Gotowe Kupony: dubel z kursem 2.22 na Premier League!

W spotkaniach kluczowych w walce o utrzymanie w Premier League Burnley podejmie u siebie Newcastle, a Leeds zagra na wyjeździe z Brentford. Który z zespołów ostatecznie pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej? Gramy w Fuksiarzu! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł na swój pierwszy kupon + dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport z najlepszymi sportowymi kanałami! Nie trafisz pierwszego kuponu? Otrzymasz zwrot połowy stawki, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez obrotu!

Zakład bez ryzyka 500 zł w Fuksiarzu:
Wypłata zwrotu bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!

Brentford – Leeds (17:00)

Leeds cały czas ma realne szanse na utrzymanie, jednak nie są w pełni zależni od siebie. Do zwycięstwa potrzebują po prostu lepszego rezultatu od Burnley, co oczywiście nie jest niemożliwe, szczególnie w najlepszej lidze świata. Brentford zrobiło w tym sezonie swoje i utrzymało się już dawno w lidze, klub w którym przewodzą Duńscy zawodnicy świetnie odnalazł się w pierwszoligowych realiach. Sympatyków futbolu może też cieszyć wielki powrót Christiana Eriksena, który wrócił już na dobre do gry w piłkę. Biorąc pod uwagę, że Leeds nie ma już nic do stracenia, spodziewam się 100 procentowej walki z ich strony. Myślę, że najciekawsze będzie nas czekało w drugiej odsłonie tego meczu. Pierwszy proponowany dzisiaj typ to zatem gol gości w 2. połowie.

Brentford – Leeds typy:
gol Leeds w 2. poł, kurs 1.63

Burnley – Newcastle (17:00)

Burnley zrobiło swoje w ostatniej kolejce i zdobyło arcyważny punkt z lepszym na papierze zespołem Aston Villi. Faktem jest, że gospodarze są już w pełni zależni od siebie i 3 punkty zainkasowane w dzisiejszym meczu – definitywnie wyślą Leeds do Championship.
Newcastle pokazało już w rywalizacji z Arsenalem, że nie potrzebuje wielkiej motywacji, by wypunktować bardziej zdeterminowanego rywala. Sroki na wyjazdach to jednak zupełnie inna drużyna, a rywal gra nie tylko o utrzymanie, ale też o ogromne pieniądze. Bez większej kombinacji – wierzę, że Burnley nie przegra tego meczu, a kurs świetnie się sprawdzi jako uzupełnienie pierwszej propozycji.

Burnley – Newcastle typy:
1X, kurs 1.36

Postaw ten kupon w Fuksiarzu i odbierz zwrot do 500 zł z wypłatą bez konieczności obrotu!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!