphia 76ers. Większość uwagi skupiona jest oczywiście na Trae Youngu, ale warto nadmienić również świetną postawę Clinta Capeli. Center Atlanty zalicza bowiem fenomenalne liczby – ostatnie 4 mecze Szwajcara to 19 pkt/10 zb, 14 pkt/15 zb, 18 pkt/20 zb, 15 pkt/19 zb! Liczę na kolejny jego świetny liczbowo występ, bo dzisiejszej nocy zmierzy się z Celtics, którzy przy absencji Roberta Williamsa mają ogromne problemy pod koszem. Dopiero co taki Pokusevski z OKC zdobył 16 punktów i 14 zbiórek przeciw Horfordowi!

Atlanta – Boston typy:
C. Capela over 23.5 (pkt + zb + as), kurs 1.93

Dallas Mavericks – Houston Rockets (02:30)

Tutaj bez zbędnego kombinowania gram po prostu zwycięstwo Dallas Mavericks, które idealnie nadaje się na kupon do podwojenia stawki. Houston Rockets jest bez wątpienia najgorszą drużyną w lidze, co zresztą potwierdza bilans 2-12. Dallas zaś jest niezwykle ciągnięte za uszy przez genialnego Lukę Doncicia, który w tym sezonie bije się z Giannisem o statuetkę MVP. Dla Dallas może i jest to mecz B2B, ale nie dość, że jest to 3 z rzędu mecz na własnym parkiecie, to jeszcze dopiero co mieli trzydniową przerwę na wypoczynek. Ślamazarne tempo, świetna defensywa i wzorowa dyscyplina w grze Mavs to prawdziwa zmora dla tak niedoświadczonych ekip jak Houston.

Dallas – Houston typy:
wygrana Dallas, kurs 1.20

Postaw ten kupon w Betclic i odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!
Kod promocyjny: TYPERIAPL