Gotowe Kupony: dubel CS:GO na niedzielny wieczór!

Turniej Roobet Cup 2022 powoli wkracza w decydującą fazę rozgrywek. W niedzielny wieczór czekają nas dwa bardzo ciekawe starcia, które postaram się poprawnie wytypować w tym wpisie. Gramy w Fuksiarzu! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł na swój pierwszy kupon + dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport z najlepszymi sportowymi kanałami! Nie trafisz pierwszego kuponu? Otrzymasz zwrot połowy stawki, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez obrotu!

Zakład bez ryzyka 500 zł w Fuksiarzu:
Wypłata zwrotu bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!

FURIA – 9z (19:00)

Jakże ciekawy jest to turniej, w którym decydującym meczem w grupie jest powtórka z rozrywki z meczu otwarcia! Wtedy FURIA, czyli zdecydowany faworyt do zajęcia nie tylko pierwszego miejsca w grupie, ale również kandydat do wygrania całego turnieju, przegrał z 9z 2:0 (22-20, 16-10). Najprawdopodobniej był to zwyczajny wypadek przy pracy 7. drużyny światowego rankingu. Brazylijski hegemon w drugim meczu Roobet Cup bowiem nie miał najmniejszych problemów, by pokonać drużynę Outsiders (16-6, 16-10). W tej samej fazie turnieju gracze 9z nie zdołali nawet zdobyć mapy przeciw forZe, nawet pomimo prowadzenia 7-0 na swoim map picku – mirage. Myślę, że jest to idealne miejsce na odkupienie win dla zawodników FURII i będzie to bardzo jednostronny pojedynek.

FURIA – 9z typy:
FURIA wygra 2:0, kurs 1.75

MOUZ –  Eternal Fire (19:00)

Turecki superteam tylko cudem ma jeszcze szansę na dalszą grę w tym turnieju. Przyznam się bez bicia, że spodziewałem się ich łatwego zwycięstwa z Brazylijczykami z Imperial, a ci ledwo co zdołali w ogóle być górą w tym starciu. Swój map pick przegrali do 7, potem na mirage’u potrzebowali dwóch dogrywek, by doprowadzić do 1-1 w serii. Ostatecznie jednak udało im się wygrać swój pierwszy mecz w Roobet Cup. Jednocześnie wszystko wskazuje na to, że będzie to pierwszy i ostatni taki sukces. W decydującym starciu w grupie C przyjdzie im się bowiem zmierzyć z MOUZ, którzy nie mieli większych problemów z ograniem Imperial. Stawiam więc na znacznie solidniejszą drużynę w tym starciu.

MOUZ – Eternal Fire typy:
MOUZ wygra, kurs 1.50

Postaw ten kupon w Fuksiarzu i odbierz zwrot do 500 zł z wypłatą bez konieczności obrotu!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!