Gotowe Kupony: trzy typy z CS:GO na wtorek!

Nie samymi eliminacjami do Mistrzostw Świata w Katarze człowiek żyje! Co powiecie na garść typów z CS:GO? Kupon na wtorek, 7 września, gram w STS, gdzie czeka na Was ekskluzywna promocja powitalna STS i Typeria.pl! Załóż konto wpisując przy rejestracji kod TYPERIA i odbierz powiększony do 230 zł zakład bez ryzyka + 1200 zł w bonusie od pierwszej wpłaty, a także darmowy zakład 29 zł w prezencie! Sprawdź szczegóły promocji.

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby
otrzymać:
 ̶2̶0̶0̶ 230 zł zakład bez ryzyka + 1200 zł bonus od wpłaty +
29 zł darmowy zakład!

Lubisz konkursy typerskie z nagrodami? Dołącz do Grupy Typeria!

Lyngby Vikings – Tricked (17:00)

Elisa Invitational Fall 2021. Tricked, podobnie jak HUNDEN, zeszło na psy. Heh. Już przed sprzedaniem Lucky’ego do Astralis było źle, ale teraz nie ma nawet ani jednego powodu, aby wierzyć w jakikolwiek sukces tego składu. Nawet na rodzimej scenie mają ogromne problemy, czy też ośmieszają ich małolaci z Young Ninjas (16:7, 16:4!). Z drugiej strony mamy Lyngby Vikings, które nieustannie zmienia zawodników, a i tak utrzymuje swoją grę na naprawdę dobrym poziomie i systematycznie ogrywa coraz to lepsze zespoły. Birdfromsky to po prostu HUNDEN v 2.0. Łatwe zwycięstwo Lyngby Vikings.

Lyngby Vikings – Tricked typy:
LV wygra, kurs 1.30

FaZe – Dignitas (18:00)

Pinnacle Fall Series 1. Gracze FaZe Clan zaprezentowali się z naprawdę dobrej strony podczas zeszłotygodniowych rozgrywek 14. sezonu ESL Pro League, ale ostatecznie nie udało im się awansować do fazy play-off. W tychże rozgrywkach udało im się pokonać mousesports, Evil Geniuses, czy też BIG. Można mówić, że to drużyny w słabszej formie, albo w trakcie przebudowy, aczkolwiek wciąż są one o poziom wyżej niż takie Dignitas. Nawet gdy Dignitas wygrało 8 ostatnich spotkań z rzędu. To chyba pierwszy taki okres, w którym drużynie friberga udało się choć trochę ustatkować formę. Myślę, że nie potrwa to jednak zbyt długo, bo są zwyczajnie za słabi taktycznie/strukturalnie. Ich gra po CT w dalszym ciągu jest katastrofalna, a bez tego ani rusz przy dzisiejszej ekonomii w CS:GO.

FaZe Clan – Dignitas typy:
FaZe wygra, kurs 1.52

Endpoint – Anonymo (19:00)

Miał być polski juggernaut, czy inny colossus, a wyszedł najzwyklejszy klops. Kto by się tego spodziewał? Na temat Anonymo nie chce mi się więcej pisać, bo ich ostatnie zmiany w drużynie zakrawają o pomstę do nieba. Wyniki w obecnej lidze ESL Mistrzostw Polski mówią same za siebie. 1:1 z Ungenti (16:14, 12:16) w pierwszej kolejce, 1:1 z M1 Eden w drugiej (7:16, 16:11). Endpoint, nawet w trochę słabszej formie (nie wiem co odwalili wczoraj z AGO), zmiecie ich z planszy.

Endpoint – Anonymo typy:
wygrana Endpoint, kurs 1.40

Postaw ten kupon w STS i odbierz:
 ̶2̶0̶0̶ 230 zł zakład bez ryzyka + 1200 zł bonus od wpłaty +
29 zł darmowy zakład!
Załóż konto -> KLIK!
Kod bonusowy: TYPERIA