Gotowe Kupony: dubel CS:GO po kursie 2.77 na sobotnie mecze Pro League!

Mój kupon na mecze otwarcia w grupie D był o krok od rozliczenia kursu 3.19 na zielono, ale gracze Liquid woleli jednak w niezwykle głupi sposób oddać drugą mapę. Zamierzam dać im jeszcze jedną szansę, gdyż w sobotę grają z najsłabszym zespołem w grupie. Z tej okazji stworzyłem więc dubel z kursem 2.77. Gramy w Fuksiarzu! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł na swój pierwszy kupon + dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport z najlepszymi sportowymi kanałami! Nie trafisz pierwszego kuponu? Otrzymasz zwrot połowy stawki, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez obrotu!

Zakład bez ryzyka 500 zł w Fuksiarzu:
Wypłata zwrotu bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!

Team Liquid – Eternal Fire (16:00)

Nie trudno było przewidzieć, że turecki „superteam” będzie miał spore problemy z rywalizacją z czołowymi zespołami światowego Counter Strike’a, ale żeby dostali oni takie lanie od Evil Geniuses, to chyba nikt się nie spodziewał. No jak można przegrać 16-9, 16-4 z największym pośmiewiskiem sceny CS:GO ostatnich miesięcy? To nawet gracze Liquid, nie będący w jakiejś mega formie, ograli EG bez najmniejszych problemów mniej niż 24 godziny wcześniej. Myślę, że Turcy już się nie podniosą mentalnie po tej haniebnej porażce, dzięki czemu 2-0 Liquid powinno być wyłącznie formalnością.

Team Liquid – Eternal Fire typy:
Liquid wygra 2:0, kurs 1.95

Cloud9 – FURIA (19:30)

Furii udało się wygrać dwa pierwsze mecze, aczkolwiek cały czas ciężko się ogląda ich grę. Tak jakby zupełnie przespali te 2 miesiące przerwy po IEM Cologne. Śmiem twierdzić, że gdyby nie KSCERATO to FURIA byłaby zwykłym przeciętniakiem, mającym problem z załapaniem się do top15. Saffee miał być rozwiązaniem problemów ze snajperem, a chłop jest tylko tłem na serwerze. Drop regularnie zamyka tabelę. Po yuurih z 2020 roku ślad zaginął. Nie wiem, jakim sposobem Brazylijczycy mieliby się niby postawić tak solidnie grającym zawodnikom Cloud9. Drużynie, która wiele wskazuje na to, że zakończy fazę grupową z kompletem punktów.

Cloud9 – FURIA typy:
Cloud9 wygra, kurs 1.42

Postaw ten kupon w Fuksiarzu i odbierz zwrot do 500 zł z wypłatą bez konieczności obrotu!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!