Gotowe Kupony: dubel na ćwierćfinały Elisa Invitational!

Czerwiec nie należał do najbardziej udanych miesiąców z CS:GO, ale chociaż tyle dobrego, że udało się go zakończyć ustrzeleniem kursu 2.63. Oby pierwszy dzień lipca był równie udany! Gramy w Fuksiarzu! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł na swój pierwszy kupon + dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport z najlepszymi sportowymi kanałami! Nie trafisz pierwszego kuponu? Otrzymasz zwrot połowy stawki, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez obrotu!

Zakład bez ryzyka 500 zł w Fuksiarzu:
Wypłata zwrotu bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!

Eternal Fire – ex-Mad Lions (14:00)

Minął już kawał czasu od wycofania się organizacji Mad Lions ze sceny CS:GO, a trzon tej drużyny cały czas trzyma się razem. Była to świetna decyzja z ich strony, bo dopiero co zgarnęli oni 75 tys. dolarów za wygranie trzeciego sezonu Republeague. Drużyna pod wodzą kubena niesiona tym sukcesem ma szansę na zgarnięcie kolejnego trofeum, gdyż w grze w Elisa Invitational pozostało już tylko 6 drużyn. Najpierw jednak muszą rozprawić się z Eternal Fire, co nie powinno być wielkim wyzwaniem, gdy popatrzy się na H2H tych drużyn. Gracze ex-Mad Lions bowiem dwukrotnie mierzyli się z EF w czerwcu i dwukrotnie byli górą w tym starciu, z bilansem 4:1 w mapach. Ex-ML szczególnie łatwo radzili sobie z nimi na mapie mirage(16:5, 16:9), którą z pewnością zobaczymy po raz trzeci. Co najmniej jedna mapa dla ex-ML zatem zdaje się być pewniakiem.

Eternal Fire – ex-Mad Lions typy:
ex-Mad Lions (+1.5), kurs 1.37

Complexity – SINNERS (17:00)

Wygranie Elisa Invitational to jedyne trofeum jakie może zgarnąć obecna piątka Complexity. Rozpad tej ekipy bowiem jest już pewny, a rywale w tym niszowym turnieju są spokojnie w ich zasięgu. Chociaż po tej drużynie można spodziewać się wszystkiego. Muszę jednak przyznać, że zaskoczyli mnie bardzo pozytywnie podczas Roobet Cup. Co prawda, rozgrywki te zakończyli z wynikiem 0-2, ale urwali nawet mapę Astralis, a także byli ogromnie blisko zrobienia tego samego z Cloud9. Mówimy tu drużynach z światowej czołówki, do której SINNERS bardzo, bardzo daleko. Zwłaszcza gdy ci stracili swojego najlepszego gracza, a zamiast niego cały czas gra ich trener – Tomkejs.

Complexity – Sinners typy:
Complexity wygra, kurs 1.55

Postaw ten kupon w Fuksiarzu i odbierz zwrot do 500 zł z wypłatą bez konieczności obrotu!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!