Gotowe Kupony: dubel z kursem 2.10 na Ligę Mistrzów!

Na pierwszy ogień bardzo wyrównana na papierze konfrontacja RB Salzburg z Dinamo Zagrzeb. W drugim meczu zdecydowanie bardziej zauważalna dysproporcja, bowiem Manchester City zagra u siebie z Kopenhagą. Czy uda się trafić pierwszy kupon w październiku? Gramy w Fuksiarzu! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł na swój pierwszy kupon + dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport z najlepszymi sportowymi kanałami! Nie trafisz pierwszego kuponu? Otrzymasz zwrot połowy stawki, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez obrotu!

Zakład bez ryzyka 500 zł w Fuksiarzu:
Wypłata zwrotu bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!

RB Salzburg – Dinamo Zagrzeb (18:45)

Sytuacja w grupie E wciąż jest niejasna i w zasadzie każda z drużyn ma realne szanse na awans. Dinamo w pierwszej kolejce sensacyjnie ograło Chelsea, ale w drugim meczu musiało uznać wyższość faworyzowanego AC Milanu. RB Salzburg zremisował z dwoma najtrudniejszymi przeciwnikami w grupie. Bez wątpienia jutrzejszy mecz może mocno skomplikować sprawę awansu przegranemu. Myślę że czeka nas wyrównana rywalizacja, w której nie powinniśmy narzekać na brak emocji. Pierwszy z proponowanych dzisiaj typów to gol Dinama Zagrzeb.

RB Salzburg – Dinamo Zagrzeb typy:
gol gości, kurs 1.53

 

Manchester City – FC Kopenhaga (21:00)

Trudno znaleźć większą dysproporcje w przedmeczowych kursach w jutrzejszej parze spotkań. Manchester City jest na fali, co idealnie oddał pogrom nad Manchesterem United w lokalnych derbach. The Citizens są na dobrej drodze, by awansować z grupy z 1. miejsca. Zanim tego jednak dokonają, z pewnością będą chcieli zdobyć wiele goli, które tylko to przypieczętują. FC Kopenhaga nie ma zbyt wielu szans czy punktów odniesienia, by powalczyć jutro choćby o remis. Tak dobrze dysponowany zespół Manchesteru jest w stanie wygrać z każdym. Dopełnieniem naszego kuponu będzie gol gospodarzy w obu połowach.

Manchester City – FC Kopenhaga typy:
City gol w obu połowach, kurs 1.37

Postaw ten kupon w Fuksiarzu i odbierz zwrot do 500 zł z wypłatą bez konieczności obrotu!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!