Gotowe Kupony: dubel na turniej BLAST Premier Fall!

Gotowe Kupony we wrześniu to: 1 ✅, 3 ⛔, -53 zł. Nie jest najlepiej, ale zawsze może być jeszcze gorzej. Kupon na piątek, 17 września, gram w STS, gdzie czeka na Was ekskluzywna promocja powitalna STS i Typeria.pl! Załóż konto wpisując przy rejestracji kod TYPERIA i odbierz powiększony do 230 zł zakład bez ryzyka + 1200 zł w bonusie od pierwszej wpłaty, a także darmowy zakład 29 zł w prezencie! Sprawdź szczegóły promocji.

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby
otrzymać:
 ̶2̶0̶0̶ 230 zł zakład bez ryzyka + 1200 zł bonus od wpłaty +
29 zł darmowy zakład!

Lubisz konkursy typerskie z nagrodami? Dołącz do Grupy Typeria!

Vitality – Astralis (16:30)

Do przewidzenia było, że Vitality prędzej, czy później powróci do czołówki światowego Counter Strike’a, wszak mają w składzie drugiego najlepszego gracza na świecie, ale nie sądziłem, że nastąpi to tak szybko. A tu mało by brakowało, a wygraliby 14 sezon ESL Pro League. W finale ulegli Na’Vi 3:2 po niezwykle wyrównanym starciu. Teraz podczas rozgrywek BLAST Premier Fall znajdują się w grupie A, którą dzielą razem z Evil Geniuses, Astralis i Liquid. Są więc zdecydowanym faworytem do wygrania całej grupy i potwierdzili to we wczorajszym meczu z Liquid. W drugiej fazie zmierzą się z Astralis, które wygrało 2:0 z Evil Geniuses, ale to akurat żaden wyczyn. O tym więcej będzie niżej.

Vitality – Astralis typy:
Vitality wygra, kurs 1.45

Liquid – Evil Geniuses (19:30)

Evil Geniuses non stop mają pod górkę. Podczas rozgrywek ESL Pro League nie mógł wystąpić stanislaw, którego zabraknie również podczas tego turnieju. Ale jakby tego było mało, to tutaj nie zobaczymy również Brehze’go. Czołowego zawodnika amerykańskiej drużyny zastępuje SPELLAN, który nadaje się co najwyżej na tier2. I to było widać wczoraj w meczu z Astralis, gdzie zdobył tylko 22 fragi przez 53 rundy. Jeszcze gorzej będzie przeciw Team Liquid, bo to drużyna o dużo większej sile rażenia niż Astralis. Powinniśmy być świadkami łatwego zwycięstwa Team Liquid.

Liquid – Evil Geniusestypy:
Liquid wygra 2:0, kurs 1.42

Postaw ten kupon w STS i odbierz:
 ̶2̶0̶0̶ 230 zł zakład bez ryzyka + 1200 zł bonus od wpłaty +
29 zł darmowy zakład!
Załóż konto -> KLIK!
Kod bonusowy: TYPERIA