Gotowe Kupony: poniedziałkowe podwojenie z CS:GO!

Kolejna porcja counter-strike’owych typów. W tym wpisie zajmę się spotkaniami, które znajdziecie pod zakładkami V4 Future Sports Festival oraz ESEA Advanced Europe Season 38. Kupon na poniedziałek, 27 września, gram w Betfanie – jeśli jeszcze nie masz tam konta, możesz odebrać zakład bez ryzyka do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon i bonus 100% od wpłaty do 1000 zł! Sprawdź szczegóły promocji powitalnej.

Odbierz cashback do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon u bukmachera Betfan!
Zarejestruj się -> klik!

Kod bonusowy: TYPERIA

Lilmix – HONORIS (18:00)

Zazwyczaj unikam stawiania spotkań HONORIS, bo po prostu mam za dużo szacunku do naszych legend, a dobrze wiem, że ich czas już dawno przeminął i z tego projektu nic wartościowego nie będzie. Muszę jednak przyznać, że obecny skład z mouzem i fr3ndem jest ich najlepszą iteracją, która powinna poradzić sobie z Lilmix. Zwłaszcza gdy ze Szwedami grali na początku tego roku (jeszcze z azizzem i Gruchą) i ograli ich 2:0, w tym 16:0 na vertigo. A wtedy Lilmix był na fali wznoszącej i w dużo lepszym składzie niż jest dzisiaj, bo z isakiem i Svedjehedem. Jest jeszcze jeden powód, dla którego gram na Honoris – jest nim będący ostatnio w fenomenalnej formie reiko. Polecam śledzić wyczyny tego pana.

Lilmix – HONORIS typy:
wygrana Honoris, kurs 1.65

Wisła Kraków – Fiend (19:30)

Spotkanie półfinałowe górnej drabinki kwalifikacji do V4 Future Sports Festival. Zwycięzca tego pojedynku zaklepie sobie miejsce w turnieju głównym, w którym walka będzie się toczyć o pulę nagród w wysokości 300 tys. euro. Nie ma zatem mowy o odpuszczeniu/fixowaniu tego meczu przez Bułgarów z Fiend, co ostatnio bardzo często im się zarzuca. Ze spokojnym więc sercem gram ich zwycięstwo z Wisłą Kraków, bo skillowo to oni zjadają Polaków na śniadanie. Z phrem i szperem na rifle to Wisła może sobie co najwyżej w Mistrzostwach Polski wygrywać. Chociaż i z tym mają spory problem. Nawet Anonymo w przeciągu tego tygodnia ograło ich 4:0 w mapach… Fiend pewniaczek.

Wisła Kraków – Fiend typy:
wygrana Fiend, kurs 1.57

Postaw ten kupon w Betfan i odbierz cashback do 600 zł, jeśli nie trafisz!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA