Gotowe Kupony: dubel CS:GO na ostatni dzień czerwca!

Ostatni dzień czerwca to jednocześnie ostatni dzień zmagań w turnieju Roobet Cup. Nie są to jednak jedyne rozgrywki, które odbędą się w ten czwartek. Czy miłym akcentem uda się nam zakończyć ten upalny miesiąc? Gramy w Fuksiarzu! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł na swój pierwszy kupon + dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport z najlepszymi sportowymi kanałami! Nie trafisz pierwszego kuponu? Otrzymasz zwrot połowy stawki, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez obrotu!

Zakład bez ryzyka 500 zł w Fuksiarzu:
Wypłata zwrotu bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!

Bad News Eagles – Finest (15:00)

Zawodnicy Bad News Eagles powrócili wreszcie do pracy po zasłużonej przerwie po Majorze w Antwerpii. Od tego czasu zdołali już zagrać łącznie sześć spotkań BO3 z całkiem przyzwoitym rezultatem. Kosowian cały czas trapią te same bolączki, czyli głównie problemy z dyscypliną w grze, ale ich fantastyczny aim wciąż w zupełności wystarcza, by dominować tier2. W samym tym tygodniu udało im się bowiem ograć takie drużyny jak forZe czy ECSTATIC. Nie powinni więc mieć większych problemów z pokonaniem Finest, którzy nie dość, że są trochę niżej w hierarchii niż w/w drużyny, to jeszcze mają niemal identyczny map pool co BNE. Ancient raczej łatwo padnie łupem Kosowian, a Finest będą musieli wyciągnąć coś ekstra z rękawa, aby sprawić tu niespodziankę.

Bad News Eagles – Finest typy:
BNE wygra, kurs 1.72

BIG – FaZe (19:00)

Wreszcie dotarliśmy do finiszu rozgrywek Roobet Cup. Po drodze mieliśmy całą masę niespodzianek, a z pewnością jedną z większych jest obecność BIG w finale. Raczej mało kto obstawiał, że Niemcy zajdą tak daleko, a ci w ogólnym rozrachunku byli chyba najbardziej solidną ekipą tego turnieju, nawet pomimo sporych problemów kadrowych. BIG wygrali tu z Entropiq, Eternal Fire, Cloud9, ale także z ich finałowym rywalem – FaZe! Tabsen zdaje się, że uwielbia pojedynki z karriganem, gdyż był to już drugi raz w tym roku kiedy był górą nad Duńczykiem. Jest zatem spora szansa, że zrobi to trzeci raz, zwłaszcza że FaZe nie wygląda w tym turnieju jakoś szczególnie groźnie. Liderzy światowego rankingu ewidentnie nie chcą odsłaniać swoich kart przed nadchodzącym turniejem w Kolonii. Jest to więc idealna szansa dla BIG na wygranie swojego pierwszego turnieju w tym roku.

BIG – FaZe typy:
BIG (+1.5), kurs 1.53

Postaw ten kupon w Fuksiarzu i odbierz zwrot do 500 zł z wypłatą bez konieczności obrotu!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!