Gotowe Kupony: dubel z kursem 2.22 na La Liga oraz Liga Portugal!

Piąta kolejka hiszpańskiej La Liga oraz szósta kolejka portugalskiej Liga Portugal.
Espanyol podejmie u siebie pogrążoną w kryzysie Sevillę. W drugiej konfrontacji Famalicao spróbuje zaskoczyć faworyzowaną Benficę. Jak poradzą sobie ekipy, które grały kilka dni temu w rozgrywkach Ligi Mistrzów? Gramy w Fuksiarzu! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł na swój pierwszy kupon + dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport z najlepszymi sportowymi kanałami! Nie trafisz pierwszego kuponu? Otrzymasz zwrot połowy stawki, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez obrotu!

Zakład bez ryzyka 500 zł w Fuksiarzu:
Wypłata zwrotu bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!

Espanyol – Sevilla (16:15)

Dni Julena Lopetegui’ego w stolicy Andaluzji wydają się być już policzone. Wątpliwe jest to, by cierpliwość zarządu zniosła kolejne wpadki w lidze czy też w rozgrywkach europejskich. Zanim jednak dojdzie do jakichkolwiek decyzji, czeka nas konfrontacja Espanyolu i Sevilli. Gospodarze są świeżo po niespodziewanym zwycięstwie z Athleticiem w Bilbao, jednak ich gra była daleko od ideału. Papużki mają przede wszystkim ogromne problemy w defensywie, co znacząco utrudnia im zdobywanie punktów w La Liga.
W przypadku Sevilli również wiele rzeczy nie funkcjonuje jak powinno, jednak konfrontacja z Espanyolem to idealny moment na to, by odbić się od dna. Pierwszy z proponowanych dzisiaj typów to właśnie zwycięstwo lub remis gości z Sewilli.

Espanyol – Sevilla typy:
X2, kurs 1.43


Famalicao – Benfica (16:30
)

Benfica jest ostatnio bezbłędna i po raz ostatni zaznała goryczy porażki 7 maja 2022 w konfrontacji z FC Porto. Goście słyną jednak z tego, że gra na kilku frontach zazwyczaj odbija się na rozgrywkach ligowych czy też pucharowych. Famalicao to zespół, który w ostatnich latach regularnie przełamywał defensywę faworyzowanych Lizbończyków. Dość powiedzieć, że od 2019 roku te dwie ekipy mierzyły się ze sobą 8-krotnie i aż 5 meczów kończyło się przynajmniej jednym golem Famalicenses. Biorąc pod uwagę napięty terminarz gości i fakt, że ten rywal im po prostu nie leży – dopełnieniem naszego kuponu będzie właśnie gol Famalicao lub wynik bezbramkowy.

Famalicao – Benfica typy:
Benfica NIE wygra do zera, kurs 1.55 

 

Postaw ten kupon w Fuksiarzu i odbierz zwrot do 500 zł z wypłatą bez konieczności obrotu!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!