Gotowe Kupony: dubel na podwojenie na kwalifikacje IEM Fall!

Bilans moich wrześniowych Gotowych Kuponów: 1 ✅, 1 ⛔, +47 zł. Szkoda zwłaszcza tej sobotniej taśmy, gdzie jeden mecz dzielił nas od ustrzelenia kuponu z kursem 7.07. Kupon na wtorek, 14 września, gram w STS, gdzie czeka na Was ekskluzywna promocja powitalna STS i Typeria.pl! Załóż konto wpisując przy rejestracji kod TYPERIA i odbierz powiększony do 230 zł zakład bez ryzyka + 1200 zł w bonusie od pierwszej wpłaty, a także darmowy zakład 29 zł w prezencie! Sprawdź szczegóły promocji.

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby
otrzymać:
 ̶2̶0̶0̶ 230 zł zakład bez ryzyka + 1200 zł bonus od wpłaty +
29 zł darmowy zakład!

Lubisz konkursy typerskie z nagrodami? Dołącz do Grupy Typeria!

AURA – ENCE (20:45)

Obydwie dzisiejsze propozycje znajdują się pod zakładką IEM Fall – kwalifikacje. Można by rzec, że za graczami ENCE bardzo udany turniej, bo przecież dotarli do ćwierćfinału czternastego sezonu ESL Pro League, w którym odpadli dopiero z późniejszym zwycięzcą całej edycji. Szkoda jednak, że przegrali ten ćwierćfinał w tak fatalnym stylu, przegrywając swojego map picka do 2, a drugą mapę do 5. Pojedynek ze szwedzkim mixem pełnym no-name’ów, występującym pod nazwą AURA, będzie więc ich pierwszym oficjalnym spotkaniem po tamtej dotkliwej porażce. Chłopakom z AURA już zaczynam współczuć, bo posłużą po prostu za worek bokserski dla graczy ENCE.

AURA – ENCE typy:
ENCE 2:0, kurs 1.52⛔

Endpoint – SAW (20:45)

Kunktatorstwo, jakie uprawia zdecydowana większość drużyn, gdy rozchodzi się zmianę personalną w składzie przyprawia mnie o białą gorączkę. Zwłaszcza gdy drużyna ta przestała odnosić jakiekolwiek sukcesy i gdy już na pierwszy rzut oka widać, że nie ma w niej za wiele potencjału na dalszy rozwój. Świetnym tego przykładem jest SAW, które jeszcze rok temu próbowało rywalizować z najlepszymi, a od dłuższego momentu nie daje sobie rady nawet w tier3. Tę drużynę można było bardzo łatwo wyleczyć, bo brakowało im snajpera z prawdziwego zdarzenia, a za darmo do wzięcia był SunPayus. Zwlekali, zwlekali, aż w końcu Movistar Riders im go podebrało i SAW musiało sięgnąć po młokosa z FTW. Może będą z niego ludzie, ale za nim 3 mecze w nowych barwach z bardzo słabiutkimi rywalami i za każdym razem był na samym dole tabeli. Endpoint to stare wygi, które na pewno wyeksploatują braki w jego grze.

Endpoint – SAW typy:
wygra Endpoint, kurs 1.53✅

Postaw ten kupon w STS i odbierz:
 ̶2̶0̶0̶ 230 zł zakład bez ryzyka + 1200 zł bonus od wpłaty +
29 zł darmowy zakład!
Załóż konto -> KLIK!
Kod bonusowy: TYPERIA