Gotowe Kupony: dubel CS:GO z kursem 2.59 na wtorkowy wieczór!

Nie samą Ligą Mistrzów człowiek żyje. Dla tych, których nie interesują zbytnio najlepsze rozgrywki klubowe na świecie przygotowałem skromny kupon z CSa. Wiem, że ostatnio nie idzie mi najlepiej, ale ta kiepska passa musi się kiedyś skończyć, prawda? Oby to było już dzisiaj! Gramy w Betfan! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 600 zł na swój pierwszy kupon + 60zł Freebet!

Odbierz cashback 600 + freebet 60!
Zarejestruj się -> tutaj!

Kod bonusowy: TYPERIA

 

Movistar Riders – SAW (19:00)

Movistar Riders nareszcie poszli po rozum do głowy i wyrzucili w końcu z drużyny Deathzza. W jego miejsce wskakuje sausol, czyli najlepszy rifler na hiszpańskiej scenie, który nie nazywa się alex. Sausola to powinni już ładnych parę miesięcy temu ściągnąć, ale lepiej późno niż wcale. Jeszcze jak MR znajdą porządnego gracza w miejsce dav1g, to już w ogóle ten skład będzie picuś glancuś. Sausol w swoim debiucie zmierzy się z SAW, czyli największym rywalem Movistar na iberyjskiej scenie. Wierzę, że będzie to udany debiut, gdyż skillowo obecne MR zjada ich prawie w każdym scenariuszu 1v1, no może poza ewjerkzem, który samodzielnie ciągnie ten wózek z napisem SAW. Alex jest jednak na tyle doświadczonym IGL, że spokojnie znajdzie sposób na efektywne wyłączenie go z gry.

Movistar Riders – SAW typy:
wygrana Movistar, kurs 1.69

IKLA – Young Ninjas (19:00)

IKLA (dawniej Esports Club Kijów) to jedno z największych odkryć tier2-3 ostatnich dni. Nasi wschodni sąsiedzi pokonali np. Eternal Fire, HAVU (dwukrotnie), ECSTATIC czy Copenhagen Flames w przeciągu ostatniego tygodnia. Ich świetne wyniki to zasługa głównie Senseia, który jest naprawdę świetnym snajperem. Szkoda tylko, że grał w Akumie… Young Ninjas natomiast po raz kolejny stworzyli naprawdę ciekawy skład złożony ze szwedzkich młodzików. Jak na razie radzą sobie świetnie w szóstym sezonie WePlay Academy (bilans 6-2), chociaż wciąż zdarzają im się niemałe wpadki. Jest to naprawdę solidny zespół, aczkolwiek daleko im jeszcze do równej walki z „poważną” sceną CSa. Stawiam więc na doświadczenie i na to, że Sensei po prostu zje erę na śniadanie.

IKLA – Young Ninjas typy:
wygrana IKLA, kurs 1.53

Postaw ten kupon w Betfan i odbierz cashback 600 + freebet 60!
Zarejestruj się -> tutaj!

Kod bonusowy: TYPERIA