Gotowe Kupony: kurs 2.70 na mecze otwarcia Blast Lisbon!

Przed nami kolejny dość prestiżowy turniej LAN. Tym razem, zaczynając od 15 czerwca, a kończąc na 19 czerwca, swoje rozgrywki przeprowadzi BLAST, które odbędą się w stolicy Portugalii. Z tej okazji przygotowałem skromny dubel na mecze otwarcia. Gramy w Fuksiarzu! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł na swój pierwszy kupon + dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport z najlepszymi sportowymi kanałami! Nie trafisz pierwszego kuponu? Otrzymasz zwrot połowy stawki, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez obrotu!

Zakład bez ryzyka 500 zł w Fuksiarzu:
Wypłata zwrotu bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!

Natus Vincere – OG (17:00)

Ciężko jakkolwiek zabrać się za analizowanie spotkań Natus Vincere. Jak nie wojna, to problemy z Boombl4 i jego żoną, do tego niepewna przyszłość s1mple’a i reszty członków w związku z obowiązkową przeprowadzką. A to tylko wierzchołek góry lodowej. Boombl4 ostatecznie został usunięty z Na’Vi, a w Lizbonie zagra za niego sdy. Rolę prowadzącego zaś przejmie electroNic. Jest tu tak wiele niewiadomych, że gdyby nie osoba b1ad3 za ich plecami, która od dawien dawna odpowiada za zdecydowaną większość przygotowań taktycznych, to trzymałbym się z daleka od Na’Vi. Z drugiej strony pamiętajmy, że przyjdzie im się zmierzyć z OG, które również jest w ogromnej przebudowie, i które wyglądało FATALNIE w Dubaju, gdzie wygrali (ledwo!) z Complexity oraz przegrali gładziutko 2-0 z NIP bez Hampusa.

Natus Vincere – OG typy:
Na’Vi wygra 2:0, kurs 2.00

ENCE – BIG (20:00)

Za zawodnikami ENCE kolejny fenomenalny turniej. Tym razem udało im się dotrzeć do finału rozgrywek w Dallas, gdzie co prawda polegli 3:0 z Cloud9, ale cały ten turniej grali ze stand-inem w miejsce swojego czołowego gracza. Do Lizbony pojadą jednak już ze Spinxem, dzięki czemu mają całkiem spore szanse na zgarnięcie głównej nagrody w Portugalii. W meczu otwarcia zmierzą się z zespołem BIG, którego forma już od dłuższego czasu to jedna wielka sinusoida. Przez chwilę z przybyciem Krimbo ich sytuacja ustatkowała się, ale ostatnio po raz kolejny zawiedli podczas Pinnacle Championship. Syrson wciąż ma problemy z regularnością, a Tizian to niestety już nie jest odpowiedni zawodnik na ten poziom gry. BIG oczywiście łatwo skóry nie sprzeda, ale ostatecznie powinniśmy być świadkami wygranej ENCE.

ENCE – BIG typy:
ENCE wygra, kurs 1.35

Postaw ten kupon w Fuksiarzu i odbierz zwrot do 500 zł z wypłatą bez konieczności obrotu!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!