Gotowe Kupony: kurs 2.62 na ćwierćfinały IEM Dallas!

Turniej IEM Dallas wkracza w decydującą fazę rozgrywek. W grze pozostało już tylko sześć drużyn, z czego kolejne dwie już w piątkowy wieczór pożegnają się ze stanem Teksas. W tym wpisie postaram się wytypować tychże nieszczęśników i upchać ich w kupon. Gramy w Fuksiarzu! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł na swój pierwszy kupon + dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport z najlepszymi sportowymi kanałami! Nie trafisz pierwszego kuponu? Otrzymasz zwrot połowy stawki, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez obrotu!

Zakład bez ryzyka 500 zł w Fuksiarzu:
Wypłata zwrotu bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!

G2 Esports – Furia (20:00)

Ogromne pieniądze zainwestowane w skład G2 na razie nie przynoszą żadnych rezultatów. Taktycznie jest słabo, chemii w grze też niewiele, a co najgorsza NiKo przeżywa swój największy kryzys od lat. Trzeba jednak przyznać, że podczas IEM Dallas widać wreszcie jakiś postęp. Ograli Vitality, Astralis, z ENCE przegrali dwukrotnie 16:14. Prawdziwy sprawdzian czeka ich natomiast z Brazylijczykami, którzy swoją nieprzewidywalnością mogą mocno namieszać w ich planach na ten mecz. Z tego też powodu ciężko wytypować tu zwycięzcę, dlatego proponuję pochylić się nad zakładem na over 2.5 map. Vertigo bowiem dość łatwo powinno paść łupem Furii (pokonali już w Dallas Cloud 9 i BIG), a inferno G2 (100% winrate, 8/8 w ostatnich 3 miesiącach). W tym roku te dwie drużyny grały ze sobą dwukrotnie i zawsze mecz rozstrzygał się dopiero na 3 mapie.

G2 Esports – Furia typy:
over 2.5, kurs 1.90

FaZe Clan – Cloud9 (23:30)

FaZe Clan to aktualnie najlepsza drużyna na świecie i wpadka z ENCE nie zmienia absolutnie nic w tej kwestii. Myślę nawet, że ta przegrana tylko ich rozjuszy i na playoffy w Dallas wrócą ze zdwojoną siłą. Biada tym, co staną na ich drodze po czwarty tytuł z rzędu. Nadchodzący mecz ćwierćfinałowy z Cloud9 będzie tylko szybką formalnością. Rosjanie (i Kazach) na turniejach LAN są wyłącznie marnym cieniem drużyny, która tak długo dominowała erę online. Wygrane z fatalnym Liquid i NiP bez swojego głównego prowadzącego niewiele znaczą. Gdy Cloud9 mierzyli się z kimś poważnym (z Furią), to szybko zostali odprawieni z kwitkiem (16:9, 16:13). Nie ma co tu niepotrzebnie się rozpisywać – kurs 1.38 na FaZe biorę z pocałowaniem ręki.

FaZe – Cloud9 typy:
1, kurs 1.38

Postaw ten kupon w Fuksiarzu i odbierz zwrot do 500 zł z wypłatą bez konieczności obrotu!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!