Gotowe kupony #10 | 14 stycznia

Ostatni Gotowy Kupon z NBA nie należał do zbyt udanych, ale ciężko w ogóle myśleć o jakimkolwiek zwycięstwie gdy Phoenix Suns rzuca 4 na 27 zza łuku! Do tego koronawirus zaczyna szaleć wśród zawodników, przez co spora mamy absencji, czy przekładanych meczy. Dlatego też myślę, że to najlepszy moment, żeby przyjrzeć się zakładom na zawodnikom, czyli tzw. „player bets”, bądź „player props”.

ZAŁÓŻ KONTO W BETFAN Z KODEM „TYPERIA” I ODBIERZ ZWROT STAWKI DO 100 ZŁ, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU!

Detroit Pistons – Milwaukee Bucks
typ: Jerami Grant 20+ punktów ✅
kurs 1.49 

Zakład na co najmniej 20 punktów zdobytych przez Jeramiego Granta jest niczym kura znosząca złote jaja. 26-letni koszykarz, po świetnym sezonie w Denver Nuggets, podpisał sowity kontrakt z Detroit Pistons (3 lata/60 mln dolarów!) i już zdążył zaskarbić sobie sympatię każdego kibica Tłoków. Rzuca średnio 25.1 pkt na mecz, ponieważ ma średnio 20 prób na spotkanie i tylko raz nie przekroczył tego magicznego progu 20 punktów, a było to w pierwszym meczu sezonu! Z Milwaukee grał już dwukrotnie, gdzie zdobywał 34 oraz 24 oczka.

__________________

Charlotte Hornets – Dallas Mavericks
typ: LaMelo Ball 7+ zbiórek ✅
kurs 1.51

LaMelo z każdym meczem nabiera coraz większej pewności siebie, już po 11 spotkaniach zdążył zupełnie przyćmić swojego starszego brata. Przeciw Atlancie Hawks został najmłodszym zawodnikiem, któremu udało się zaliczyć triple-double! W styczniu może cieszyć się już pełnym zaufaniem trenera Borrego, bowiem spędza po 30 minut na parkiecie. Stał się również bardzo asertywnym zbieraczem pod koszem, w ostatnich pięciu grach miał kolejno: 14, 12, 10, 8, 7 zbiórek! Dzisiaj pierwszy swój mecz rozegra też Kristaps Porzingis. Łotysz spodziewam się, że trochę pocegli i będzie sporo okazji dla LaMelo pod swoją tablicą.

__________________

LA Clippers – New Orleans Pelicans
typ: B. Ingram powyżej 34.5 pkt+zb+as ⛔
kurs 1.80 

Ze składu Pelikanów wypadają Lonzo Ball oraz Eric Bledsoe, czyli dwaj, zaraz obok Ingrama, najczęściej przebywający zawodnicy przy piłce. Ich minuty będą musieli przejąć niedoświadczeni rookies, jak Kira Lewis Jr., czy Nickeil Alexander-Walker. Występ JJ Reddicka wciąż stoi pod znakiem zapytania, tak więc Brandom Ingram będzie musiał dwoić się i troić dzisiaj na parkiecie. Ingram w tym sezonie ma średnio 24 punkty, 7.1 zbiórek i 5.8 asyst. Zakład powinien wejść dość łatwo, o ile nie będzie to blowout i Brandon zdoła zagrać choćby 30 minut.

__________________

Bukmacher: BETFAN
Promocja dla czytelników Typeria.pl:

ZAŁÓŻ W BETFAN KONTO Z KODEM „TYPERIA” I ODBIERZ ZWROT STAWKI DO 100 ZŁ, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU! 

ZYSK/STRATA: -50 PLN