Gotowe Kupony: dubel na podwojenie z okazji powrotu CS:GO!

Zakończył się tzw. „player break” i gracze powracają do regularnego grania w CS:GO. Z tej okazji proponuję zagrać małego dubla na podwojenie.  Sierpniowe kupony na kwalifikacje LE i LKE dały sowicie zarobić (trafione kursy 6.36 oraz 5.19), dzięki którym jesteśmy +245 zł do przodu! Oby tak dalej! Gramy w Fortunie! Załóż konto z kodem bonusowym TYPERIA i odbierz zakład bez ryzyka do 600 zł. Jeśli Twój kupon nie wejdzie, masz zwrot stawki, który przed wypłatą wystarczy obrócić TYLKO JEDEN RAZ z min. kursem zaledwie 1.14! Dodatkowo, otrzymasz też darmowe 20 zł bez depozytu! Sprawdź szczegóły promocji powitalnej.

Odbierz zwrot stawki do 600 zł + freebet 20 zł w Fortunie!
Załóż konto -> KLIK!
Kod bonusowy: TYPERIA

Lubisz konkursy typerskie z nagrodami? Dołącz do Grupy Typeria!

Bad News Bears – Heroic (13:30)

Pierwsze spotkanie nowego sezonu ESL Pro League. Bad News Bears to amerykański „mix” – trochę już ze sobą grają, ale wciąż nie mogą znaleźć organizacji. Też nie jest tak, że nikt ich nie chce pod swoje skrzydła, tylko po prostu żądają sporych pieniędzy, gdy zwyczajnie nie są tego warci. Mieli kilka okazji na międzynarodowej scenie, np. podczas play-inów w Kolonii, ale nie pokazali niczego ciekawego (ostatnie miejsce, przegrali łatwiutko 2:0 z przeciętniakami z LDLC). Do tego odszedł od nich ptr, czyli snajper, lider i prowadzący w jednym, którego zastąpi tu junior. Umiejętnościowo wyjdzie im to na dobre, za to uderzy we wszystko inne. Jak dla mnie Bad News Bears to pewniak do zajęcia ostatniego miejsca w grupie A, i daje im maksymalnie jedną mapę do ugrania podczas całego 14 sezonu ESL Pro League. I to raczej nie nastąpi z Heroic. Pewne 2:0 dla Duńczyków.

Bad News Bears – Heroic typy:
Heroic 2:0, kurs 1.55

 

Vitality – ENCE (16:45)

Tu już nie jestem taki pewny siebie. Vitality strasznie spuściło z tonu przed player break, ale myślę, że właśnie potrzebowali tej przerwy i dzięki niej powrócą na salony. Potrzebowali po prostu czasu na wtłoczenie Kyojina i odpowiedni podział ról w nowej rzeczywistości. Zywoo przecież też nie będzie wiecznie w kryzysie. Na przetarcie zmierzą się z ENCE z dwoma Polakami na pokładzie. ENCE na papierze ma świetny skład z niesamowicie skillowymi zawodnikami, ale ich forma to jedna wielka sinusoida. Są strasznie nierówni, bardzo elektryczni w swojej grze, przez co zwyczajnie nie nadają się do gry w obronie. Mówimy tu o drużynie, która potrafiła przegrać 16:0 z HAVU z trenerem na dust2! Zapewne powalczą z Vitality, ale górą ostatecznie będą Francuzi.

Vitality – ENCE typy:
wygra Vitality, kurs 1.57

Postaw ten kupon w Fortunie i odbierz zwrot stawki do 600 zł + freebet 20 zł w Fortunie!
Załóż konto -> KLIK!
Kod bonusowy: TYPERIA

ZYSK/STRATA: +57 zł