Gotowe Kupony: dubel na potrojenie stawki na trzeci dzień IEM Cologne!

Przed nami trzeci dzień zmagań CS:GO w Kolonii. W sobotę, 9 lipca, poznamy kolejnych szczęśliwców, którzy wystąpią w arenie, ale także tych, którzy definitywnie pożegnają się z turniejem. Gramy w Fuksiarzu! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł na swój pierwszy kupon + dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport z najlepszymi sportowymi kanałami! Nie trafisz pierwszego kuponu? Otrzymasz zwrot połowy stawki, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez obrotu!

Zakład bez ryzyka 500 zł w Fuksiarzu:
Wypłata zwrotu bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!

Cloud9 – Astralis (16:00)

Astralis zdaje się z każdym dniem IEM Cologne wyglądać coraz lepiej. Problem jednak w tym, że zaczęli oni z bardzo niskiego pułapu, bo od przegranej 16-6 z 00Nation. Potem wygrali z Complexity oraz z BIG, aby zakwalifikować się do głównego turnieju. W tej fazie zaś ograli 2-0 Furię i są już o krok od awansu do play-offów. Te trzy zwycięstwa wyglądają niby imponująco, ale czy aby na pewno tak jest? Complexity ogrywają wszyscy (10 przegranych z rzędu), z BIG wygrali rzutem na taśmę (syrsoN po raz kolejny zawiódł ogromnie na LANie), a FURIA jest w największym dołku od powstania tego składu. Teraz dopiero Duńczycy trafiają na drużynę będącą na fali wznoszącej, która dwa tygodnie temu rozprawiła się z nimi jak z dziećmi podczas turnieju Roobet Cup (16-7, 16-7). Liczę na powtórkę z rozrywki i szybką wygraną Cloud9 nad Astralis.

Cloud9 – Astralis typy:
Cloud9 wygra, kurs 1.42

Vitality – MOUZ (19:00)

Nowa odsłona Vitality miała regularnie walczyć o najważniejsze trofea, a zamiast tego od pół roku ma ogromne problemy z awansowaniem do fazy playoff. Nie inaczej jest w Kolonii, gdzie już dwukrotnie zostali oni ośmieszeni przez Movistar Riders. Nie wiem jak przygotowuje ich zonic i jak prowadzi apex, że dwukrotnie przegrywają z Hiszpanami swój map pick 16-4! Poza tym ledwo wygrali ze Sprout oraz z ENCE (za co powinni wysłać upominek hadesowi). Te rezultaty są zupełnym przeciwieństwem tego, co prezentują ich sobotni rywale, którzy w Kolonii zdołali już wyeliminować Heroic, czy też urwać mapę Na’Vi. Temu samemu Na’Vi, które następnego dnia przejechało się jak walec po zespole NiP, pozwalając im tylko na zdobycie 10 rund! Według mnie kursy na to spotkanie powinny być odwrotnie ustawione – wygrana MOUZ po 2.25 to świetny value bet.

Vitality – MOUZ typy:
MOUZ wygra, kurs 2.25

Postaw ten kupon w Fuksiarzu i odbierz zwrot do 500 zł z wypłatą bez konieczności obrotu!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!