Gotowe Kupony: Czas na fazę play-off IEM Cologne!

Pierwszy turniej LAN-owy w CS:GO od prawie półtora roku, czyli Intel Extreme Masters w Kolonii, właśnie wkracza w fazę play-off. W piątek, 16 lipca, rozegrane zostaną dwa mecze ćwierćfinałowe i to właśnie z tych dwóch spotkań postaram się sklecić jakiś ciekawy kupon. Zwłaszcza że w BETFAN do końca IEM Cologne obowiązuje dość ciekawa promocja – stawiasz dwa zakłady na esport za 49 zł, a jeden, o wartości postawionych kuponów, otrzymujesz GRATIS! Możesz otrzymać nawet pięć takich freebetów do końca rozgrywek IEM Cologne (17.08)! Gramy w Betfan – jeśli jeszcze nie masz tam konta, możesz odebrać zakład bez ryzyka do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon + freebet 50 zł na start w prezencie! Sprawdź szczegóły promocji.

Odbierz cashback do 600 zł + freebet 50 zł na start w Betfan!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA

Lubisz konkursy typerskie z nagrodami? Dołącz do Grupy Typeria!

 

Virtus Pro – Astralis (16:00)

Pierwszy ćwierćfinał, to pojedynek dwóch ekip, których raczej mało kto spodziewał się w tym miejscu. Wiadomo – zarówno Virtus Pro, jak i Astralis, to niezwykle doświadczone i utytułowane drużyny, ale poziom jakim popisywały się obydwa te zespoły przed IEM Cologne zakrawał o pomstę do nieba. Gracze Virtus Pro przecież dopiero co zajęli ostatnie miejsce (ex-aequo z Akumą) w Starladder CIS RMR, przez co najprawdopodobniej nie zobaczymy ich na majorze! Duńczycy z Astralis zaś męczyli się okrutnie podczas rozgrywek IEM Summer, gdzie wygrali tylko z Extra Salt, zadowalając się tym samym miejscem 9-12.

A tu nagle wystarczył pierwszy turniej lanowy i już ćwierćfinał. Gdy przyjrzymy się jednak drodze, jaką przeszły obydwie ekipy, żeby do niego dotrzeć, to jest to różnica jak między niebem a ziemią. Virtus Pro zwyczajnie nie powinno tutaj już być. Przegrali bowiem mecz otwarcia z BIG 2-0, a potem obronili 5 punktów meczowych ze słabiutkim Complexity! W tym samym czasie Astralis ograło FaZe Clan i Heroic bez straty mapy. Duńczycy powoli zdają się odnajdywać w nowym sposobie gry po odejściu dev1ce’a i wyglądają naprawdę przyzwoicie w Kolonii. Potwierdzili to w meczu z NaVi (czyli nr 2 na świecie), którym urwali nawet mapę. Astralis to po prostu dużo solidniejsza drużyna, a do tego przemawia za nimi ogrom doświadczenia LANowego. Na nich!

Virtus Pro – Astralis typy:
Astralis wygra, kurs 1,78 ✅

Gambit – FaZe Clan (19:15)

Gambit to aktualnie niekwestionowany numer jeden na scenie Counter Strike’a. Mówimy jednak o dość specyficznych okolicznościach, w których przez półtora roku z powodu pandemii wszyscy grali w komfortowych dla siebie otoczeniach. Tymczasem turnieje LANowe rządzą się swoimi prawami, co po raz kolejny tylko potwierdziło się właśnie w Kolonii. Skutkiem czego najmocniejsza drużyna na świecie wcale nie wygląda na takiego mocarza jakim go malują…

Zagraj dwa kupony na esport i odbierz freebet 49 PLN!

Zawodnicy Gambit to oczywiście niezwykle utalentowani strzelcy, ale ich młody wiek i niedoświadczenie z nim związane daje się mocno w Kolonii we znaki. Drużyny, które wcześniej mogły tylko pomarzyć o zdobyciu z nimi chociażby mapy (to o was mowa G2!), nagle wygrywają całe BO3. W tych pięknych okolicznościach przyrody świetnie za to czują się csowe wygi z FaZe Clan. Po przegranej w meczu otwarcia z Astralis ograli kolejno: Spirit, Vitality oraz Heroic. Z każdym kolejnym spotkaniem drużyna pod wodzą karrigana wygląda coraz lepiej i myślę, że mają spore szanse na ugranie dobrego wyniku z Gambit. Jak nie na LANie, to kiedy? G2 Esports się udało, czemu więc nie miałoby się udać zawodnikom FaZe Clan? Zwłaszcza gdy Gambici w Kolonii tracili przynajmniej jedną mapę w każdym meczu (2-1 z NiP i mousesports i 1-2 z G2).

Gambit – FaZe Clan typy:
FaZe Clan +1.5, kurs 1,66 ✅

Postaw ten kupon w Betfan i odbierz cashback do 600 zł, jeśli go nie trafisz!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA