Gotowe Kupony: dubel CS:GO z kursem 2.93 na czwartek!

Rozgrywki Counter Strike: Global Offensive praktycznie każdego dnia raczą nas rozmaitymi turniejami. Do wyboru, do koloru! W czwartek, 23 czerwca, ponownie skupię się na meczach Roobet Cup 2022 oraz REPUBLEAGUE Season 3. Gramy w Fuksiarzu! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł na swój pierwszy kupon + dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport z najlepszymi sportowymi kanałami! Nie trafisz pierwszego kuponu? Otrzymasz zwrot połowy stawki, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez obrotu!

Zakład bez ryzyka 500 zł w Fuksiarzu:
Wypłata zwrotu bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!

SINNERS – fnatic (16:00)

Trzeba przyznać, że nowy skład fnatic zapowiada się naprawdę bardzo interesująco. Za nimi już pierwsze koty za płoty, gdyż mieli już okazję zaprezentować się widowni podczas rozgrywek Pinnacle Cup Championship. Tam, co prawda, zajęli dopiero 5-6 miejsce na 8 drużyn, ale grali z naprawdę mocnymi drużynami, którym wcale nie odstawali. Fnatic udało się nawet wygrać BO1 z Heroic, czy też urwać mapę BIG! Wtedy jeszcze nie znaliśmy piątego gracza, którym ostatecznie został HEAP. Były zawodnik Dignitas zadebiutował właśnie w REPUBLEAGUE, gdzie w pierwszej rundzie on i jego koledzy rozgromili drużynę Into The Breach. Spodziewam się podobnego pogromu w drugim spotkaniu, ponieważ Sinners bez Neofraga(za którego cały czas gra trener Tomkejs) są tylko zwykłym średniakiem. Przewiduję więc szybkie 2:0 dla fnatic.

SINNERS – Fnatic typy:
fnatic (-1,5), kurs 1.95

Imperial – MOUZ (19:00)

Przenosimy się do turnieju Roobet Cup. O drużynie Imperial pisałem trochę we wczorajszym wpisie, który znajdziecie TU. Byłem wtedy dość pewny zwycięstwa ForZe – i nie myliłem się! Rosjanie wygrali to spotkanie 2-0 (22-18, 16-7) i kurs 1.60 wszedł jak w masło. Nie zmieniam więc zwycięskiego składu i po raz kolejny gram przeciwko Brazylijczykom z Imperial. Major w ich wykonaniu to był zwyczajny fart i to właśnie przez te ostatnie tygodnie widzimy ich faktyczny poziom gry. Jeśli takie legendy jak Fallen czy Fer nie dają sobie rady z Enterprise i ForZe, to tym bardziej nie daje im większych szans w starciu z MOUZ. Nawet z tym obecnym MOUZ, które ma masę problemów i radzi sobie dość przeciętnie. Jest to bowiem wciąż drużyna z półki wyżej niż Imperial. Wygrana MOUZ to idealny typ na podbicie kursu.

Imperial – MOUZ typy:
MOUZ wygra, kurs 1.50

Postaw ten kupon w Fuksiarzu i odbierz zwrot do 500 zł z wypłatą bez konieczności obrotu!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!