Gotowe Kupony: dubel na mecze 2. rundy kwalifikacji do Ligi Konferencji!

W czwartek, 21 lipca, zaczynając od godziny 14:00 rozegranych zostanie aż 47 spotkań w ramach kwalifikacji do drugiej edycji Ligi Konferencji. Od takiego przybytku to i głowa rozboli! Śpieszę więc z pomocą – na tapet wlatuje dubel z kursem 2.63, w którym weźmie udział również polska drużyna. Gramy w Fuksiarzu! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł na swój pierwszy kupon + dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport z najlepszymi sportowymi kanałami! Nie trafisz pierwszego kuponu? Otrzymasz zwrot połowy stawki, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez obrotu!

Zakład bez ryzyka 500 zł w Fuksiarzu:
Wypłata zwrotu bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!

FK Liepaja – Young Boys (16:00)

Czteroletnia dominacja Young Boys na szwajcarskim podwórku dobiegła wreszcie końca. Zeszły sezon skończyli oni na dopiero trzeciej pozycji, tracąc przy tym aż 16 punktów do lidera, FC Zurich. Żółto-czarni zdaje się, że postanowili jednak ekspresowo wrócić na szczyt, bo w już pierwszej kolejce nowego sezonu rozgromili 4-0 zeszłorocznych mistrzów! Teraz piłkarze Young Boys jadą na Łotwę, gdzie zmierzą się z FK Liepaja. Łotysze w poprzedniej fazie mieli multum problemów z ograniem kosowskiej drużyny Gjilani, a awans zapewnili sobie dopiero w rewanżu głównie dzięki dwóm rzutom karnym. Spotkanie to powinno być wyłącznie formalnością i nie widzę tu innej opcji niż pewna wygrana gości. Gram więc ze spokojną głową zakład handicap na najlepszą ofensywę w całej Szwajcarii.

FK Liepaja – Young Boys typy:
2 (-1.5), kurs 1.52

Raków – Astana (21:00)

Kursy na wygraną Rakowa w tym meczu poleciały na łeb na szyję, gdyż drużyna z Kazachstanu ma ogromny problem z dotarciem do Polski. Odwołano oficjalną konferencję oraz otwarty trening FC Astany; sami Kazachowie zaś mają w Częstochowie pojawić się dopiero na kilka godzin przed meczem. Raków w poprzedniej edycji kwalifikacji radził sobie wyśmienicie, co było głównie możliwe dzięki ich prawie nieskazitelnej grze w obronie. Zwycięskiego planu na europejskie puchary się nie zmienia, a że Kazachowie nie będą optymalnie przygotowani do tego meczu, to liczę na zachowanie czystego konta przez Kovacevicia. Gram jednak bezpieczniej brak BTS-a, bo Raków też nie grzeszy skutecznością z przodu.

Raków Częstochowa – FC Astana typy:
obie NIE strzelą, kurs 1.73

Postaw ten kupon w Fuksiarzu i odbierz zwrot do 500 zł z wypłatą bez konieczności obrotu!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!