Gotowe Kupony: dubel CS:GO na podwojenie stawki!

Kolejny dzień, kolejny kupon AKO na rozgrywki Counter Strike: Global Offensive. W tym wpisie skupię się na dwóch wieczornych spotkaniach Roobet Cup 2022. Gramy w Fuksiarzu! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł na swój pierwszy kupon + dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport z najlepszymi sportowymi kanałami! Nie trafisz pierwszego kuponu? Otrzymasz zwrot połowy stawki, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez obrotu!

Zakład bez ryzyka 500 zł w Fuksiarzu:
Wypłata zwrotu bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!

ENCE – MOUZ (19:00)

Spotkanie pomiędzy zwycięzcami swoich meczy otwarcia w grupie C Roobet Cup 2022. Zawodnicy MOUZ bezproblemowo ograli Brazylijczyków z Imperial 2:0 (16-11, 16-7). Gracze ENCE natomiast mieli dość spore problemy z pokonaniem Eternal Fire, czyli tureckim superteamem z Xantaresem i woxiciem w składzie. Potwierdziły się słowa Snappiego z podcastu HLTV, w którym nie skrywał, że Roobet Cup potraktują bardzo po macoszemu, gdyż ostatnimi czasy nie mają nawet chwili wolnego, żeby potrenować. Dopiero co byli w Ameryce, parę dni później grali w Szwecji, a za niedługo arcyważny turniej w Kolonii. Szczególnie słabo ENCE wygląda teraz po stronie CT, co myślę wykorzystają gracze MOUZ, którym zapewne uda się tu zgarnąć mapę. Takowy też zakład polecam na ten mecz.

ENCE – MOUZ typy:
MOUZ (+1,5), kurs 1.48

forZe – 9z (19:00)

Kolejny pojedynek zwycięzców w Roobet Cup, tym razem w grupie D. Tutaj jednak mamy dwóch sporych underdogów, którym udało się dość niespodziewanie pokonać wyżej notowane drużyny w pierwszej rundzie. ForZe pokonali nową odsłonę Outsiders po wymianie dwóch graczy wynikiem 2-1, ale to zupełnie wymięka przy tym, czego dokonali zawodnicy 9z. Najniżej notowana drużyna tego turnieju bowiem ograła w świetnym stylu 2-0 najlepszą drużynę obu Ameryk – FURIĘ. A dopiero co 9z wymieniło Lukena na 17-letniego nqz, dla którego był to nie tylko debiut w 9z, ale także na poważnej scenie Counter Strike’a! Jeśli 9z udało się ograć 7. drużynę światowego rankingu, to tym bardziej stać ich na ugranie mapy z forZe. Zwłaszcza gdy dla forZe będzie to czwarty mecz BO3 w przeciągu 24h!

forZe – 9z typy:
9z (+1,5), kurs 1.57

Postaw ten kupon w Fuksiarzu i odbierz zwrot do 500 zł z wypłatą bez konieczności obrotu!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!